Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, me_who napisał:

Moim zdaniem za dużo rzucają. Jak gra biegowa pykła z Miami, to swobodnie sobie ich rozgrywali. Wczoraj w drugiej połowie grali chyba z 80-20% rzucanie. Ja wiem, że mając Rodgersa na QB nie będzie 50-50, ale można to chyba jakoś bardziej zdywersyfikować. Saints mając Breesa wprowadzili w zeszłym roku na RB dwugłowego potwora i byli jedno hail mary od finału NFC.  A wczoraj w tej drugiej połowie to aż przykro było patrzeć, jak nie dość, że Packers prawie ciągle rzucali, to grubo ponad połowa z tych rzutów do Adamsa. No to z czym do ludzi ;)

Bo gra podaniowa w GB opiera się tylko na podawaniu do WR. Pomyśl o tym, że  McCarthy jeszcze nie odkrył trendu z ostatnich kilku lat, że można też podawać do RB :]. Jeśli widzisz w Packers formację z RB, ustawiasz obronę na bieg. Tutaj brakuje elastyczności, ofensywa Packers jest diabelnie prosta do odczytania. Niestety.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, me_who napisał:

Saints mając Breesa wprowadzili w zeszłym roku na RB dwugłowego potwora i byli jedno hail mary od finału NFC.

 

Sam się zastanawiałem, jak to wpłynie, ta intensyfikacja running game, na Breesa, który po prostu podawać lubi, ale zadziałało. I działa w tym sezonie, ba nawet do runnerów dołączył Tysom Hill :keke: 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, schizzm napisał:

Ja pierdolę, jaki as wśród kurierskich asów. Zamówiłem paczkę z Amazona, wyszedłem na chwilę, oczywiście w tym czasie był kurier. Ale co najlepsze - nie dostałem telefonu, ktoś go wpuścił do budynku, a moją paczkę zostawił... pod drzwiami. Ja pierdolę :roll: 

Cicho, w Maryni istnieje domniemanie świętości i doskonałości kurierów. Ciesz się, że tej paczki Ci nie otworzył i nie wyrzucił zawartości, niewdzięczniku bez szacunku do cudzej pracy!!!11one

  • Zmieszany 1
  • Nie lubię! 3
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gacek napisał:

Cicho, w Maryni istnieje domniemanie świętości i doskonałości kurierów. Ciesz się, że tej paczki Ci nie otworzył i nie wyrzucił zawartości, niewdzięczniku bez szacunku do cudzej pracy!!!11one

Serio? W to da się wierzyć mając jakieś doświadczenia z kurierami? :D 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, stefan1984 napisał:
26 minut temu, Seju napisał:
Ladny z ciebie smierdziel.

 


Nie sądzę :)

W otoczeniu jest mnóstwo bakterii i zarazków, stoimy obok, witamy się z kichającymi czy drapiacymi się po głowach/jajach ludźmi, zjadamy jaja owadów czy roztocza, mycie rąk po wyjsciu z toalety oczywiście nie zaszkodzi, ale wiele nie zmieni :)

Fuj. Bierzesz kanapkę takimi ręcami? Łeee, to jakbyś chleb przekładany pisiorem wkładał do ust. Diskasting

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gabe napisał:

 

Serio? Wierzysz w coś, co napisał Gacek? ;) 

Moja odpowiedź na szczęście daje grunt, jeżeli ironizował mogę przecież stwierdzić iż ciągnę, a jeżeli nie, to tak. I noo nie mam wielkich podstaw do niewierzenia ;] ja dobry, ufny i otwarty chopok jestem :D 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, schizzm napisał:

Ja pierdolę, jaki as wśród kurierskich asów. Zamówiłem paczkę z Amazona, wyszedłem na chwilę, oczywiście w tym czasie był kurier. Ale co najlepsze - nie dostałem telefonu, ktoś go wpuścił do budynku, a moją paczkę zostawił... pod drzwiami. Ja pierdolę :roll: 

Mniej byś się oburzył, jakby zabrał paczkę i spróbował dostarczyć ponownie w poniedziałek? :> 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Reaper napisał:

Mniej byś się oburzył, jakby zabrał paczkę i spróbował dostarczyć ponownie w poniedziałek? :> 

Prime - musiał dzisiaj choćby nie wiem co ;)

A na poważnie, to tak, już wolę zobaczyć paczkę w poniedziałek niż nie zobaczyć jej wcale i czytać wyjaśnienia, że przecież była dostarczona ;) 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, z0nk napisał:

Serio? W to da się wierzyć mając jakieś doświadczenia z kurierami? :D 

Z kurierami w Maryni jest jak z tą słynną pastą/memem o tirowcach, gdzie kierowcy w odpowiedzi na zarzuty wyprzedzania na lewym pasie z prędkością o kilometr większą niż kolega na prawym pasie odpowiadają "A KTO BY CI PRZYWIÓZŁ BUŁKI, WĘDLINY ITEDE?!".

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Fuj. Bierzesz kanapkę takimi ręcami? Łeee, to jakbyś chleb przekładany pisiorem wkładał do ust. Diskasting


Jesli to takie ważne, to czasem myje, czasem nie, zależy, dziwi mnie jedynie irracjonalna obsesja na tym punkcie. Dotykamy tylu różnych rzeczy, że musiał bym trzymać ręce bez przerwy w wiadrze z domestosem :)

Mam nadzieję, że kanapki nie w pracy :)

https://www.rp.pl/artykul/129081-Klawiatury-brudniejsze-niz-sedesy.html
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...