Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jahu - już koledzy wyjaśnili. Grecja wręcz słynęła z pedałów, Sokrates lubił bzykać swoich młodocianych uczniów, a po zwycięskich walkach żołnierze gwałcili przeciwników, by ich poniżyć. Witaj w świecie, gdzie homoseksualizm nie jest strachem na wróble stawianym przed niepewnymi swojej seksualności chłopcami przez polityków.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

A ja zamiast niezdrowo się podniecać tą całą paradą zrobiłem porządek w szafie i wrzuciłem do kontenera dla potrzebujących cały wór ciuchów, których nie noszę. Trochę używanych, trochę nowych o istnieniu których zapomniałem, a nie sądzę, żeby mi były w związku z tym potrzebne... :)

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Monti napisał:

a z tych kontenerów pck to nie trafia spora część dobrej jakości odzieży do outletów? 

 

Nie PCK po pierwsze, tylko fundacji, secundo powodzenia im życzę w szukaniu w outlecie sklepu, w którym mogli by opchnąć rzeczy :) kilka ciuchów faktycznie QSa, Croppa, ale marki takie jak 686, Volcom, Smiths, Nitro plus trochę no-nameów (jakieś kurtki zimowe, których nie nosiłem od kilku-kilkunastu lat (w jednej znalazłem paragon z 2006 roku))... Najlepszej jakości rzeczy zostały zresztą i pójdą do konkretnego domu dziecka.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...