Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Perez napisał:

 

Hmm, no i kusisz. Już od jakiegoś czasu nad Pro myślę, to by może pogonił tę moją "zwykłą" PS4.

Też się zastanawiam nad PRO, ale jest sens teraz? Kiedy ta PS5 w planach? Nie mam tv 4k, bo frajer zachłysnąłem się 3D i kuźwa wziąłem zamiast tego tv z 3d (bo akurat jak kupowałem to 3D 4K były jakoś kurewsko drogie). W konsekwencji obejrzałem cały jeden film w 3D :roll: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Scorpio napisał:

Błagam, tylko nie pisz, że między wspinaniem się na Gerlach, rozmawianiu o alpinizmie z Aleksandrem Lwowem  i czytaniem biografii Wandy Rutkiewicz, nie miałeś czasu żeby coś takiego zauważyć...

ale przeciez nie napisalem, ze nie mialem czasu :)

po prostu gry (poza FMem) kompletnie przestaly mnie interesowac :) branzy kompletnie nie sledze

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Pulek napisał:

Ej czy ktoś może przeczytać post Mitnicka w temacie o RDR2 i zobaczyć, czy nie ma tam spojlerow? Zobaczyłem tylko że się rozpisał na pół strony, no i przypadkowo nie chciałbym przeczytać za dużo. Ew niech jakiś mod to wrzuci w spojler. 

Ni ma spojlów.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...