Skocz do zawartości

Marynia zapisuje się na siłownię i po dwóch tygodniach wyciska 548 kg na ławce


lad

Czy jesteś sportowym świrem?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Udało się podpisać aneks do umowy z PSG ;) Czas budowy przyłącza gazowego odroczony do maja. Dzisiaj po robocie jadę z geodetą powbijać paliki i zaznaczyć +/- teren domu, żeby potem zamówić blaszaka na składzik na budowę, żeby go czasem nie postawili tam, gdzie będzie dom :D A potem chyba wybiorę się na izbę przyjęć jak mi nie przejdzie. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Reaper napisał:
7 minut temu, Pulek napisał:

a wysyłka pada rozumiem totalnie nieopłacalna? :D 

Niby rodzice przylatują w niedzielę i mógłbym ich poprosić, ale ja chcę grać już dzisiaj :D 

hah! wiem o czym mówisz, też czasami tak mam, jestem na maksa niecierpliwy :/

 

poproś rodziców i poczekaj do niedzieli, tak będzie najlepiej :)

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, Reaper said:

Niby rodzice przylatują w niedzielę i mógłbym ich poprosić, ale ja chcę grać już dzisiaj :D 

 

:D

 

Kup sobie gówno-pada chińskiego na te dwa dni, a potem wywal, jak Ci rodzice przywiozą twojego.

Popytaj po współpracownikach, czy ktoś ma dobrego pada pożyczyć na weekend.

Poszukaj firmy wynajmującej XBO, zobaczyc czy dasz radę wynająć samego pada, ewentualnie wynajmij całą konsolę na dwa dni.

Daj ogłoszenie na jakiejś fejsbukowej grupie, że chcesz wynająć pada.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, jmk napisał:

Udało się podpisać aneks do umowy z PSG ;) Czas budowy przyłącza gazowego odroczony do maja. Dzisiaj po robocie jadę z geodetą powbijać paliki i zaznaczyć +/- teren domu, żeby potem zamówić blaszaka na składzik na budowę, żeby go czasem nie postawili tam, gdzie będzie dom :D A potem chyba wybiorę się na izbę przyjęć jak mi nie przejdzie. 

koszulka z jakim numerem?

Odnośnik do komentarza

Dzięki za rady koledzy :D Chyba faktycznie jakimś cudem powstrzymam się te 2 dni i zaraz kupię online pada i poproszę tatę, żeby mi odebrał i przywiózł w niedzielę ;) 

 

A Wy sobie grajcie w te RDR2 i dokładajcie się do biznesu niszczenia ludziom życia :( 

https://www.eurogamer.net/articles/2018-10-25-the-human-cost-of-red-dead-redemption-2

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, wojt3k napisał:

Pomyśleć, że jedynymi konsolami jakie mialem był Pegasus i GameBoy Coloremoji6.png Muszę naszporować na jakieś PS, bo zostałem 100 lat za Afroamerykanami.

 

Budżetowa i hańbiąca oferta, bo xbox, ale na początek.. ;)

 

https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/xbox-one-s-1tb-forza-horizon-4-red-dead-redemption-2-za-ok-1075-zl-z-wysylka-w-niemieckim-ms-store/

 

10 minut temu, dziki_ryj_ napisał:

koszulka z jakim numerem?

 

Nietypowy kontrakt, bo to ja musiałem płacić za podpisanie :kekeke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, schizzm napisał:

@Melerjak po Śląsku jest królik? :)

 

Rockstar w Edynburgu - pamiętam że mieli skandaliczne stawki dla tłumaczy, lokalizatorow i osób odpowiedzialnych za kwestie językowe :-k

@ajerkoniakwłaśnie jestem po Tbilisuri - mocna okejka, piecze w cholerę ;)

 

Piecze :-k ? Ja albo brałem lajtowe rzeczy albo mi się próg ostrości podwyższył, co jadłeś?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Kamtek napisał:

Fanboj Kuźniara?

Pragmatyk. Reaper ma pada, ale w Polsce. Pad będzie u niego w niedzielę. Grać chce dzisiaj, ale nie chce wydać hajsów na nowego pada, bo pada ma, ale w Polsce. Moja wewnętrzna cebula podpowiada, żeby skorzystać z 14 dniowego (czy 28, nie pamiętam ile na amazon jest) okresu na zwrot i wieczorkiem pykać sobie w Fifencję na "wypożyczonym" padzie :)

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, wojt3k napisał:

A co tam, pochwałę się. Generalnie jestem całkowicie bezbronny w kuchni, jeśli chodzi o przygotowywanie potraw. Możecie więc sobie wyobrazić radość w oczach żony gdy przygotowałem pierwszy raz w życiu jej ulubioną potrawę - hummus. Wiadomo, że dla osób które gotują jest to banał, ale sama wyprawa do marketu i szukanie produktów, o których słyszałem po raz pierwszy (tahimi, kumin) była nie lada wyzwaniem.

 

Zaszalej i zrób kiedyś domowe tahini, będzie jeszcze lepiej :) plus polecam połączyć hummus z blendowanym burakiem i przyprawą, którą do znalezienia jest wyzwaniem, ale jest obłędna - za'atar.

 

Anyway chapeau bas, mnie się rzadko chce robić hummus ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...