Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, z0nk napisał:

Bry.

 

Wczoraj stanowczo przegiąłem na siłowni, nie mogę unieść rąk w górę. Byleby nie paść ofiarą jakiegoś napadu na bank/pociąg :/

Ale takie zakwasy czy jakaś blokada przez ból? Jak to drugie to trochę niezdrowe objawy.

 

Ja rozruszałem ramię dzisiaj i póki co jest okej. Zobaczymy jak zejdzie pompa za kilka godzin.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, jmk napisał:

To chyba wczoraj był taki dzień ;)

Tylko, że ja tak mam już od dłuższego czasu. W zasadzie późnym popołudniem, jak nie robię czegoś poza domem, to się zmuszam do wysiedzenia jakiegoś, a nie iść spać o godz. 19.

I z rana mega ciężko mi się wstaje.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, lad napisał:

Ale takie zakwasy czy jakaś blokada przez ból? Jak to drugie to trochę niezdrowe objawy.

 

Ja rozruszałem ramię dzisiaj i póki co jest okej. Zobaczymy jak zejdzie pompa za kilka godzin.

Zakwasy, ale zdecydowanie największe od paru tygodni ;) tego drugiego udaje się unikać, jednak kiedyś uszkodzenie się przez błędne wykonywanie ćwiczeń nauczyło człowieka pokory ;)

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Makk napisał:

Cze.

Jprdl, wczoraj po pracy obejrzałem TWD, zjadłem, poczytałem chwilę. O 20:30 poszedłem się umyć, 20 minut poczytałem i spać.

Dziś ledwo się podniosłem i dalej bym poszedł spać.

Ostatnio mam to samo. Wcześniej chodziłem spać po północy i wstawałem o 6. Tak od kilku dni kładę się po 22, wstaje o 6:50 i to ledwo. 

Odnośnik do komentarza

 

Cytat

 

Polscy śledczy byli przekonani, że mężczyzna w areszcie doczeka momentu przekazania go służbom nad Wisłą.

Z informacji TVN24 wynika jednak, że 12 października włoski sąd zmienił "Miśkowi" areszt na dozór - mężczyzna ma stawiać się codziennie na komisariacie. Paweł M. miał wynająć renomowanych włoskich i polskich prawników, a wśród argumentów, którymi się posługiwali, walcząc o zmianę decyzji o areszcie, było m.in. kwestionowanie praworządności w Polsce.

Dozór ma trwać do 22 października, kiedy to lider Sharksów ma być przewieziony do Polski. Zdaniem śledczych, z którymi rozmawiali dziennikarze TVN, to, czy "Misiek" wróci" do kraju, zależy teraz tylko od niego. Jak powiedział TVN24 jeden z oficerów policji, "jeśli teraz ucieknie, to schowa się już na tyle dobrze, że będziemy go szukali latami".



Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/prasa/news-tvn24-pawel-m-misiek-wyszedl-z-aresztu,nId,2644892#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...