Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Mauro napisał:

ale jak to? białe skarpetki do czarnych butów? Toż to jak do gajera białe soksy. Ja białych chyba mam z jedna parę stopek białych, reszt to ciemne. I do krótkich spodenek tylko stopki. Czarne, szare, ciemne, paski. no i do długich czasem zakładałem jak było gorąco, a musiałem w pracy być w długich spodniach. Ale zazwyczaj: krótkie spodenki-stopki, długie spodnie-normalne skarpetki.

Białe skarpetki? Do garnituru? Przecież to chyba największy koszmarek i tak już tragicznej polskiej mody lat 90. Jeden z moich profesorów mówił, że jak polska delegacja z UW przyjechała na jego uniwerek w Stanach w latach 90, właśnie wszyscy poubierani w białe skarpety i czarne garnitury, to Amerykanie patrzyli się na nich jak na małpy w zoo, a on się musiał za nich wstydzić :keke: Białe skarpetki nadają się w zasadzie wyłącznie do uprawiania sportu.

8 godzin temu, Dudek napisał:

 

Ogólnie nie przepadam za piwami, a Dybuk mi zasmakował, więc postanowiłem sprawdzić czy to kwestia typu piwa i kupiłem dwa inne portery. Nazwy pierwszego nawet nie pamiętam, ale nieważne, bo i tak nie było smaczne. Drugie to Fortuna Czarne no i ta już dawała radę na tyle, że mógłbym pić bez krzywienia się na smak. Natomiast na deser wjechał kolejny Dybuk i było widać różnicę. No, ale cenowo też widać. Zresztą zaraz i tak się pewnie skończą w tym Tesco ;)

Kupuj dowolne polskie portery bałtyckie. Żywiec Porter i Okocim Porter są świetne, jak znajdziesz portera z Komesa to jeszcze lepiej.

8 godzin temu, jmk napisał:

Co dają takie posty spamerom? Przecież za takie coś na pewno nikt nie zapłaci.

 

A Ty idziesz za tym co modne, więc też ktoś Ci wybiera co masz ubrać ;)

 

Protip: nie trzeba się wcale modnie ubierać, żeby wyglądać dobrze. Słowo, którego szukasz to klasyka. Akurat zmieniania ciuchów co sezon bo ktoś znany tak powiedział też nie rozumiem. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Jakie posty, jakim spamerom, o czym mówisz?  
A tak serio to wcześniej robili coś takiego, że dodawali kilka "normalnych" postów, po czym po kilkunastu dniach edytowali je i dorzucali tam linki. Jeszcze wcześniej mieli linki w sygnaturach, ale chyba to zablokowaliśmy. Ogólnie black hat SEO w najchujowszym wykonaniu, zaskoczony jestem, że skala jest taka, że aż tutaj docierają i to tak często.

Swego czasu forumek był na listach miejsc gdzie można było dodać linka „dofollow”, czyli wartościowego z punktu widzenia SEO. Chyba w brandle też się forumek pojawiał. Teraz takie linki (pomijając już fakt że często są bardzo szybko usuwane) mało dają, a nawet szkodzą. Skoro bowiem można dać linka w stylu „fotograf na ślub Lublin” to równie dobrze można dać viagry itp.
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...