Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, jmk napisał:

Tak samo. Jeszcze mi nie pasuje jak koszulki są ciemniejsze niż spodenki :D

 

To akurat mi ryba, ale to z butami i skarpetami czarnymi to już ciężko mi przeżyć ;)

 

Białe buty to zupełnie inna bajka. Obecnie całych białych nie posiadam, ze względów praktycznych- tzn. czystościowych :keke: ale mógłbym mieć same białe. Uwielbiam.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Misiek napisał:

http://www.browar-amber.pl/pl/nasze-produkty/grand-imperial-porter/

 

Ten powinien być dostępny i całkiem dobry porter jak dla mnie, całkiem przystępny, pijalny.

 

Dalej z pijalnych i przystępnych ciemnych (choć już inny styl zupełnie) to mi jeszcze podchodzi: https://www.ratebeer.com/beer/amber-po-godzinach-russian-imperial-stout/588092/

W pracy mam poblokowane takie strony, więc sprawdzę w domku. Dzięki :)

Odnośnik do komentarza

Biale sie ujebuja zwlaszcza latem w trampkach, a przy kolorowej podeszwie czy wkladce to juz mocno. Doprac biale stopki nawet przy 60 stopniach jest trudno. Biale frotte do biegania tez sie uwalaja szybko - depniesz w jakies bloto, kaluze, sam nacisk na podeszwe i pot robia swoje.

 

Czarne skarpetki wszystkie to tez nie takie proste - moga miec inny sciagacz na gorze i mnie by to wkurzalo, jakbym mial nosic czarne z roznych par - dlatego do prania wkladam juz zwiazane gora.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, SZk napisał:

Biale sie ujebuja zwlaszcza latem w trampkach, a przy kolorowej podeszwie czy wkladce to juz mocno. Doprac biale stopki nawet przy 60 stopniach jest trudno. Biale frotte do biegania tez sie uwalaja szybko - depniesz w jakies bloto, kaluze, sam nacisk na podeszwe i pot robia swoje.

 

Hmm, nigdy nie miałem tego problemu, może pechowe materiały? Wkładka nigdy mi nie farbowała. No, ale tych białe frotte czy inne w jakich ćwiczysz to chyba nie nosisz cały dzień? Ja mam zawsze osobne skarpetki do pracy albo na siłkę.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Reaper napisał:

Tenacious D są zajebiści, za chwilę premiera ich nowego albumu, który promują wypuszczając co tydzień animowany filmik :D Piosenki, które się tu przewijają to faktycznie kawałki, które pojawią się na albumie ;) A wszystkie rysunki są ich autorstwa :D 

 

 

A ty co taki muzyczny dzisiaj?

Odnośnik do komentarza

ale jak to? białe skarpetki do czarnych butów? Toż to jak do gajera białe soksy. Ja białych chyba mam z jedna parę stopek białych, reszt to ciemne. I do krótkich spodenek tylko stopki. Czarne, szare, ciemne, paski. no i do długich czasem zakładałem jak było gorąco, a musiałem w pracy być w długich spodniach. Ale zazwyczaj: krótkie spodenki-stopki, długie spodnie-normalne skarpetki.

Odnośnik do komentarza

Tylko czarne od stóp do głów :)

 

Dudek - a co Fortuna Czarne ma wspólnego z porterem poza tym, że ma ciemny kolor i jest piwem?

Godzinę temu, Reaper napisał:

Release Radar na Spotifaju daje radę :) Co piątek dostaję playlistę z kawałkami dopasowanymi do mojego gustu, no i właśnie wskoczyli Tenacious D oraz Reni Jusis.

Mi często daje jakiś szwedzki pop, bo słucham szwedzkiego metalu. Tak więc algorytm nie jest idealny.

Odnośnik do komentarza

Mi poleca nowy album Nazareth, ale bez McCafferty`ego na wokalu to już nie jest Nazareth dla mnie... Poza tym jakaś popowa jest.

3 minuty temu, Gabe napisał:

Ja mam jedną parę dżinsów, którą noszę na zmianę z Darkiem Czykierem.

Ubierasz Darka Czykiera na nogi?

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...