Skocz do zawartości

Gawędy o duszy Maryni #547 - nostalgiczny powrót do czasów młodości


krzysfiol

Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reboot którego użytkownika Maryni chciałbyś zobaczyć w tym temacie?

    • Wujek Przecinak 2: zabawa jajem weteranki
    • Timon 24: marudzenie o szopenie i smęcenie o fretce
    • Fikander: zemsta zbiorkomu na blachosmrodach
    • Henkel 5: pełna klatka na pełnej kurwie
    • Johniss 7: porwanie przez wichry namiętności
    • Icon 2: katowicki blackout
    • Guli 69: w nienawiści do ubera tak zostałem wychowany
    • m0ke i czornuch: elo rap i wejście do pociągu bylejakiego

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.10.2018 o 09:57, lad napisał:

Kurwa, chyba się uszkodziłem na stałe (albo na dłuższy czas) :( Od tygodnia boli mnie ramię przy podnoszeniu ręki (co ciekawe, tylko pod niektórymi kątami), byłem pewny że to jakieś przewianie, no ale raczej nie bo by tyle nie trwało.

Miałem coś podobnego, po 2 miesiącach bólu i to w sumie coraz większego poszedłem do ortopedy. Zadał trafne pytanie, czy w ostatnim czasie nie zmieniłem kanapę lub w pracy nie siedzę jakoś przekrzywiony lub nie mam często skręconej głowy do drugiego monitora. Gdy przeanalizowałem temat o przypadowało to do przeprowadzki i oglądania tv wieczorem po skosie z kanapy. Od tamtej pory bardziej dbam o to żeby krzywo nie siedzieć/leżeć. Problem z podnoszeniem ręki minąl po około 2tygodniach i nie wrócił.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Man_iac napisał:

To ja nie rozumiem jak można nosić inny kolor skarpet niż czarny :D

 

Normalnie. Mam czarne no bo ileś okazji wymaga, ale większość mam kolorową niesamowicie.

12 godzin temu, Dudek napisał:

 

Natemat jak zwykle w dupe, ten trend ma spokojnie parę lat :D

12 godzin temu, Kinas napisał:

czarny garnitur to tylko na pogrzeb

 

Rzadko kiedy zakładam, ale na jakąś elegancką randkę się zdarzyło.

9 godzin temu, Man_iac napisał:

Jakos nie chce mi się codziennie myć butów, więc jasnych unikam. Ale czarne pasuje do wszystkiego, więc nie widzę też konfliktu z białymi butami.

 

A stopki (zwłaszcza kolorowe) są ok u nastolatek, ale u dorosłego faceta? :D

 

 

Czarny pasuje do białego chyba jako garnitur do koszuli, ale buty + skarpetka to fatalne połączenie.

 

Zobacz jakie proporcje się tworzą jak ktoś do półbutów ma normalnej długości skarpetki, a jak ma stópki. Z normalnymi dopiero wyglądasz jak nastolatek, bo kompletnie nieproporcjonalnie.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Dudek napisał:

Niby od środy. Chociaż w Szczecinie już jutro ma być 19 :-k

 

https://pogoda.interia.pl/prognoza-dlugoterminowa-szczecin,cId,34668

bardzo :) na weekend sa zapowiadane temperatury rzedu 20 st, a ze akurat jedziemy na Frankenjure, wiec spodziewam sie nie tylko dobrego warunu do wspinu, ale tez fajnych zdjec frankonskich lasow w zolto-pomaranczowo-jesiennych barwach :)

Odnośnik do komentarza

Muszę się zgodzić z Panem ajerkonakiem w kwestii ciuchów :-k Jedynie mam trochę inaczej jeśli chodzi o buty, bo tych par trochę mam, ale i tak chodzę w dwóch/trzech na co dzień, bo nie chcę mi się wyjmować ich z kartonów (tak, trzymam większość w kartonach ;) ).

 

Z resztą, w SE są czasami takie promocje, że to tylko się zaśmiać. Praktycznie trwają okrągły rok i to typu 80% na jedną rzecz. A jak wydasz X, to masz kolejną wartą do iluś tam koron za darmo. I to niekoniecznie w sklepach jak H&M, tylko tę półkę wyżej (powiedzmy Levi's, Tommy, czy tam Calvin).

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, jmk napisał:

To dobrze :)

 

Ładnie wszedł weekend u buka. Ostatecznie jak dzisiaj wejdzie Koln to mam na koncie 160 zł, wrzucając 15 zł na weekend. Ale jak to napisałem to pewnie Koln remis :keke:

u mnie też całkiem przyzwoicie, w sobotę roma z empoli, juventus z udinese, lechia z zagłębiem, legia ze śląskiem i borussia z augsburgiem (tutaj jakiś niebywały fart), 50zł po kursie 19,10 = przyjemna suma.

 

gorzej, że na fali zagrałem też niedzielę, chelsea z southampton, arsenal z fulham, sampdoria z atalantą (5,25!), inter ze spal, wisła z cracovią. no i już witałem się z gąską, mój najlepiej przekminiony kupon do tej pory - kurs 114, ale została mi jeszcze barcelona z valencią, wylew pique, impotencja w ataku i teraz się czuję jakby ktoś mi ukradł te pięć klocków.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...