Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Kamtek napisał:

Wszystko w mieszkaniu na prund, rachunki 105-110 zł miesięcznie. Teściowie mają kuchenkę gazową (ogrzewanie miejskie) i łącznie za gaz oraz prąd płacą 150-160 zł na miesiąc. 

 

Ile w czyszu wychodzi wam ogorzewanie?  :-k 

Mi średniomiesięcznie gaz+prąd wychodzi 220 złotych (ogrzewanie, ciepła woda - gaz, reszta prąd).

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Keith Flint napisał:

Kurwa ale wy niskie płącicie rachunki za ten prad. Ja jakieś 350 zł/2 miesiace, 2 telewizory, radio, lodówka, zamrażarka i latem ogrzewanie wody w bojlerze na prąd.

Rachunki masz prawie na poziomie mojego domu jednorodzinnego. Do aktywacji taryfy pracowniczej miałem jakieś 400-450 zł na 2 miesiące

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, lad napisał:

Ja chyba założę temat o FUT, żeby się nie rozdrabniać w Marynii. Wczoraj trafiłem Cecha IF, a poprzednio 2x Veratti. Rozpieszcza mnie EA w tym roku :)

Dawaj, będę miał gdzie się wywnętrzać na moje chujowe trafy. Póki co najlepszy if Musa, który chodzi za 10k xD

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wklejając z wykopu

 

Opinia biegłych religioznawców na temat Kościoła Latającego Potwora Spaghetti, wydział filozoficzny, instytutu religioznawstwa, Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie:

Przede wszystkim jednak, musi pojawić się refleksja natury zasadniczej: czy jest możliwe, aby jakaś grupa ludzi w miarę rozsądnych i w miarę wykształconych w sposób poważny traktowała tezę, iż w rzeczywistości istnieje Latający Potwór Spaghetti, który stworzył wszechświat, jest wszechmogący i wszechwiedzący

 

http://www.klps.pl/pliki/ekspertyza.pdf

 

:DDDDDD

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, me_who napisał:

Jadę sobie S8, a tu wielki bilbord z CINKCIARZ.PL i nie byłoby nic dziwnego, gdyby na bilbordzie nie byli też Bale, Giggs, Williams i jeszcze jeden huncwot z walijskiej reprezentacji.

Może stare dzieje, ale nie wiedziałem, że cinkciarz.pl jest sponsorem walijskiej kadry/federacji.

A oni przypadkiem nie sponsorowali jakiejś drużyny w NBA? I tam był kłopot, bo nikt ni chuja nie wiedział jak to czytać :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Dudek napisał:

Przede wszystkim jednak, musi pojawić się refleksja natury zasadniczej: czy jest możliwe, aby jakaś grupa ludzi w miarę rozsądnych i w miarę wykształconych w sposób poważny traktowała tezę, iż w rzeczywistości istnieje Latający Potwór Spaghetti, który stworzył wszechświat, jest wszechmogący i wszechwiedzący

 

Przecież to prawda -  AFAIK religia ta powstała po to, żeby wytknąć hipokryzję/skrytykować mechanizmy działające w społeczeństwie w stosunku do istniejących zorganizowanych religii (nie tylko chrześcijańskich). Tam nie ma żadnego człowieka (o IQ w okolicach przeciętnej i powyżej), który w głoszone dogmaty wierzy.

 

inb4: płaskoziemcy :keke: 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...