Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie może Wy wiecie więcej - o 8:30 przychodzi do mnie ekipa, która zakłada centralne w bloku, przez nich musiałem w wolny dzień wstać o 6 i wracać do Warszawy xd ale co oznacza termin "komisyjne wejście do mieszkania" Co, wypierdololo mi zamki jak nie otworze? Bo nie wiem czy się wyrobie na chatę i zastanawiam się czy juz mam szukać numeru do jakiegoś ślusarza.

Odnośnik do komentarza

Bry

 

Danganronpa zamiast odpowiadać na pytania tworzy nowe. Kolejne osoby odpadły z walki. Jedyny problem jaki mam z tą grą jest taki, że jak się uruchomi sekwencja procesu to tak 1-1,5h trzeba sobie zorganizować. Ale zdecydowanie potrafi zaskoczyć. Wielokrotnie. Chociaż same mechaniki w trakcie procesu momentami są dla mnie strasznie nieczytelne i kilka razy przegrałem zanim się zorientowałem co i jak mam klikać.

Odnośnik do komentarza

Ja sobie cały weekend w to Hearts of Iron grałem, jest się czym chwalić :) oczywiście najbardziej mnie bawi budowanie wszystkiego i czekanie aż się jakieś tam badania zrealizują i zamiast np. lotniskowca typu 2 mogę wystawić za trzy lata lotniskowiec typu trzy :) Strasznie czasochłonne, zwłaszcza że lubie mieć wszystko poukładane ładnie, co przy grze USA (chciałem się oswoić z grą) tym bardziej daje się we znaki i po takiej wojnie z Wenezuelą jak musiałem wszystkie skrzydła samolotow i floty okrętow rzucone z całego świata łączyć, ustawiać na nowo tak jak chciałem, to spokojnie dwie godziny mi zajęło :) zwlaszcza że sam najpierw namieszalem, i chyba samolotów do grupy lotniskowcow AI nie potrafi przypisać tak jak trzeba - na jeden daje np. sto, ponad pojemność, na inny żadnego. Ale system planowania uderzeń, linii frontu czy desantow, oczywiście po opanowaniu go, znacznie wszystko upraszcza na szczęście :)

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Vami napisał:

Nie czaję fenomenu kebaba :-k Jasne - tłuste, mięsne, przy alkoholu pewnie dobrze wchodzi. Ale jak się pomyśli, z czego to jest robione.... Do tego te ohydne sosy... Bleh. Choć teraz otworzyli kebab rzemieślniczy w Poznaniu. Sami mięso robią, autorskie kompozycje surówek, ludzie od trzech udanych knajp w mieście... Może spróbuję.

 

Się kręci w Gliwicach robią mega robotę. Naturalnie jest baranina, sami robią placki/pieczywo, no i nie wrzucają bóg wie ile składników do tego. Są najbliżej tego czym kebab jest.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Dudek napisał:

Witam pana, panie Mirosławie.

 

Panie Mirosławie czy pieniądze przeze ze mnie wysłane trafiły do pana na konto?

 

Dostałem jakąs 10? To Twoja? :P 

14 minut temu, Brachu napisał:

Dzień dobry Panie Mirosławie w to piękne październikowe przedpołudnie

 

Brachu leki połknięte? :keke: 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Vami napisał:

Nie czaję fenomenu kebaba :-k Jasne - tłuste, mięsne, przy alkoholu pewnie dobrze wchodzi. Ale jak się pomyśli, z czego to jest robione.... Do tego te ohydne sosy... Bleh. Choć teraz otworzyli kebab rzemieślniczy w Poznaniu. Sami mięso robią, autorskie kompozycje surówek, ludzie od trzech udanych knajp w mieście... Może spróbuję.

Ale o czym my rozmawiamy? Bo ja mówię o fast foodzie za 10 zł, który mam pełną świadomość, że nie jest wysokiej jakości. Do tego sos czosnkowy + na ostro, co tu można nie lubić? A ten kebab o którym Ty mówisz ile kosztuje? Bo obstawiam, że minimum 20 zł, więc jak to porównywać, skoro 2x droższe?

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...