Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W Norwegii kolega z klasy pierwszego dnia po przyjeździe ściągnął do pubu laskę z Tindera. 2h później ssała mu w kiblu w kebabie :roll: Po czym 2 dni później byliśmy znowu na mieście i znów przyszła :iksde: Ogólnie fajnie się z nią imprezowało, po czym wróciła do hotelu z kolegą i dokończyła robotę :keke: Następnego dnia kumpel już poleciał z powrotem do Stanów. W sensie nic do tego nie mam, nie oceniam też laski, ale jednak daleko tej historii do typowej randki :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Reaper napisał:

W Norwegii kolega z klasy pierwszego dnia po przyjeździe ściągnął do pubu laskę z Tindera. 2h później ssała mu w kiblu w kebabie :roll: Po czym 2 dni później byliśmy znowu na mieście i znów przyszła :iksde: Ogólnie fajnie się z nią imprezowało, po czym wróciła do hotelu z kolegą i dokończyła robotę :keke: Następnego dnia kumpel już poleciał z powrotem do Stanów. W sensie nic do tego nie mam, nie oceniam też laski, ale jednak daleko tej historii do typowej randki :kekeke: 

 

Bo są odpały w obie strony. Są osoby które szukaja tylko seksu, osoby które szukają kurwa kogoś usidlić bo zegar tyka :kekeke: I są osoby, które najzwyczajniej chcą się z kimś pospotykać, bo uważają, że nie mają gdzie spotykać TYCH ludzi. Kwestia tego czy wyczujesz i czego w obecnej chwili potrzebujesz :keke: Masz cały przekrój. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Brudinho napisał:

 

Bo są odpały w obie strony. Są osoby które szukaja tylko seksu, osoby które szukają kurwa kogoś usidlić bo zegar tyka :kekeke: I są osoby, które najzwyczajniej chcą się z kimś pospotykać, bo uważają, że nie mają gdzie spotykać TYCH ludzi. Kwestia tego czy wyczujesz i czego w obecnej chwili potrzebujesz :keke: Masz cały przekrój. 

Ty należysz do tej drugiej kategorii? :kekeke: 

 

Nie no, ja bardzo szanuję Tindera. Jakbym był singlem, to korzystałbym na 100%. Znając siebie, to pewnie niby do seksu, ale szybko bym się z kimś uwiązał :-k 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Reaper napisał:

Ty należysz do tej drugiej kategorii? :kekeke: 

 

Nie no, ja bardzo szanuję Tindera. Jakbym był singlem, to korzystałbym na 100%. Znając siebie, to pewnie niby do seksu, ale szybko bym się z kimś uwiązał :-k 

 

W sumie to nie wiem. Trafiam często na jedynki, ale częściej po prostu opcja numer trzy. 

Odnośnik do komentarza
 
Lubię jak wspierasz nie tylko lajkami, ale też i dobrym słowem  

Zawsze tak jest, wszyscy mówią że się nie odzywam, a gdy wreszcie przemówię, to wtedy twierdzą że milczenie jest złotem Ale tak w gruncie rzeczy, to wiedz że trzymam za Ciebie kciuki na randce
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...