Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, beeres napisał:

Obejrzałem sobie mecz Rams z Vikings i jaki szatan z Goffa to ja nawet nie. Podania na milimetry. MVP raczej będzie.

 

A Beliczek to by chyba oddał wszystkie pierwszorundowe picki z następnych 10 lat, aby mieć Thielana i Kuppa.

Kolega chyba Kansas City nie oglądał ;) 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, me_who napisał:

@beeres No ja nie pisze, ze Goff zły, ale ze MVP bo podaje na milimetry to trochę mało. Ale zważywszy jaka paka jest w LA może być. Ja w ogóle liczę na Super Bowl Chiefs-Rams.

 

Wiadomo, że dopiero Week 4, ale mocno będę mu kibicował. Lubię takie historie jak ta jego. Po pierwszym sezonie był bustem wszech czasów, a teraz robi z każdej defensywy swoją dziii.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Brachu napisał:
2 godziny temu, Vami napisał:
Wiesz, patrzenie czy bulka to taki błąd nowicjusza. Daj spokój tym drożdżom i niech sobie robią swoje. Poświeć latarką z tyłu, może zobaczysz resztki krausena.
 
PS. Mangrove Jack to najgorsze gówno. Nie polecam.

Aż napiłbym się Twego piwa domowego

18 listopada Z Innej Beczki, Łódź. Wpadaj :) Wezmę coś.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kurcze, miałem nie grać w RDR2, póki nie zagram w RDR1.  Problem w tym, że nie mam żadnego dostępu, aby w to zagrać :/. RDR2 kusi, bo bym sobie tak po Wild Weście pobiegał, ale czy łamać postanowienie, czy nie? Jakimś cudem udało mi się uniknąć jakichkolwiek spoilerów z obydwu gier. Ba, nawet nigdy gameplaya RDR1 nie oglądałem. Trzymałem ten tytuł na kiedyś na pełną celebrację przez moją miłość do Dzikiego Zachodu. Nie wiem, co robić :/ 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, me_who napisał:

Mahomes Krul.

 

@beeres No ja nie pisze, ze Goff zły, ale ze MVP bo podaje na milimetry to trochę mało. Ale zważywszy jaka paka jest w LA może być. Ja w ogóle liczę na Super Bowl Chiefs-Rams.

Nie miałbym nic przeciwko. I Kansas wygrywa na końcu :]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...