Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, zovalik napisał:

Mnie podkusiło, żeby wybrać nagrodę za Rivals w formie paczek zamiast 50k coinsów i nie pykło bo tylko Kimpembe (15k) więc smutek ;)

 

Ile wydałeś na SBC?

Niedużo w sumie. Wszystkie leciałem na złotych kartach, bo rzadkie brązowe i srebrne chodzą w chorych cenach - swoją drogą to przykład na to jak ludzie są durni. Wszyscy youtuberzy i składy na Futbinie mają w swojej zawartości właśnie te karty i w związku z tym wszystkie są "sprajsfiksowane", a złote rzadkie chodzą po 700 monet.

 

Także za zwykłe złote płaciłem 300-450, a za rzadkie 700.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Brudinho napisał:

Chciałem napisać "Kurwa czy nikt nie rozumie że ten alkohol jest tu najmniejszym problemem, bo nad tym panuje i mogę go odstawić kiedy chcę" ale byłby to wyraźny znak, wprost z podręcznika dla uzależnionych, więc napiszę, że uważnie przeanalizuje problem zanim wrócę do weekendów z alkoholem :roll: 

Tak trzeba. Ja szybko wpadam w rutynę 2-3 piwka dziennie i po kilku takich dniach nie wyobrażam sobie wieczoru bez piwka. Ale staram się łapać na tym i włączać mocne postanowienie odpuszczenia na kilka dni, po których już w ogóle nie myślę o piwku wieczorem ;) 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ajerkoniak napisał:

Hesus, ja to zazwyczaj pije sobie max 2/4 piwa w tygodniu, czasem drinka. Żeby cały dzień drinkować...to się nazywa all inclusive :D

 

No ale pijesz tyskie czy "kurwa krafcik" za 10 zł za butelkę? Bo 2/4 piwka to koszt 20-40 zł. A zestaw all inclusive to 2-3 barmańskie wiśniówki z biedry za 7-8 zł za sztukę + 2-3 butelki Coli light za 2 zł za sztukę :P wychodzi niewiele więcej :roll: I wcale nie ma jakiejś specjalnej mocy

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Brudinho napisał:

 

No ale pijesz tyskie czy "kurwa krafcik" za 10 zł za butelkę? Bo 2/4 piwka to koszt 20-40 zł. A zestaw all inclusive to 2-3 barmańskie wiśniówki z biedry za 7-8 zł za sztukę + 2-3 butelki Coli light za 2 zł za sztukę :P wychodzi niewiele więcej :roll: I wcale nie ma jakiejś specjalnej mocy

 

Mnie chodziło o ilość ;) i pije krafcik, ale za 6-8zł jak już :D racze chodziło mi o częstotliwość i potrzebę

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie chleję do jutuba. Jest 11:46. Drugie piwo. Postanowilem uwarzyć coś w domu dla odmiany, bo nie warzyłem z pół roku. Chcę wykorzystać wszystkie słody, jakie mi zalegają. Będzie więc double mash, pewnie 35+ blg, z 17% alk, jakieś turbo barley wine.

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, lad napisał:

Niedużo w sumie. Wszystkie leciałem na złotych kartach, bo rzadkie brązowe i srebrne chodzą w chorych cenach - swoją drogą to przykład na to jak ludzie są durni. Wszyscy youtuberzy i składy na Futbinie mają w swojej zawartości właśnie te karty i w związku z tym wszystkie są "sprajsfiksowane", a złote rzadkie chodzą po 700 monet.

 

Także za zwykłe złote płaciłem 300-450, a za rzadkie 700.

jak mi nic fajnego nie wypadnie to będzie na Ciebie w takim razie ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike
24 minuty temu, me_who napisał:

Można też trenować za darmo - np. chodząc po Wrocławiu w szaliku Widzewa. Ma się wtedy spektrum wszystkich sztuk walki.

"wyjdź pobiegaj" ?

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Vami napisał:

Ja właśnie chleję do jutuba. Jest 11:46. Drugie piwo. Postanowilem uwarzyć coś w domu dla odmiany, bo nie warzyłem z pół roku. Chcę wykorzystać wszystkie słody, jakie mi zalegają. Będzie więc double mash, pewnie 35+ blg, z 17% alk, jakieś turbo barley wine.

a ja mam wlasnie jakis problem bo moj australian pale ale niby stoi od dwoch dni z drozdzami i jeszcze nie zaczal fermentowac, a przynajmniej nie slysze zeby bulgal :-k troche nie chce do niego zagladac, zeby nie stresowac drozdzy, ale z drugiej strony to sam nie wiem, co tam sie dzieje :-k

#VamiPomusz :P

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Misiek napisał:

fiu fiu ale shadow of war potaniało na steam... 55,07 zł to byłbym skłonny już zapłacić :-k 

Wczoraj wróciłem do tej gry. W pierwszej planszy mi się wygenerował kurwa taki potwór, że mnie szlag trafia. Każdy kto grał w Mordor to zrozumie.

- zatrute ostrza (zabija na dwa hity)

- towarzyszy mu drużyna tarczowników

- niewrażliwość na strzały

- regeneracja zdrowia

- wpada we wściekłość z byle powodu

- "nie chce umierać" - co w grze powoduje, że muszę go pokonać DWA razy

- poniżenie - nie dość, że mnie pokonuje, to jeszcze sobie ze mnie śmieszki robi i odchodzi.

 

A najgorsze, że za każdym razem jak mnie pokona, to mu się dodają perki jakieś. Niedługo będzie jeszcze bardziej niezniszczalny.

Odnośnik do komentarza
witam w piąteczek :hi:
 
Takie piątkowe pytanie, czy Wam Szanowni forumowicze też ten czas tak niemiłosiernie zapierdala? Przecież dopiero szedłem w poniedziałek do roboty... Ja rozumiem, że wtorki i czwartki pracuję z domu, więc też się inaczej to odczuwa, ale c'mon...
I to kurde jak :( mi te tygodnie to przelatują po prostu
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...