Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Gabe napisał:

A u nas dziś do rodziny dołączyła osiemnastoletnia Premacy (dobrze zaszpachlowana ;)). Za odpowiednio niższą cenę :)

 

Pierwsze co pomyślałem to że handlujece ludźmi z zagranicy. Dopiero po chwili zwróciłem uwagę na szpachle.

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, szramek napisał:
15 godzin temu, Kuchar napisał:
Po tym co tu zazwyczaj piszesz jakoś nie jestem w stanie uwierzyć, że zaciągniesz się Marlboro, postawisz kołnierz płaszcza i powiesz tonem zimnego skurwiela „Sorry mała, ten pociąg odjechał już dawno temu a w nim moje serce”. 

Musi poczytać więcej bloga paróvy, to się wyrobi

Niestety nasz ulubiony autor chyba zakończył karierę :(

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, ajerkoniak napisał:
Cytat

 

Pociąg. Naprzeciwko mnie siedzi studentka. Jesteśmy sami w przedziale. Blond włosy opadające lekko za ramiona, niebieskie oczy ukryte za oprawkami okularów i krwistoczerwona szminka na ustach. Kolor taki, że nie wiem czy to jeszcze esencja spokoju i kobiecości, czy ma ona już odcień kurewski. Czyta książkę o Picassie, ogląda jego prace i nieświadomie przeczesuje palcami włosy za uchem, zagryzając jednocześnie swoją wargę. Tę czerwień, od której aż mi samemu jest czerwono na płatkach uszu i karku. Ona czyta, ja czytam. U niej Picasso, u mnie wymiana korespondencji między Wiśniewskim, a Domagalik, więc seks wręcz cieknie z tych kartek. I ścieka mi do głowy, a tam miesza się już z ok 20-letnia studentką. Zastanawiam się czy łatwo starłbym jej szminkę. Czy ma czarną bieliznę pod czarnym swetrem. Czy jedną pierś ma wyżej niż drugą. I czy czasem nie ma może gdzieś śmiesznego pieprzyka lub myszki - nad biodrem, na łopatce lub na podbrzuszu. I czasem zerkamy na siebie. Czasem się uśmiechniemy, czasem spojrzymy pełni powagi. I myślę wtedy - czy ona wie, co mam w głowie? Niezwykle pociągające są te momenty szaleństwa chemicznego w mózgu.

Większość romansów powinna rozpoczynać się w pociągach.

 

 

IKS KURWA DE

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Pulek napisał:

ciekawe czy jak sobie pójdę na luzie do MM to czy kupię z półki FIFĘ :-k ktoś się orientuje? czy musi być zamówiony w pre-orderze? 

W sklepach będzie dopiero w piątek, póki co grają ci, którzy kupili jakieś wypaśne wersje za ponad 300 zł

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc to nie chce mi się za bardzo. Metody jutuberów z poprzednich lat nie działają, póki co mam niecałe 8k, więc pewnie najpierw pogram kilka meczów jakimś gównoskładem i dzięki boostowi monet i SBC zbuduję coś przyzwoitego na początek (pewnie jak zawsze Włochy, Belotti i Zaza wyglądają na budżetowych dzików).

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, lad napisał:

Jak tam ziomuś, działasz coś na web appie? Ja 20k na razie uciułałem i chcę porobić SBC, zanim zbuduję skład.

SBC - niby zajebista sprawa, ale często mnie kurwica łapała w trakcie robienia jak się przy szóstym zawodniku okazywało, że go w ogóle nie ma, albo jest za absurdalną kwotę. A jak już widziałem jakieś SBC z nastoma drużynami do zrobienia to w ogóle.

 

Także podziwiam tych, co robią.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...