Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Perez napisał:

 

Jeśli inni tak jak ja do koperty wrzucali fakturę za paliwo z prośbą o zwrot za dojazd, to za wiele chyba im nie zostało ;). 

Ale przynajmniej Ty nie jesteś stratny, więc na pewno Pulek się cieszy w głębi serduszka :) 

5 minut temu, Pulek napisał:

wiem, że to może być nieco szalone, ale te rzeczy z kopert o których mówisz pojszły na oszczędności rodzinne ;) ciężko byłoby mi przed żono uzasadnić zakup laptoka z rodzinnej górki finansowej :( no i ja wciąż powtarzam - to dość niezaplanowany wydatek, może nawet trochę niepotrzebny, więc cóż, muszę go sobie uzasadnić, a już na pewno na niego w jakiś inny sposób zarobić. nie sposób po prostu wyciągnąć kartę w x-komie i za niego zapłacić :D tak już robiłem za dużo razy. tym razem mam plan, tylko go wdrożyć w życie muszę! 

Powiedz, że już spełniłeś swoje największe marzenie życiowe, jakim był ożenek z Nią, a teraz masz nowe: laptop do grania w grę :)

Odnośnik do komentarza

Zależy jaka maszynę planujesz kupić. Ja niby za 2,8k tys.  więc niby fortuna to nie jest biorąc pod uwagę ceny sprzętu, ale też mam podobne wyrzuty sumienia, czy to rzeczywiście jest potrzebne. Tym bardziej, ze prawda jest taka, że gdyby nie FM to bym nie kupował, a i obecny komp też by uciągnął pewnie grę. Do tego jeszcze planuje konsolę sobie też kupić. I chyba dla oszczędności 300 zł zdecyduję się na Xboxa. Żona za kupnem laptopa od razu była,  "bo ten komputer już stary jest" :D O konsoli jeszcze nie wie, ale przecież nie będę się tłumaczył z każdego zakupu ani pytał o zgodę ;)

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike
10 minut temu, Mauro napisał:

Zależy jaka maszynę planujesz kupić. Ja niby za 2,8k tys.  więc niby fortuna to nie jest biorąc pod uwagę ceny sprzętu, ale też mam podobne wyrzuty sumienia, czy to rzeczywiście jest potrzebne. Tym bardziej, ze prawda jest taka, że gdyby nie FM to bym nie kupował, a i obecny komp też by uciągnął pewnie grę. Do tego jeszcze planuje konsolę sobie też kupić. I chyba dla oszczędności 300 zł zdecyduję się na Xboxa. Żona za kupnem laptopa od razu była,  "bo ten komputer już stary jest" :D O konsoli jeszcze nie wie, ale przecież nie będę się tłumaczył z każdego zakupu ani pytał o zgodę ;)

Dokładnie. Przecież jakby ona wyjebała z budżetu domowego 2,8k na torebkę o której byś wiedział a później jeszcze 1k na buty (ale tu byś już miał niespodziankę) bo przecież te co ma jej do torebki nie pasują, to byś skakał ze szczęścia :kekeke: 

Rok temu w październiku sprzedałem jeden motocykl a nastepnego dnia pojechałem z kumplem do Poznania po nowy. To jest niespodzianka :D Jak się cieszyła to masakra :D no pod sufit skakała po prostu :D

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Mauro napisał:

Zależy jaka maszynę planujesz kupić. Ja niby za 2,8k tys.  więc niby fortuna to nie jest biorąc pod uwagę ceny sprzętu, ale też mam podobne wyrzuty sumienia, czy to rzeczywiście jest potrzebne. Tym bardziej, ze prawda jest taka, że gdyby nie FM to bym nie kupował, a i obecny komp też by uciągnął pewnie grę. Do tego jeszcze planuje konsolę sobie też kupić. I chyba dla oszczędności 300 zł zdecyduję się na Xboxa. Żona za kupnem laptopa od razu była,  "bo ten komputer już stary jest" :D O konsoli jeszcze nie wie, ale przecież nie będę się tłumaczył z każdego zakupu ani pytał o zgodę ;)

Daj spokój z Xboxem, zaoszczędzisz parę groszy a potem będziesz żałował, że nie możesz sobie w fajne gierki pograć. TYLKO PS4

  • Lubię! 4
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Dokładnie. Przecież jakby ona wyjebała z budżetu domowego 2,8k na torebkę o której byś wiedział a później jeszcze 1k na buty (ale tu byś już miał niespodziankę) bo przecież te co ma jej do torebki nie pasują, to byś skakał ze szczęścia :kekeke: 
Rok temu w październiku sprzedałem jeden motocykl a nastepnego dnia pojechałem z kumplem do Poznania po nowy. To jest niespodzianka Jak się cieszyła to masakra  no pod sufit skakała po prostu
A przez 2 tygodnie access denided ;)
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Mauro napisał:

Zależy jaka maszynę planujesz kupić. Ja niby za 2,8k tys.  więc niby fortuna to nie jest biorąc pod uwagę ceny sprzętu, ale też mam podobne wyrzuty sumienia, czy to rzeczywiście jest potrzebne. Tym bardziej, ze prawda jest taka, że gdyby nie FM to bym nie kupował, a i obecny komp też by uciągnął pewnie grę. Do tego jeszcze planuje konsolę sobie też kupić. I chyba dla oszczędności 300 zł zdecyduję się na Xboxa. Żona za kupnem laptopa od razu była,  "bo ten komputer już stary jest" :D O konsoli jeszcze nie wie, ale przecież nie będę się tłumaczył z każdego zakupu ani pytał o zgodę ;)

Kosmiczny skok odwagi czy cwaniakowanie przed internetowymi kolegami? :-k

  • Lubię! 6
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Hajd napisał:

Daj spokój z Xboxem, zaoszczędzisz parę groszy a potem będziesz żałował, że nie możesz sobie w fajne gierki pograć. TYLKO PS4

W xbox jest tylko dobre że w niektóre gierki można grać na kompie i konsoli więc to jedyny plus dla Mauro innych w sumie nie zauważyłem ;)

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, MitnickMike napisał:

Dokładnie. Przecież jakby ona wyjebała z budżetu domowego 2,8k na torebkę o której byś wiedział a później jeszcze 1k na buty (ale tu byś już miał niespodziankę) bo przecież te co ma jej do torebki nie pasują, to byś skakał ze szczęścia :kekeke: 

Rok temu w październiku sprzedałem jeden motocykl a nastepnego dnia pojechałem z kumplem do Poznania po nowy. To jest niespodzianka :D Jak się cieszyła to masakra :D no pod sufit skakała po prostu :D

To jednak co innego bo laptop jest dla wszystkich, na konsoli też może zacząć grać. Z drugiej strony torebkę teoretycznie ja tez mógłbym nosić, ale w buty juz sie nie zmieszczę :D Na motocyklu też dwie osoby mogą jeździć wie nie dziwię się, ze się cieszyła :D

 

@Hajd No niby tak, ale ja mam tylko 3 gry na razie, w które chcę zgrać: Wiedźmin 3, Kingdom Come i wkrótce Red Dead 2. Wszystkie są na Xbox. GTA VI, o ile wyjdzie na tą generacje konsol, to też pewnie na oba. Zanim ja skończę grać w te gry to juz własnie nowa generacja pewnie będzie ;)

 

@Kamtek wiadomka, ze cwaniakuje przy kolegach. Żadnej konsoli nie będzie albo będę musiał przez miesiąc mieszkanie sprzątać ;)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Kamtek napisał:

@T-m, klient z reklamacją na Golfa!

Panie. @T-m to chyba tylko w niedziele do kościoła jeździł bo na tą chwilę wszystko działa ;) 

 

6 minut temu, me_who napisał:

Wojtka nie ma, wyjechał do Zasiedmiogórogrodu i nie wróci wcześniej niż niewiadomokiedy, także przepraszam ale do widzenia.

To by wyjaśniało czemu nie odbiera. Szkoda, bo chciałem mu dopłacić. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mauro napisał:

@Kamtek wiadomka, ze cwaniakuje przy kolegach. Żadnej konsoli nie będzie albo będę musiał przez miesiąc mieszkanie sprzątać ;)

Wiem, znam. Swoją wziąłem jednak na sposób. PS3, do której przymiarki robiłem przez rok, kupiła mi w końcu sama w prezencie, natomiast przy PS4 było nieco nerwowości do momentu, gdy nie oddałem jej na 2-3 tygodnie pada, by mogła sobie przejść trzy części Uncharted ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...