Skocz do zawartości

Marynia szuka sposobu na życie i rozważa 546 alternatyw


lad

Co powinna robić Marynia?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike
4 minuty temu, Pulek napisał:

FM18. Najlepsze kulki od kilku wersji, zdecydowanie. 

Pytanie osoby która w ostatniego FMa w jakiego grała to 12: logosy, koszulki i inne grafiki będą działać z 12? Czy coś innego trzeba zasysać? 

Czasy killer taktyk też się chyba skończyły? 

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike
2 minuty temu, Pulek napisał:

@Pulek

3 minuty temu, Pulek napisał:

@MitnickMike, ja mam tylko logosy jakieś z FM2016 :-k reszty nie ogarniam

 

no i killer taktyki chyba też ni ma, ale to trzeba pytać Pana @lad

Właśnie to też mnie wkurwiać zaczęło w CM01/02 wczoraj. Strzeliłem drugi sezon i... no LM jest, mistrzostwo jest. I samograj się zrobił. Niby można grać na swojej taktyce ale to mi trochę pod masochizm podchodzi, skoro wiem, że nie działa tam gra skrzydłami tylko 4-3-1-2 lub 4-1-2-1-2 :)

 

Może bym spróbował się przemóc i kupił tego FMa :-k

 

Po czym stwierdziłeś, że najlepsze kulki od dłuższego czasu?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Mauro napisał:

ja juz lada chwila kupie nowy sprzęt (dzięki @jmk) i mam dylemat. Czy zaczynać w FM18, czy poczkeac parę miesięcy jak już wszystkie patche wyjdą na 20019? O 2018 juz sporo osób chyba pisało, że jest fajny, z drugiej strony nowość. Oto dylemat.

Ja bym brał 19 od premiery. To już nie te czasy, że SI wypuszcza jakiegoś gniota, którego trzeba łatać. Poza tym czuję w kościach, że ten FM będzie najlepszy ever.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

@Mauro a to co Ty masz teraz za sprzęt, że FM nie bangla?

@lad jak jest z tymi taktykami? Bo teraz dopiero patrzę, że jakiś kreator doszedł :-k Idzie faktycznie coś swojego wymyślić co ma szansę działać, nie oparte na skryptach, killerach i Jasnoxowym katenaczjo? :)

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, lad napisał:

Ja bym brał 19 od premiery. To już nie te czasy, że SI wypuszcza jakiegoś gniota, którego trzeba łatać. Poza tym czuję w kościach, że ten FM będzie najlepszy ever.

ja jestem zbulwersowany że taka cisza w temacie nowego fm :( chętnie bym się dowiedział co tam nowego planują

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike
2 minuty temu, Mauro napisał:

Nie wiem własnie, czy by nie poszło.Dziś na pewno nie, bo mam Windowsa XP :D  a teraz już każą mieć co najmniej siódemke. Tez planuje kupno bo laptop zawsze sie przyda, a poza tym na nowym sprzęcie pójdzie znacznie szybciej.

Kiedyś się mówiło, że do nauki :-k

 

Chyba przejdę się do sklepu i kupię tego FM18 skoro Pulek poleca :-k

Odnośnik do komentarza

teraz na wakacje nie do nauki :D 

 

A sprzet mam taki, kupowany przy pomocy forum prawie 10 lat temu. Pewnie by FM poszedł, ale przy 10. sezonie to bym pewnie czekał z pół godziny na kolejny mecz

 

Procesor: Intel Core 2 Duo E8400 /3.0GHz, 6MB, 1333MHz, BOX/ 

Pamięć: Kingston SODIMM DDRII 4GB (2x2GB) 800MHz CL5 

Dysk twardy: Seagate 320GB 7200rpm 16MB cache SATAII Barracuda 7200.11 

Karta graficzna: HIS Radeon HD4670 IceQ 512MB DDR3 /128bit/ 2xDVI TV-out 

Zasilacz: Antec EarthWatts 430W

Obudowa: Asus TA-863 

Nagrywarka DVD: Pioneer DVR-216 SATA (black) -

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A dzis rozpocznę kolejny sezon moim samograjem z Chelsea. Zaczynam od dwumeczu z Arsenalem, najpierw ten superpuchar ichnejszy, potem inauguracja kolejki.  Nawwet sie troche jaram, ale pewnie gdybym w rękach 18-kę to bym zaczął grę. chociaz rozpoczynanie gry nowym Fm-em to zawsze była dla mnie mega frustracja i wkurw.  dlatego nigdy nie kupowałem rok po roku, bo rok to mi zajmuje dopiero ogarnięcie gry na tyle, że gram tak jak lubię i mogę z niższych lig iść w górę.

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...