Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :)

 

Zazdroszczę urlopu! 

U mnie wczoraj wieczorem trzy godziny generalnego sprzątania. W łazience, w miejscu, które podejrzewam o źródło karaluchów, stworzyłem własną linie Maginota ;), zaklejajac taśma szpary pod umywalka i zostawiając wolne miejsca, w które wstawiłem pułapki. 

I teraz w sumie nie wiem, czy to dobrze, czy źle, ale dzisiaj nie miałem żadnego gościa. Z jednej strony ok, dobrze, że nie ma, z drugiej jakbym gdzieś zobaczył jakieś truchlo, to chociaż miałbym pewność, że dobrze zlokalizowalem problematyczne miejsce :-k

No nic, znając życie przyleza w weekend ;)

BTW. Owady wybrały sobie doskonały moment na inwazję mojego lokum - akurat w przyszłym tygodniu przylatuja do mnie matula z siostrą ;)

  • Lubię! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Lol, tryb kariery w nowym NBA :lol: 

 



Jestem ogromnym, białym centrem. Gram w Chinach, w Szanghaju. Nagle jest cut-scenka, że na ulicy Chińczycy chcą sobie ze mną masowo robić selfie. Okazuje się po chwili, że mylą mnie z moim kolegą z uniwersytetu, który, w przeciwieństwie do mnie, został wybrany w drafcie i zaczyna być gwiazdą ligi. Okej, myślę sobie, może ten mój kumpel to też ogromny, biały center. Ale nie, okazuje się, że jest on czarnoskórym, niskim SG :lol:

 

Poza tym znowu nasza postać jest tak irytująca, tak egocentryczna, że ciężko się z nią utożsamić i ją polubić :/

 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...