Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, SZk napisał:

To jest dobry temat na Marynie, generalnie niewiele Ci podpowiem, bo mam podobnie, o ile nie gorzej. 11 lat w jednej firmie, doszedlem juz do niezlych zarobkow przy relatywnie niewielkim wysilku (zwykle max 3 dni w tygodniu robota, nie liczac trzymania reki na pulsie na fejsie) - wolny czas poswiecam na rozwoj w kompletnie nietypowych dla siebie obszarch (bieganie, improwizacja), ale generalnie nie robie tego z wielkiej pasji. I siada mi na glowe, ze nie umiem wykorzystac takiego czasu na zarabianie wiecej czy pasje - na serio nie ma nic, co mnie jakos super jara, jak sie w cos wkrece, to 2-3 miesiace i dociera do mnie, ze ani mnie to super nie jara, ani nie bede w tym tak dobry jak ci, co to robia od lat -nastu czy -dziestu. Ostatnio mialem mozliwosc popracowania slowem, co lubie, aczkolwiek jest to na dluzsza mete kompletnie nieoplacalne - jesli chcesz pisac cos naprawde sensownego, liczysz sie z tym, ze malo kto to przeczyta. Podobnie z zainteresowaniami filmowymi - mam potezna baze do analizy i jezyk opisu, ale jak mysle sobie, ze mam to sprzedac do jakiegos peryferyjnego pisemka za 200 zl za tekst, a potem czekac pol roku na przelew, to wybieram nudny, oklepany schemat sensownej kasy za lekka prace, ze swiadomoscia, ze sie przez to nie rozwijam, co mnie jeszcze bardziej dobija i blokuje.

ooo i to jest właśnie to, co mi siedzi na bańce. się rozumiemy się :) 

 

tylko to, że się rozumiemy, no to spoko, ale co dalej? ja naprawdę już za tyle sznurków w swoim życiu pociągnąłem... no i wciąż to robię w sumie, chyba się nie zatrzymałem, to jakby jeden duży plus tej całej sytuacji :-k 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, me_who napisał:

Wczoraj po kolejnych bojach z kompsem przeniosłem część rzeczy na inny dysk (nie SSD) i nagle np. Thrones of Britannia chodzi jakieś 40 razy szybciej :-k

Także partycja F: i G: ['] żegnajcie piękne aniołki :(

gdy ci smutno, gdy ci źle, jebnij format dysku G

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Pulek napisał:

ooo i to jest właśnie to, co mi siedzi na bańce. się rozumiemy się :) 

 

tylko to, że się rozumiemy, no to spoko, ale co dalej? ja naprawdę już za tyle sznurków w swoim życiu pociągnąłem... no i wciąż to robię w sumie, chyba się nie zatrzymałem, to jakby jeden duży plus tej całej sytuacji :-k 

 

No to załóżmy jedną stronę na której każdy będzie publikował to co go interesuje :keke: @Kaczy i @SZko filmach, Ty o wszystkim, @schizzm pozamiata w dziale literatura i stare gry, @me_who skrobnie coś o piwniczeniu, @Dudek o zakażeniach w oku, @jmk napisze poradnik "jak się nie budować", H(e)aj(t)d wpadnie do forumowego tematu o portalu i napisze "srogo prychłem" czym zgarnie 20 lajków. FYM napisze poradnik o szybkim zarabianiu przy pełnej pomocy znajomych, @MitnickMike o wsparciu klienta w projektach, @Reaper będzie skrobał o zaletach korporacyjnego życia a ja mogę napisać poradnik jak uczyć się angielskiego, żeby się nie nauczyć, @wojt3k walnie serie poradników o tytule "daje like" a @lad "Projekt Wielki Everton czyli geneza pierwszego miesiąca pracy każdego trenera". :-k 

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Brudinho napisał:

 

No to załóżmy jedną stronę na której każdy będzie publikował to co go interesuje :keke: @Kaczy i @SZko filmach, Ty o wszystkim, @schizzm pozamiata w dziale literatura i stare gry, @me_who skrobnie coś o piwniczeniu, @Dudek o zakażeniach w oku, @jmk napisze poradnik "jak się nie budować", H(e)aj(t)d wpadnie do forumowego tematu o portalu i napisze "srogo prychłem" czym zgarnie 20 lajków. FYM napisze poradnik o szybkim zarabianiu przy pełnej pomocy znajomych, @MitnickMike o wsparciu klienta w projektach, @Reaper będzie skrobał o zaletach korporacyjnego życia a ja mogę napisać poradnik jak uczyć się angielskiego, żeby się nie nauczyć, @wojt3k walnie serie poradników o tytule "daje like" a @lad "Projekt Wielki Everton czyli geneza pierwszego miesiąca pracy każdego trenera". :-k 

przydałby się jeszcze poradnik Icona "Jak sprawnie moderować ogólnopolskie forum"

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Hidalgoo napisał:

przydałby się jeszcze poradnik Icona "Jak sprawnie moderować ogólnopolskie forum"

 

Chciałem bez polityki, dlatego odpadł @Jahu nad czym ubolewam :kekeke: 

Ale możemy zrobić typowe clickbajty typu "Ludzie go nienawidzą odkrył jak wygrywać forumowe wybory" :keke: 

  • Lubię! 3
  • Smutny 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Brudinho napisał:

 

Chciałem bez polityki, dlatego odpadł @Jahu nad czym ubolewam :kekeke: 

Ale możemy zrobić typowe clickbajty typu "Ludzie go nienawidzą odkrył jak wygrywać forumowe wybory" :keke: 

A chciałem walnąć geneze Polska rządzona w latach 2007-2015 a 2015-2018

:(

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...