Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Pulek napisał:

a poważnie?

 

poważnie, historia futbolu. trochę na poważnie, trochę z przymrużeniem oka, wspominki wielkich turniejów, wybitne i kontrowersyjne postacie. 

 

jakiś czas temu myslałem o czymś ala liga minus, ale weszło mnie uprzedziło :/

2 minuty temu, Brudinho napisał:

Moi współlokatorzy zamówili sobie papryczkę Carolina Reaper bo kurwa ostra i trzeba przetestować. Jeden właśnie pojechał do szpitala :roll: 

wystarczyło zawołać Feno jak blisko mieszka, opowiedział by suchara i pogotowie nie byłoby potrzebne :kekeke: 

 

 

@Fenomen łosiu, kiedy przyjedziesz na zlot :P

Odnośnik do komentarza

I saw an amazing thing about Spiderman, apparently they recorded multiple responses for when Peter is talking to someone on the “phone” depending on his exertion level. So if he is standing on a building you get one recording and if he’s swinging about you get another which shows he’s straining a little.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, klinsmann napisał:

 

poważnie, historia futbolu. trochę na poważnie, trochę z przymrużeniem oka, wspominki wielkich turniejów, wybitne i kontrowersyjne postacie. 

 

jakiś czas temu myslałem o czymś ala liga minus, ale weszło mnie uprzedziło :/

wystarczyło zawołać Feno jak blisko mieszka, opowiedział by suchara i pogotowie nie byłoby potrzebne :kekeke: 

 

 

@Fenomen łosiu, kiedy przyjedziesz na zlot :P

 

A Fenomen nie wynajął teraz auta i nie jeździ po gdzieś tam?

Ja im proponowałem żebyśmy się najebali albo wciągnęli koks.....a Ci "Papryczki, papryczki" :roll: 

Koniec końców najebałem się ja :keke: Dlatego z nimi nie mogłem jechać :keke: 

Odnośnik do komentarza

Tak jak wyżej. Historia futbolu na propsie, bo jest tego bardzo mało. Co do współczesnej piłki to jak zwykle posłużę się słowami Bryana Clougha, który 40 lat temu mówił, że za dużo meczów jest transmitowanych na żywo i za dużo jest piłki w telewizji i prasie. Stwierdził, że to tak jakby codziennie jeść na obiad steka - niby dobry, ale przy którymś razie z rzędu można się porzygać.

Odnośnik do komentarza

no ja sie dziwie Pulkowi ze probuje, obecnie z takim contentem jak np fanpage na facebooku nie ma szans raczej sie przebic :D dla mnie najwieksza robote robia goscie na twitterze, ktorzy interesuja sie mniej popularnymi ligami typu czeska, belgijska itp., bo maja pojecie o nabytkach do naszej ligi chociazby

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, jmk napisał:

Zacznij od Alei Unii Lubelskiej ;)

 

w przyszłym tygodniu jadę w delegację na północ, jak Cie przetrzymają to inaczej będziesz śpiewał :> 

 

6 minut temu, Misiek napisał:

Mnie się Pulkowy fanpage niestety nie podoba, bo się silą na kontrowersję w stylu weszło, a to już było.

link?

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Pulek napisał:

ej, o czym oglądalibyście kanał piłkarski na YT? nie coś w stylu, żeby scrollować widząc nowy film na ścianie fb, tylko żeby usiąść i poświęcić 5-7 minut na obejrzenie?

Ja bym chętnie zobaczył coś w stylu "Futbolowe jaja" (Own goals and gaffs) z genialnym komentarzem Dannego Bakera

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...