Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Perez napisał:

 

A bo tak przez praktycznie całe wakacje zawsze gdzieś jakieś piwko było (żona już nałóg oczywiście stwierdziła :D), a u mnie to o tyle negatywne, że po piwie gastrofaza 20 i dobiłem do takiej wagi, że cicho sza :D. Apogeum było na koniec sierpnia, jak w ramach jakiegoś dealu dali nam do redakcji 500 butelek cydru i tak sobie karton wziąłem i wieczorkiem 3-4 się piło - tak że trochę tego już za dużo było, stąd tygodniową abstynencję uznaję za sukces :). 

No to dzisiaj mamy na hali walki sumo, bo ja też jestem 2-3 kg przed swoją najgorszą historycznie wagą ;) 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Perez napisał:

 

A bo tak przez praktycznie całe wakacje zawsze gdzieś jakieś piwko było (żona już nałóg oczywiście stwierdziła :D), a u mnie to o tyle negatywne, że po piwie gastrofaza 20 i dobiłem do takiej wagi, że cicho sza :D. Apogeum było na koniec sierpnia, jak w ramach jakiegoś dealu dali nam do redakcji 500 butelek cydru i tak sobie karton wziąłem i wieczorkiem 3-4 się piło - tak że trochę tego już za dużo było, stąd tygodniową abstynencję uznaję za sukces :). 

 

No 3-4 to rzeczywiście już trochę grubo :D 

 

Ja z racji mojego hobby, czyli spania, rzadko kiedy dochodzę do więcej niż piwa/kieliszka wina wieczorem :) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, klinsmann napisał:

 

co Ci @Counter polecił? na gpu nienajlepszy okres ze wzgledu na nowe premiery

 

 

 

13 godzin temu, T-m napisał:

 

To, ale ogólnie to bez pośpiechu, do grudnia trochę czasu.

 

1060 ;) spokoj na lata, 1050 hmm, pogadamy w grudniu

 

12 godzin temu, lad napisał:

Okej, czyli tak:

 

@Feanor - nie

@krzysfiol - nie

@Hawkeye

@klinsmann

@schizzm

 

No i @Perez, bo on też może - też nie.

 

Wchodził któryś z was na konto Icona przez log as? Ostatnie jego logowanie to 19 marca 2017, a jedynie wy mieliście w tym czasie taką możliwość.

nie kojarzę.

 

34 minuty temu, Perez napisał:

Dzień dobry!

 

Dobra zmiana! Od tygodnia przestawiłem się na poranne wstawanie (w sensie 6 rano, zamiast 7.30) - rodzinka jeszcze śpi, człowiek zje na spokojnie, wykąpie, nawet do roboty idzie coś ogarnąć. No i sukces drugi - to był bezalkoholowy tydzień :D. Żadnego piwka wieczorkiem do kompa/serialu. 

 

brawo Ty, a masz kwitki z alkomatu stacjonarnego :D ?

 

Odnośnik do komentarza

@Perez - ja po sezonie wesel (juz 5), mistrzostw i pofolgowania sobie z trenignami tez mam teraz syndrom odstawienia, bo bywalo tak, ze dzien w dzien przynajmniej dwa browary. Zastanawiam sie, czy odliczanie trzezwych dni to juz alkoholizm, czy jednak dowod na kontrole? ;)

 

A, i to pewnie zadne zaskoczenie, ale ja jakos nie przytylem... ;)

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, me_who napisał:

To był chyba taki zamysł, żeby robol w stoczni czy innej hucie nie marnował czasu na kanapki czy lancze, bo nawet nie jest w stanie pomyśleć o jedzeniu :D

 

Moje najlepsze English Breakfast było właśnie w Szkocji. Chyba w Edynburgu właśnie. To z Londynu i Manchesteru mogło mu ciągnąc druta. Tylko kurwa ta cena....A i szkocki McD ma BBQ Burgery za 7 zł <3 (są jeszcze  @Reaper?) Noooo kurwa kilka dni tym się zapychałem. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Brudinho napisał:

 

Moje najlepsze English Breakfast było właśnie w Szkocji. Chyba w Edynburgu właśnie. To z Londynu i Manchesteru mogło mu ciągnąc druta. Tylko kurwa ta cena....A i szkocki McD ma BBQ Burgery za 7 zł <3 (są jeszcze  @Reaper?) Noooo kurwa kilka dni tym się zapychałem. 

Ej synek, w Szkocji to jest Scottish Breakfast ;) I w porównaniu do cen na inne rzeczy (piwo 5 xD), to 10 funtów jest kwotą jak najbardziej adekwatną do tego co się znajduje na talerzu :)



wKV8krB.jpg
  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, me_who napisał:

Ej synek, w Szkocji to jest Scottish Breakfast ;) I w porównaniu do cen na inne rzeczy (piwo 5 xD), to 10 funtów jest kwotą jak najbardziej adekwatną do tego co się znajduje na talerzu :)

 

  Ukryj zawartość

 


wKV8krB.jpg

 

 

Widzę, że sława Fiuta z Mastechefa trafiła już też na Wyspy ;) 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...