Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Brudinho napisał:

 

To jest chuj mi dzisiaj provident nie chciał pożyczyć kasy :keke:

 

Dzień dobry 

 

edit. jeszcze keke mi sie zjebało :/ 

Bierz od Wonga z UK, właśnie upadają, to może zwracać nie będzie komu ;) 

6 minut temu, lad napisał:

Ej, ma ktoś z was konto na tym forum CM Rev? Jest tam jakiś wartościowy content jeśli chodzi o FM? 

A po co Ci konto? http://www.cmrev.com/forum/odpowiedzi/liga-mistrzow_spadki-do-ligi-europy,29235.html

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, lad napisał:

Ej, ma ktoś z was konto na tym forum CM Rev? Jest tam jakiś wartościowy content jeśli chodzi o FM? 

Mam jakieś stare konto. Nie ma nic wartościowego. Mało co jest w ogóle do czytania. Większość to: nie działa to, popsuło się tamto, jaka taktyka do Realu.

W dziale z taktykami ostatni temat jest ten sam, co był u nas niejakiego matias82- czy da się zrobić taxę z filmiku.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!

 

Dobra zmiana! Od tygodnia przestawiłem się na poranne wstawanie (w sensie 6 rano, zamiast 7.30) - rodzinka jeszcze śpi, człowiek zje na spokojnie, wykąpie, nawet do roboty idzie coś ogarnąć. No i sukces drugi - to był bezalkoholowy tydzień :D. Żadnego piwka wieczorkiem do kompa/serialu. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Perez napisał:

Dzień dobry!

 

Dobra zmiana! Od tygodnia przestawiłem się na poranne wstawanie (w sensie 6 rano, zamiast 7.30) - rodzinka jeszcze śpi, człowiek zje na spokojnie, wykąpie, nawet do roboty idzie coś ogarnąć. No i sukces drugi - to był bezalkoholowy tydzień :D. Żadnego piwka wieczorkiem do kompa/serialu. 

Kolega widzę formę szykuje :) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Perez napisał:

Dzień dobry!

 

Dobra zmiana! Od tygodnia przestawiłem się na poranne wstawanie (w sensie 6 rano, zamiast 7.30) - rodzinka jeszcze śpi, człowiek zje na spokojnie, wykąpie, nawet do roboty idzie coś ogarnąć. No i sukces drugi - to był bezalkoholowy tydzień :D. Żadnego piwka wieczorkiem do kompa/serialu. 

6 rano na propsie, w Polsce jeździłem na 7 do roboty, teraz nie mam takiej opcji to jeżdżę na 8, a wszyscy i tak dopiero o 9 przychodzą. Szkoda dnia na spanie, jakby była taka fizjologiczna możliwość, to bym w ogóle nie spał, zbyt dużo fajnych rzeczy jest do robienia ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Perez napisał:

Dzień dobry!

 

Dobra zmiana! Od tygodnia przestawiłem się na poranne wstawanie (w sensie 6 rano, zamiast 7.30) - rodzinka jeszcze śpi, człowiek zje na spokojnie, wykąpie, nawet do roboty idzie coś ogarnąć. No i sukces drugi - to był bezalkoholowy tydzień :D. Żadnego piwka wieczorkiem do kompa/serialu. 

Antybiotyki brałeś  i nie mogłeś piwa? ;)

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gabe napisał:

 

A czemu sukces?

 

Ja w minionym tygodniu wypiłem dwa piwa, i prędzej uznałbym to za porażkę :keke: 

 

A bo tak przez praktycznie całe wakacje zawsze gdzieś jakieś piwko było (żona już nałóg oczywiście stwierdziła :D), a u mnie to o tyle negatywne, że po piwie gastrofaza 20 i dobiłem do takiej wagi, że cicho sza :D. Apogeum było na koniec sierpnia, jak w ramach jakiegoś dealu dali nam do redakcji 500 butelek cydru i tak sobie karton wziąłem i wieczorkiem 3-4 się piło - tak że trochę tego już za dużo było, stąd tygodniową abstynencję uznaję za sukces :). 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...