Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Misiek napisał:

lol Stanowski chce zrobić najlepszą szkółkę piłkarską w Warszawie, niech jeszcze kurwa lek na raka opracuje... :lol: 

nie to, żebym hejtował, ale niech ten klub chociaż sezon dogra do końca :) 

 

Stanowskiego jeszcze ktoś traktuje poważnie? Przecież to debil a dodatkowo Pisowski więc totalna blokada. 

Odnośnik do komentarza

Dostałem pierwszy ochrzan od szefowej, że za długo pracuję, bo zostałem 2h dłużej w pracy :kekeke: No ale ma spoko podejście, tzn. żeby nie zostawać dłużej jak nie trzeba, bo i tak czasami będę musiał.


W ogóle to Irlandczycy mówią na piłkę nożną soccer, bez wyjątku :-k 

 

A dziewczyny w wieku 13-16 noszą spódnice do kolan jako mundurek. lol

 

Ogólnie to w zasadzie kalka UK, kultura bardzo podobna, może Irole są trochę bardziej bezpośredni i otwarci od Brytyjczyków.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, kuab napisał:

Dostałem pierwszy ochrzan od szefowej, że za długo pracuję, bo zostałem 2h dłużej w pracy :kekeke: No ale ma spoko podejście, tzn. żeby nie zostawać dłużej jak nie trzeba, bo i tak czasami będę musiał.


W ogóle to Irlandczycy mówią na piłkę nożną soccer, bez wyjątku :-k 

 

A dziewczyny w wieku 13-16 noszą spódnice do kolan jako mundurek. lol

 

Ogólnie to w zasadzie kalka UK, kultura bardzo podobna, może Irole są trochę bardziej bezpośredni i otwarci od Brytyjczyków.

Bo football to gaelic football ;) A z resztą się zgadzam, doświadczenie podobne

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, T-m napisał:

Ale mi strzyknęło w drugim kolanie, niech to cholera weźmie - jeszcze teraz mi brakuje, żeby drugie umarło :fuck:

 

To weź na siebie uważaj, chcesz nierównomiernie kuleć? ;) Pomijam, że teraz cholernie łatwo żebyś sobie rozjebał plecy. 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...