Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Seju napisał:

Fajne to przejscie z granatowego w szarosc, takie nieoczywiste. A ta czcionka taka przyciagajaca uwage, ze niby Comic Sans, a jednak nie. Piekna sprawa, serio.

 

Wiem, mialem zrobic, ale mi sie nie chcialo.

Gradient to najbardziej zaawansowane narzędzie w programach graficznych jakie umiem używać :kekeke: 

 

A jak to szło? "dzisiaj mam urlop, ale w poniedziałek z przyjemnością zrobię baner" :kekeke: 

 

A już nie będę wyciągał "brudów" z drugą osobą, którą prosiłem o pomoc :kekeke: Ostatecznie sam jebłem i jest pięknie!

 

4 minuty temu, Gabe napisał:

rtGV6aA.png

 

O w takie coś bym szedł, to projektował znany projektant.

Szczerze to zrobiłem swój baner i pomyślałem "poziom Mahdi". Po czym wszedłem na MFM i stwierdziłem, że jego banery są 10 razy lepsze od mojego :< 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Reaper napisał:

Szczerze to zrobiłem swój baner i pomyślałem "poziom Mahdi". Po czym wszedłem na MFM i stwierdziłem, że jego banery są 10 razy lepsze od mojego :< 

Ale to jest czwarta edycja, więc ma doświadczenie. Jak będzie konkurs na FM eee 2020, 2021 na FM 2022 też będzie full pro.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gacek napisał:

Użytkownik @me_who upraszany jest o zrecenzowanie znajdującego się na Netflixie serialu "Paradise PD".

Polecam motzno, mam wrażenie, że się spodoba i Tobie. :keke:

No bardzo fajna rzecz. Mocno odjechana i przegięta w stronę całkowitej jazdy bez trzymanki, ale przy tym jest dużo śmiechu. Taki South Park na sterydach jeśli chodzi o kontrowersyjność skrzyżowany z Family Guy'em jeśli chodzi o ilość skeczy. Choć tutaj nie są brane z jakiś randomowych retrospekcji a z fabuły. No i fajne jest też to, że przy całej absurdalności serialu jest zachowany jakiś główny wątek.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Użytkownik [mention=35]me_who[/mention] upraszany jest o zrecenzowanie znajdującego się na Netflixie serialu "Paradise PD".
Polecam motzno, mam wrażenie, że się spodoba i Tobie. :keke:
za zrecenzowanie otrzymasz bon do stołówki ;)
Jest pięknie. Zabrakło tylko jakiegoś celebryty reklamującego konkurs.
Spoiler s6pjMvj.png
 
Słowacki wielkim poetą był cytując klasyka
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Brachu napisał:

za zrecenzowanie otrzymasz bon do stołówki ;)Słowacki wielkim poetą był cytując klasyka

Mówisz, że Mickiewicz to khem^^

 

4 minuty temu, Makk napisał:

Już lepiej dałbyś zdjęcie np. no nie wiem... Adama Mickiewicza

Nie pomyślałem ;/ my bad!

Odnośnik do komentarza

A tak z czystej ciekawości bym spytał * : na czym dokładnie polega to partnerstwo trzech strony w konkursie karierowym?

Bo hajs (nie to, że coś mam do tego) idzie od CMF, miejsce na serwerze też ( :kekeke: ). A od reszty? 

 

 

 

* Pytanie do jury/MT, Ojców założycieli, RedNaczów, Wielkich rewolucjonistów.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Makk said:

Popisać to akurat bym miał czas (pomysł jest już) i wrzucić do tych karier. Gorzej z czasem na ganie :/ Chyba, że będę pisał i wymyślał transfery i wyniki :P nikt się nie kapnie, bo liga egzotyczna :kekeke:

 

Bez screenshotów i tak nie wygrasz!!!!!!!oneone

 

1 hour ago, me_who said:

Ważny jest przekaz a nie czcionka.

Czekam na wysyp opków w stylu "Pewnego dnia siedziałem na matematyce i zadzwonił do mnie pan Cupiał czy chce prowadzić Wisłę Kraków"

CM01/02 Pamiętamy :wub:

 

1 hour ago, Morpheus said:

(...) "nie mogłem patrzeć na to, co wyprawia w lidze mój ukochany klub - Legia Warszawa, więc napisałem na gadu-gadu do Mioduskiego (znalazłem go przez wyszukiwanie po nicku - Największy_Frajer):

- LOL2. Co Ty chuju robisz z moim ukochanym klubem?

- XD. A Ty kurwa kto?

- ROTFL. Twój nowy manager.

- LOL2. Dobra, przyjmuje wyzwanie, jutro w moim biurze.

- OK, dozo.

 

I tak zostałem trenerem Legii Warszawa".

 

Kurwa, stare czasy, jak ja za wami tęsknię :D 

 

21 minutes ago, Seju said:

No dobra, jezu...

 

  Reveal hidden contents

 


HUgclZm.png

 

 

Lepsze niż to, co teraz wisi :-k

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...