Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Makk napisał:

Niby tak, ale... Nie znajdzie w takiej cenie, bo firmy mają rabaty itd- nie zagłębiajmy się. Tylko że- ja bym wolał mieć ten, nie wiem, np 80 zł więcej niż kartę multi. Na co mi ona? Mi zbędna jest. A 80 zł mógłbym sobie odłożyć.

Co kto woli i lubi.

Z tego co wiem to multisporta w ogóle nie kupisz B2C. Ewentualnie możesz poszukać znajomego który ma możliwość wzięcia drugiej, ale w wolnej sprzedaży tych kart nie ma.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

@lad Na Kielcach masz stawkę 3000-3500 ale to wiąże się z dodatkami itp tak jak piszesz. A już o pracy dla MATKI Z DZIECKIEM W WIEKU PRZEDSZKOLNYM za 4kafle na rękę....no dlatego pytam jaka to praca. Czy @tio tak sobie rzucił dla zgrywy.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Man_iac napisał:

Z tego co wiem to multisporta w ogóle nie kupisz B2C. Ewentualnie możesz poszukać znajomego który ma możliwość wzięcia drugiej, ale w wolnej sprzedaży tych kart nie ma.

Wiem :) Tak czy inaczej, ja osobiście z tego nie korzystałem- w sensie nie pobierałem karty. 

Odnośnik do komentarza

W HR płaci się często więcej na terenie całego Śląska kobietom, w tym samotnym matkom (acz te parę lat doświadczenia jest potrzebne), niż 4k na rękę. I to nie w Katowicach, ale w dużych przedsiębiorstwach położonych w niewielkich miastach na obrzeżach województwa. Także nie widzę nic dziwnego we wrzucaniu takiej kasy jako przykładu.

Co do benefitów pracowniczych i ich znaczenia dla pracowników: historia z życia, rozmowa z jedną z większych agencji pracy tymczasowych w kraju. Dopytują się przedstawiciele o zakwaterowanie pracowników i opowiadają historię, że jednym z ich najbardziej intratnych kontraktów jest ubojnia świń, gdzie X lat temu wyremontowano na błysk budynek obok zakładu. Pracownicy idą tam za kilkadziesiąt groszy mniej na godzinie, co ma dla nich duże znaczenie przy ich pensjach, ale mają warunki przewyższające nawet nowe akademiki UŚ.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Obecnie na takie benefity mam mocno wywalone, ale takie przedszkole 2 metry od biura to na pewno jest genialna sprawa, zwłaszcza przy preferencyjnych kosztach :)

 

IMO to jest bardzo indywidualna sprawa, nawet w mojej firmie są ogromne różnice w trakcie wyjazdów służbowych. Jeden człowiek swoją dietę wydaje na obiad w restauracji za 20€, bo to kasa pracodawcy i ile zaoszczędzi, z tylu się będzie cieszył. Drugi idzie do najtańszego sklepu, kupuje sałatke i jogurt za 3€ a resztę upycha do skarpety :) Jeszcze lepsze jaja były jak pracodawca dawał xx€ dziennie na zapewnienie sobie noclegu :) Mieliśmy gości, którzy spali w namiotach :D 

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike
2 minuty temu, kolek23 napisał:

Obecnie na takie benefity mam mocno wywalone, ale takie przedszkole 2 metry od biura to na pewno jest genialna sprawa, zwłaszcza przy preferencyjnych kosztach :)

 

 

Pitu pitu. A jak to jest miejsce gdzie masz nie po drodze, wywalone na drugim końcu miasta, gdzie stracisz więcej na dojazd (czasu i kasy)?

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, MitnickMike said:

Pitu pitu. A jak to jest miejsce gdzie masz nie po drodze, wywalone na drugim końcu miasta, gdzie stracisz więcej na dojazd (czasu i kasy)?

 

To miałbym wyjebane :D

 

Ja każdą taką ofertę bym oceniał indywidualnie i pewnie w 90% przypadków brałbym kasę :) Mam teraz dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne z firmy. Korzystam, jest fajnie, ale jakbym mi kazali za nie płacic, to bym podziękował od razu :)

Odnośnik do komentarza

Ja tylko chciałem pokazać swój przykład, że zrzekłem się 78 zl pensji w zamian za podstawowy pakiet medyczny dla rodziny. Nie wiem, czy bedzie mi sie opłacać, bo mam juz kilka miesięcy i jeszcze ani razu nikt z nas nie skorzystał, ale daje mi to pewność, że w razie pewnych sytuacji będę mógł szybko i na lepszym poziomie skorzystać z pomocy medycznej.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Mauro napisał:

Ja tylko chciałem pokazać swój przykład, że zrzekłem się 78 zl pensji w zamian za podstawowy pakiet medyczny dla rodziny. Nie wiem, czy bedzie mi sie opłacać, bo mam juz kilka miesięcy i jeszcze ani razu nikt z nas nie skorzystał, ale daje mi to pewność, że w razie pewnych sytuacji będę mógł szybko i na lepszym poziomie skorzystać z pomocy medycznej.

I tu na dwoje babka wróżyła. Oby się nie przydało :)

Też miałem pakiet i buliłem tam z 30 czy coś koło tego. Może z raz skorzystane. Daliśmy se spokój.

Później odkładaliśmy sobie sami po te 50 zł na takie gdyby. Na szczęście się nie przydało.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Makk napisał:

I tu na dwoje babka wróżyła. Oby się nie przydało :)

Też miałem pakiet i buliłem tam z 30 czy coś koło tego. Może z raz skorzystane. Daliśmy se spokój.

Później odkładaliśmy sobie sami po te 50 zł na takie gdyby. Na szczęście się nie przydało.

 

Korzystam z tego jakieś 2 lata i sobie chwalę. Dzwonię, umawiają mnie na godzinę i mam wywalone. Chce zrobić badania ot tak, dzwonię i dostaję skierowanie na szereg dodatkowych badań, o których nawet nie słyszałem. Okulista, czy neurolog w 2 dni. Dobra opcja za takie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Morpheus napisał:

Korzystam z tego jakieś 2 lata i sobie chwalę. Dzwonię, umawiają mnie na godzinę i mam wywalone. Chce zrobić badania ot tak, dzwonię i dostaję skierowanie na szereg dodatkowych badań, o których nawet nie słyszałem. Okulista, czy neurolog w 2 dni. Dobra opcja za takie pieniądze.

Pewnie że tak. To jest to co już pisałem- co komu potrzebne.

Ja nie korzystałem z opieki medycznej z roboty (chyba EnelMed), bo np. rodzinnego miałem 100 razy bliżej :P Od chałupy była przychodnia na oko 500 metrów. Do placówki już musiałem jakoś tam kawałek dojechać komunikacją (wiadomo jak z parkingami jest), więc mi się po prostu nie chciało i nie kalkulowało z tego korzystać. Ale było, fakt.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike
27 minut temu, Mauro napisał:

Ja tylko chciałem pokazać swój przykład, że zrzekłem się 78 zl pensji w zamian za podstawowy pakiet medyczny dla rodziny. Nie wiem, czy bedzie mi sie opłacać, bo mam juz kilka miesięcy i jeszcze ani razu nikt z nas nie skorzystał, ale daje mi to pewność, że w razie pewnych sytuacji będę mógł szybko i na lepszym poziomie skorzystać z pomocy medycznej.

To się okaże jak z tego skorzystasz. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MitnickMike napisał:

 

Odpowiedz na konkretne pytanie. Matka z dzieckiem w wieku przedszkolnym, praca za 4000 na rękę. Na umowie na pełen etat. Daj mi jakiś przykład. 

 

 

IBM GSDC, Infor, CS, Objectivity,  UBS, EY... tylko po prostu oferują pracę, a nie chodzą z banerami "praca dla matki z dzieckiem".

 

2 minuty temu, Misiek napisał:

hmm parę razy coś zamawiałem i nie miałem problemów :-k 

 

Zamówienie z piątku ciągle nie jest zrealizowane, pomimo tego, że w systemie widnieje termin dostawy na dzisiaj. Dodatkowo wyciągnęli jakiś dziwny adres dostawy, bo nigdy im takiego nie podawałem (i teraz nie można zmienić :kekeke: ), a jako wisienka na torcie nie mogłem wybrać odbioru w punkcie, tylko musiałem zapłacić za kuriera. Przy zamówieniu na ponad 3k...

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, T-m napisał:

Zamówienie z piątku ciągle nie jest zrealizowane, pomimo tego, że w systemie widnieje termin dostawy na dzisiaj. Dodatkowo wyciągnęli jakiś dziwny adres dostawy, bo nigdy im takiego nie podawałem (i teraz nie można zmienić :kekeke: ), a jako wisienka na torcie nie mogłem wybrać odbioru w punkcie, tylko musiałem zapłacić za kuriera. Przy zamówieniu na ponad 3k...

o kruca

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...