Skocz do zawartości

Marynia zawodzi swoją zwyczajnością 545 użytkowników pragnących czegoś niesamowitego


krzysfiol

To jest najzwyczajniejsza ankieta na świecie  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to taki trochę Tottenham Hiszpanii. Przegrane finały LM, wygrana w LE, jakieś tam mistrzostwo, a potem koszmary (i dalej trwający burdel) ze stadionem i zarządzaniem. Dlatego co chwila wieszczę porażkę organizacyjną albo sportową albo obie na raz. Aczkolwiek z Marcelino o te drugą ciężko, zbyt mocny fachura. A i Lim się (tfu, tfu) ogarnia bo ładne okienko zrobił.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy finał jaki przegrali to było jeszcze frycowe. A to było właśnie w tym sezonie, w którym tak pięknie grali. Ale ten drugi finał z Bayernem to strasznie przeżyłem. Tak bardzo juz nie sledzę ich losów od kiedy na długo utknęli jako średniak, ale życzę im zawsze wszystkiego najlepszego i będę kibicował jak będą grali.

 

No i jeszcze Hector Raul Cuper, ich trener wtedy. Ten to dopiero był wiecznie drugi. Nawet potem mistrzostwo z Interem stracił w ostatniej kolejce.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

ooo, Jablonec jednak gra w fazie grupowej Ligi Europy :) trzeba mocno przysledzic dziejsze losowanie, bo jest szansa ze Czesi trafia do jednej grupy z Sevilla/Villarreal/Betisem, a wtedy na bank bede kolowal wyjazd ze znajomymi :) oni trzy lata temu byli na meczu Jablonec-Betis; w zasadzie nie pogniewalbym sie, jakby byla okazja do rewanzu, bo Seville juz dwa razy na zywo widzialem :)

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, jmk napisał:

Kto tu ogląda NHL?

Wytłumaczy mi jak się kupuje zawodników oprócz draftu? Oni nie mają w tej grze wartości tylko pensje.

 

Musisz zrobić wymianę, zmieścić się w salary cap, skonstruować taką, aby była atrakcyjna dla drugiej drużyny, a więc oddać zwykle jakiegoś zawodnika lub pick w drafcie.

Wartością zawodnika jest jego pensja. 

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Hajd napisał:

A skoro juz o meblach mowa - ma ktos z was krzeslo biurowe MARKUS? Musze sobie kupic jakies krzeslo do biurka i zastanawiam sie, czy pojsc po linii najmniejszego oporu i kupic ten z ikei czy szukac czegos innego.

Mam, kupiłem sobie do kancelarii. Jestem bardzo zadowolony po ~roku używania.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Mauro napisał:

Pierwszy finał jaki przegrali to było jeszcze frycowe. A to było właśnie w tym sezonie, w którym tak pięknie grali. Ale ten drugi finał z Bayernem to strasznie przeżyłem. Tak bardzo juz nie sledzę ich losów od kiedy na długo utknęli jako średniak, ale życzę im zawsze wszystkiego najlepszego i będę kibicował jak będą grali.

 

No i jeszcze Hector Raul Cuper, ich trener wtedy. Ten to dopiero był wiecznie drugi. Nawet potem mistrzostwo z Interem stracił w ostatniej kolejce.

Ale tam wtedy była kapela :D Canizares, Ayala, Carboni, Mendieta, Baraja, Kily Gonzalez, Aimar, Carew, Angulo :D Aimar to w ogóle chyba mój ulubiony piłkarz po Raulu.

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...