Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, lad napisał:

O, Podstawski w Pogoni. Pamiętam, że w którymś FM był sporym talentem :) 

 

Czy to oznaka starości jak już  wonderkidy z FM-a z źle ocenionym potencjałem trafiają do polskiej ligi? Hlousek, Delev, teraz ten Podstawski :-k

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Tak jest, złapałeś dupeczkę na zdjęciu, dobrze dobrałeś przekaz do grupy docelowej, więc plusy powinny się posypać  

Paaanie, o plusach ja wiem wszystko

 

Ale o ile na razie wyjazd super, to jak to ja - muszę trochę ponarzekać. Widać, że w kraju dobrobyt bo wszystkie Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny są widoczne na każdym kroku. W samolocie combo - płaczące dzieciaki, panowie którzy od momentu wejścia do samolotu molestują stewardesy o „piwko” a lot kończąc gromkimi oklaskami.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, wojt3k napisał:

Paaanie, o plusach ja wiem wszystko emoji6.png

 

Ale o ile na razie wyjazd super, to jak to ja - muszę trochę ponarzekać. Widać, że w kraju dobrobyt bo wszystkie Janusze, Grażyny, Sebixy i Karyny są widoczne na każdym kroku. W samolocie combo - płaczące dzieciaki, panowie którzy od momentu wejścia do samolotu molestują stewardesy o „piwko” a lot kończąc gromkimi oklaskami.

Lecąc na mundial do Moskwy stwierdziłem, że turbo cola to nasz napój narodowy.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.08.2018 o 16:53, me_who napisał:

Odpaliłem se na Netflixie „Notatnik śmierci” (anime) i po trzech odcinkach chyba zaczynam rozumieć jak osiągnął status kultowej produkcji. Zajebista rzecz. Ciekawe czy styknęło im materiału na 37 odcinków :-k 

Nie wiem jak daleko już jesteś, ale tak mniej więcej w połowie po pewnym wydarzeniu już chujowo się ogląda jak coś

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, smigler napisał:

Nie wiem jak daleko już jesteś, ale tak mniej więcej w połowie po pewnym wydarzeniu już chujowo się ogląda jak coś

Oooo, smuteg, tak dosko mi sie to ogląda...

jestem po odcinkach jak L i Kira poznali sie na uniwerku i zaczęli robić sobie jazdy w głowach przez te swoje piętrowe intrygi. Póki co najlepszymi momentami w serialu było dla mnie rozjebanie tej pary z FBI. Kosmos.

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Gabe napisał:

https://www.transport-publiczny.pl/mobile/warszawa-kandydat-kukiz15-przyczyna-smogu-jest-zmiana-rozy-wiatrow-59461.html

 

Zmiana róży wiatrów. Ok. Czy ktoś mądrzejszy ode mnie, jakiś geograf może, mógłby to rozrysować?

mam dyplom z geografii, więc służę pomocą:

Cytat

Róża wiatrów − pojęcie stosowane w dwóch znaczeniach[a]:

  • jako zwyczajowe określenie "róży kompasowej" – okrągłej tarczy z podziałką stopniową lub rumbową i zaznaczonymi kierunkami według stron świata, nanoszonej na stare mapy morskie i stosowanej przez żeglarzy przed wprowadzeniem kompasu magnetycznego (obecnie umieszczanie takich "róż wiatrów" na kompasach ma znaczenie czysto dekoracyjne),
  • wiatrogram, diagram wiatrów[1] – graficzna ilustracja wieloletnich meteorologicznych statystyk kierunków i prędkości wiatrów, występujących w różnych miejscach kuli ziemskiej (również – nazwa tabel będących źródłem danych dla tych ilustracji; są w nich zamieszczane dodatkowe cechy poszczególnych sytuacji meteorologicznych)

 

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...