Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Leczenie prywatne <3 Nie dość, że internetowo mocno wszystkie terminy, umawianie, notatki (!) to smsy z przypomnieniami i nawet wysyłają czy jestem już w siedzibie, jak odpiszesz TAK to omijasz rejestrację jak nic stamtąd nie chcesz :D 

 

W czwartek o 19 miałem pierwszą wizytę, w czwartek rano morfologia + mocz, a dzisiaj drugą wizytę o 9 :o I wyniki wczoraj były w necie do wglądu. Dzisiaj jak dostałem skierowanie na kontrolne badania za tydzień to nawet dali pojemnik na mocz :o  A tak w ogóle to mam zapalenie dróg moczowych, stąd bóle w dolnej części pleców, zaostrzenie przewlekłego zapalenia jelita grubego, stąd biegunki,  pogłębiające stany zapalne w kręgosłupie, stąd bóle wzdłuż kręgosłupa no i przekręcony piąty krąg, wynika to ze specyfiki pracy siedzącej i... częstego patrzenia w lewo :D Wiadomo, nigdy nie wiadomo czy lewak nie przyatakuje, trzeba mieć baczność... no i stąd bóle w górnej części kręgosłupa ;) Oczywiście odpoczywać, nie przeciążać się i na pytanie o mecz :D Usłyszałem "no wie Pan, nie wiadomo co się tam może stać...". ;) A do tego antybiotyk, leki rozkurczające mięśnie (może być ciekawie?). A jak boli to to brać przeciwbólowe, ale nie za dużo, bo się biegunki nasilą.

 

Ogólnie rodzinna na razie na plus.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, jmk napisał:

Leczenie prywatne <3 Nie dość, że internetowo mocno wszystkie terminy, umawianie, notatki (!) to smsy z przypomnieniami i nawet wysyłają czy jestem już w siedzibie, jak odpiszesz TAK to omijasz rejestrację jak nic stamtąd nie chcesz :D 

 

W czwartek o 19 miałem pierwszą wizytę, w czwartek rano morfologia + mocz, a dzisiaj drugą wizytę o 9 :o I wyniki wczoraj były w necie do wglądu. Dzisiaj jak dostałem skierowanie na kontrolne badania za tydzień to nawet dali pojemnik na mocz :o  A tak w ogóle to mam zapalenie dróg moczowych, stąd bóle w dolnej części pleców, zaostrzenie przewlekłego zapalenia jelita grubego, stąd biegunki,  pogłębiające stany zapalne w kręgosłupie, stąd bóle wzdłuż kręgosłupa no i przekręcony piąty krąg, wynika to ze specyfiki pracy siedzącej i... częstego patrzenia w lewo :D Wiadomo, nigdy nie wiadomo czy lewak nie przyatakuje, trzeba mieć baczność... no i stąd bóle w górnej części kręgosłupa ;) Oczywiście odpoczywać, nie przeciążać się i na pytanie o mecz :D Usłyszałem "no wie Pan, nie wiadomo co się tam może stać...". ;) A do tego antybiotyk, leki rozkurczające mięśnie (może być ciekawie?). A jak boli to to brać przeciwbólowe, ale nie za dużo, bo się biegunki nasilą.

 

Ogólnie rodzinna na razie na plus.

 

Leki rozkurczające fajnie brzmią, ale mi ni chuja nic nie pomaga. Jak boli to kaplica, muszę swoje przecierpieć. 

44 minuty temu, Vami napisał:

Moja praca polega na piciu, więc niezbyt :-k

 

Pierdololo. Twoja praca polega na warzeniu piwa, to tak jakby mechanik powiedział, że jego praca polega na jeżdżeniu samochodem. Przestań usprawiedliwiać chorobę :kekeke: 

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
Pliz. ZUS to nie tacy idioci, by nie wiedzieć, że zatrudnienie sprzątaczki zaraz uciekającej na L4 po zatrudnieniu na olbrzymi, nieprzystający do jej kompetencji, etat to przewał. Jest bogate orzecznictwo w tym przedmiocie i naprawdę ciężko to zwalczyć, choć czasem się udaje.


Pliz, od mojego ukochanego kraju oczekiwał bym rozwiązania tego w cywilizowany sposób, a nie że co prawda nie ma dowodów, ale wszyscy wiemy że to są przekręty. Równie dobrze mogli Donalda Tuska dawno zamknąć, bo wszyscy wiemy że zamach był
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hidalgoo napisał:

żeby nabić do 100 stron dzisiaj, to mam takie pytanko, może głupie, może mondre: co kładziecie najpierw, ser czy wędlinę?

Wielokrotnie ten temat już był poruszany na łamach tego forum. Odpowiedź jest oczywista. To zależy, czy robisz kanapkę z serem i wędliną, czy z wędliną i serem. 

Odnośnik do komentarza

Poszedłem do banku wybrać euracze i petarda. Wbija emerytka. Bardzo grzecznie zaczyna "dzień dobry, kto jest ostatni w kolejce", pełen wypas i nagle... podbija do pani za ladą i do niej: "ej, jest Karolina, bo chcę wpłacić 100 zeta, a tylko Karolina mnie obsługuje". Babka jej odpowiedziała, że Karoliny nie ma, ale niech usiądzie i ona ją obsłuży. Perła. Babka siada i wyciąga kanapkę z jajkiem :kekeke: Poczułem się jak w PKP :kekeke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, T-m napisał:

Poszedłem do banku wybrać euracze i petarda. Wbija emerytka. Bardzo grzecznie zaczyna "dzień dobry, kto jest ostatni w kolejce", pełen wypas i nagle... podbija do pani za ladą i do niej: "ej, jest Karolina, bo chcę wpłacić 100 zeta, a tylko Karolina mnie obsługuje". Babka jej odpowiedziała, że Karoliny nie ma, ale niech usiądzie i ona ją obsłuży. Perła. Babka siada i wyciąga kanapkę z jajkiem :kekeke: Poczułem się jak w PKP :kekeke:

Do pełnej immersji zabrakło zdjęcia butów.

 

Nie w sensie, że fotografii tylko ściągnięcia obuwia ze stóp.

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, stefan1984 napisał:

 


Pliz, od mojego ukochanego kraju oczekiwał bym rozwiązania tego w cywilizowany sposób, a nie że co prawda nie ma dowodów, ale wszyscy wiemy że to są przekręty. Równie dobrze mogli Donalda Tuska dawno zamknąć, bo wszyscy wiemy że zamach był emoji12.png

 

 

Cierpliwości sądy staną się w końcu niezależne więc wszyscy będą siedzieć ;)

Odnośnik do komentarza

Ja już w gaciach przed komputerem. Jeden ze współlokatorów wyjechał więc pozbędę się drugiego i nawt gaci nie będzie :keke: 

Przy okazji dzięki moim współlokatorom, którzy urządzają domówki na które każdy przynosi flache po czym wypija piwo i do 5 ma dosyć grając w Overcooked mam kilka flaszek wódki w lodówce. Ten weekend musi być udany :D 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, me_who napisał:

Odpaliłem se na Netflixie „Notatnik śmierci” (anime) i po trzech odcinkach chyba zaczynam rozumieć jak osiągnął status kultowej produkcji. Zajebista rzecz. Ciekawe czy styknęło im materiału na 37 odcinków :-k 

Chyba próbowałem to odpalić i odpuściłem po 3 minutach :-k To było takie co jakiś płaczący gość był na początku, co nie mógł przestać płakać czy coś tam?

Odnośnik do komentarza
Cytat

Bardzo się cieszę z tej zmiany. Atmosfera w zespole jest naprawdę fantastyczna.. Plusem jest także fakt, że jestem teraz bliżej domu i częściej widzę się z rodziną. Szczecin to także miasto, które daje więcej możliwości. W Lechu cały czas spędzaliśmy we Wronkach, a I zespół oglądaliśmy w telewizji. Tutaj kina, teatry czy galerie handlowe są na wyciągnięcie ręki, a zawodników grających w Ekstraklasie widzimy na co dzień podczas treningów – opowiada Rezaeian.

 

:D

 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Reaper napisał:

Chyba próbowałem to odpalić i odpuściłem po 3 minutach :-k To było takie co jakiś płaczący gość był na początku, co nie mógł przestać płakać czy coś tam?

To chyba był Devilman Crybaby, najbardziej pokręcona rzecz jaka widziałem na Netflixie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...