Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już zacząłem temat... 
 
Co najmniej dwa razy w pracy - posiedzenie poranne i poobiadowe. Teraz trudniej naciac się na minę zapachowa po kimś, bo przed wejściem do strefy kibli firma zamontowala lampki na suficie, które są połączone ze światłem w kiblach (i są widziane z całego open space). Także widzisz ze lampeczka zgasla, odczekujesz z 15 minut i idziesz jak do siebie
 
No a pracowy kibel siła rzeczy traktuje już jak swój, bo korzystam chyba z niego więcej niż z domowego :-k
Też mamy lampeczki. :-D Chociaż ja akurat siedzę w pokoju tuż obok kibla, więc chcąc nie chcąc wiem czy ktoś przed chwilą był tylko siku czy coś więcej.
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, szramek napisał:
16 minut temu, Vami napisał:
telemarketerzy sa coraz bardziej bezczelni dzwoni gosc z mojego banku i mowi ze chce mi karte kredytoea zaoferowac i teraz uwaga.... WIDZE ZE PAN ROBI ZAKUPY W PIOTRZE I PAWLE (!!!!) - i mialby pan tam znizki

Rozwiązanie - płacić tylko gotówką

Gotówkę często gubię :(

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gabe napisał:

 

C-cedilla (ç) zasadniczo się wymawia jako |s| , niezależnie od języka. Za to samogłoski zależnie czy z francuska, angielska czy wręcz holenderska :P 

No, a to jest holenderskie, od tej wysepki, chociaż google translate to wymawia jako "kurasau".

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...