Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Reaper napisał:

:rotfl: właśnie koledze pisałem, który jutro przylatuje, że obowiązkowo długie spodnie,. bluza i kurtka ;) w tym momencie jest 14 stopni i wieje ;) 

Smutnazaba.jpg

Mam bardzo mało torbę, a nie będę siedział w kurtce na lotnisku jak jest 35 stopni. Corobićjakżyć?

Odnośnik do komentarza

Nie chce mi się czytać nawet całości, a w temacie średnio się orientuje (tego co było pare miesiecy temu nawet nie czytalem), lecz za same sformułowania jak na jakimś patologicznym blokowisku bardziej wiarygodny wydaje mi się tu MM. I to mimo całej sympatii do Ciebie Adrian :P

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Lucas07 napisał:

Nie chce mi się czytać nawet całości, a w temacie średnio się orientuje (tego co było pare miesiecy temu nawet nie czytalem), lecz za same sformułowania jak na jakimś patologicznym blokowisku bardziej wiarygodny wydaje mi się tu MM. I to mimo całej sympatii do Ciebie Adrian :P

Jakim patologicznym blokowisku? Ty się kurwa obracasz w jakichś inteligentnych kręgach i chadzacie razem do opery (albo może jesteś wicemistrzem Polski w grze na harfie PDK)? Łukasz, to już drugi raz jak czytam z twojej strony taką uwagę. Mogę ci tylko odpowiedzieć: przestań tak pierdolić, bo mnie wkurwiasz :angry: 

 

#rynsztok

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Ja już zbadałem i stwierdzam:

 

Obaj są po jednych piniondzach, ale to jednak Śmietnik czy tam Mitnik jest tutaj w znacznie gorszym świetle. Jak z każdym klientem się tak komunikuje, że trzeba błagać o odpowiedź to sie nie dziwię frustracji kogoś, kto pewnie zrozumiał że mu znajomy pomoże trochę bardziej. Gdyby se jmk wziął jakiegoś randomka, to na bank by go tak nie traktował (ten randomek) jak Mitnik, bo stawiam że i "normalnych" klientów Mitnik tak nie traktuje. 

 

Podsumowując - nie rób nigdy nic za kasę po znajomości :)

  • Lubię! 4
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, lad napisał:

Jakim patologicznym blokowisku? Ty się kurwa obracasz w jakichś inteligentnych kręgach i chadzacie razem do opery (albo może jesteś wicemistrzem Polski w grze na harfie PDK)? Łukasz, to już drugi raz jak czytam z twojej strony taką uwagę. Mogę ci tylko odpowiedzieć: przestań tak pierdolić, bo mnie wkurwiasz :angry: 

 

#rynsztok

Moim zdaniem jest różnica w korespondencji prywatnej, a zawodowej. Sam sporo klnę, ale właśnie przy jakimś piwie w pubie, a nie w robo i nie życzyłbym sobie także tego typu słownictwa od klientów.

 

Po prostu w tej sprawie MM wydaje mi się wiarygodniejszy, bo zachował więcej spokoju + to on się zna na tej branży, a nie jmk. I zwykle prędzej uwierzę w opinie kogoś ogarniającego dany temat i zachowującego w miarę spokój niż rzucającego co chwilę kurwą i milionem wykrzykników. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Meler napisał:

Fajnie masz :) Czyli nie czytasz, ale jmk dał więcej wykrzykników wiec Mitnik ma rację. Super logika :P

Trochę poczytałem, ale a) nie znam całego tematu, bo jak wspominałem wcześniej średnio się tą "aferą" interesowałem, gdy wybuchła b) nie napisałem nigdzie, że MM ma rację, a że po prostu bliżej mi do jego "strony", bo używa mniej emocjonalnych argumentów. Jeśli nie znam się na czymś to przez narrację łatwiej mi się jakiejś strony przychylić. No i wiedzy o budowlance też nie mam ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...