Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Reaper napisał:

O, spłaciłem w końcu swoje S7 Plus :kekeke: To teraz trzeba się na poważnie przyjrzeć S9 Plus ;) Tylko obawiam się, że może być problem z tym dual simem :/ Rozpiszę się w komórkowym jak znajdę chwilę na większy research.

czego się boisz?

 

@T-m hmm odezwę się kiedyś na PW, pewnie bliżej jesieni, spread to po prostu wymiana czy o czym piszesz? 

 

 

30 minut temu, Ernie Souchak napisał:

Chce ktoś zagrać w Fantasy Football?

pewnie :keke:

 

 

 

 

 

 

że nie :iksde: 

Odnośnik do komentarza

@klinsmann chyba w temacie o bankach była duża dyskusja o Revolucie i zalinkowałem tam też fajny artykuł wyczerpujący temat, zerknij sobie. Ogólnie Revolut jest zajebisty, nie spotkałem jeszcze nikogo, kto by narzekał, ja osobiście używam obecnie jako drugą kartę (wygodnie jak mam PLN-y na koncie w Polsce, a chcę zapłacić za coś tu w GBP).

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Reaper napisał:

@klinsmann chyba w temacie o bankach była duża dyskusja o Revolucie i zalinkowałem tam też fajny artykuł wyczerpujący temat, zerknij sobie. Ogólnie Revolut jest zajebisty, nie spotkałem jeszcze nikogo, kto by narzekał, ja osobiście używam obecnie jako drugą kartę (wygodnie jak mam PLN-y na koncie w Polsce, a chcę zapłacić za coś tu w GBP).

nie było S7 plus tylko chyba edgde pauko :iksde: 

 

co z tym dualSIM, dawaj szybko!!!1111oneoneonejedenjed....

 

co do Revoluta Cb też bd nekał

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, klinsmann napisał:

nie było S7 plus tylko chyba edgde pauko :iksde: 

 

co z tym dualSIM, dawaj szybko!!!1111oneoneonejedenjed....

 

co do Revoluta Cb też bd nekał

No koleżanka właśnie kupiła sobie nówkę i nie ma dual sima. Czytałem gdzieś, że to zależy od kraju czy jest dual sim czy nie.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Pulek napisał:

nie :( najgorsze w tym wszystkim jest to, że już powinienem wracać do biegania, a w tej chwili po krótkim spacerze bez stabilizatora mam chorom nogem :/ 

oj tam oj tam, do wesela się zagoi :kekeke: a nie czekaj.... :iksde:

 

 

a już na poważnie to za mało piłeś w ostatnim tygodniu :D 

15 minut temu, Reaper napisał:

koleżanka właśnie kupiła sobie nówkę i nie ma dual sima.

w PL czy SCO ? na pewno plusa a nie zwykłą edycję? 

Odnośnik do komentarza

w ogóle to chyba dobry moment, żeby w dwóch słowach podsumować ostatni weekend, w który to wszedłem na pełnej, stając się mężem, i nie robiąc przy tym nic kompletnie głupiego (Ci co mnie znajo, wiedzą, jak duże prawdopodobieństwo było, że wywinę jakiś numer)

 

18.08.18 poniektórym znanym na forumke Sylwia została moją żoną, a ja z tego powodu jestem bardzo zadowolony. ostatnie tygodnie były już naprawdę maksymalną jazdą bez trzymanki - 6 weekendów przed naszym ślubem mieliśmy zajętych, zawsze 'coś' -, a tydzień przed spędzony na Podkarpaciu to już kompletne szaleństwo, kiedy to w domu Panny Młodej przebywało czasami po 15 osób, w tym kurła ja i moi rodzice. tak jak napisałem, wszystko to było podporządkowane pod nasz ślub. no i stało się, w sobotę o 16 to wszystko pięknie pykło, zresztą na oczach kilku forumowiczów (bez personaliów, luuzz). przysięgi nie pojebałem, w zasadzie wszystko było greeeejt jeśli idzie o kościół.

 

podobnie zresztą sprawa już z samą imprezą - jednak Podkarpackie klimaty zdecydowanie podpasowały gościom z Warszawy (których było nieco więcej, niż gospodarzy), czego efektem była impreza do 5 rano. ja, jako już dumny mąż następnego dnia o 13:30 dmuchnąłem w alkomat 0,76 :) no i bawiłem się zajebiście, podobnie jak moja żona zresztą. później poprawiny od 14 do 24, a w poniedziałek poprawiny poprawin. hurwa, było dosko!

 

i tak w sumie chciałem tylko napisać, że to zajebiste uczucie, kiedy planujesz coś 2 lata, a później to wszystko się 'wydarza' na Twoich oczach, i do tego jeszcze w towarzystwie, którego w normalnych warunkach nie da się zebrać jednego dnia.

 

więc... było świetnie, impreza elegancka, ale ludzie jeszcze lepsi. dziękuję forumkowi - to zajebiste uczucie, kiedy te znajomości wykraczają tak bardzo daleko poza inernety :)

  • Lubię! 18
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Brudinho napisał:

 

Kurwa jmk albo weź jej wyjeb albo po prostu kurwa wspomnij, że "wszyscy znajomi dziwia się, że tak długo się to wszystko dzieje, że chyba napiszę do prasy i telewizji może dzięki ich interwencji się coś ruszy". Bo laska Cię robi grubo w chuja (a nawet ruchania z tego nie masz).

 

Ona jest... specyficzna itp, ale na razie wszystko zgodnie z prawem. Co z tego, że będę niemiły czy z pretensjami, skoro ma 65 dni ustawowe. Drugie 65 dni, bo to 'nowy' projekt i ona nie może go traktować jako poprawek. Jest jej zła wola, ale działa zgodnie z prawem :/ Minęły już prawie 4 tygodnie. Wiesz co zrobi jak jej podpadnę? ;) I TV pójdzie i ona powie, że ma 65 dni, widzi pani ile wniosków? To trzeba dokładnie sprawdzić, bo jak będzie bubel...

 

5 godzin temu, T-m napisał:

 

Oczywiście, że tak. I zdaje się, że to nie jeden raz, tylko ze trzy razy wysyłają. 

 

Ja w ogóle nie kminię jak ludzie, którzy kupili kawałek ziemi, dochodzą do wniosku, że mogą tam zbudować wszystko co im się podoba i chuj komu do tego. To nie średniowiecze :keke: Wszędzie w europie są takie perełki. Sąsiedzi mojej siostry musieli przerabiać wejście do domu, bo sobie zmienili niezgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego. I chuj, że kosztowało ich to prawie 10K euro więcej, ale cóż...

 

Ja nie wiem jak można w ogóle instalować co się chce na swoim lapku albo lakierować samochód ;) W końcu kupiłeś tylko...Ja mam zgodnie z planem wsio, tylko te papierki jebane, które przecież może po księdze wieczystej sprawdzić. A jak ktoś nie wyrazi zgody, żebym mógł się podłączyć do po części swojej drogi? To jest sprawa w sądzie i wygrana jest tylko czas leci :/

 

 

5 godzin temu, Makk napisał:

Popieram Mirka :D Dla mnie to ona totalnie zlewa to i dalej je kanapkę i popija kawą. Nie wierzę w to, że tak zapracowana, że od prawie pół roku nie zajrzała, przeczytała i nie klepnęła.

 

No, ale nic nie zrobisz. Ja do niej dzwonię raz w tygodniu, a czasem żonę podsyłam ;).

 

4 godziny temu, Brudinho napisał:

 

Nooo kurwa jakbym poszedł do jakiegoś urzędu i laska mi powiedziała, że coś "przejrzała jednym okiem" to bym sie mocno zastanawiał czy jej obu nie wydzgać :|  Przecież jak ona będzie używała tego jednego oka, to jmk się nie wybuduje przed mistrzowskim sezonem Pogonii ( :kekeke: ), bo co odwiedziny będzie miał kolejny papierek. Niech kurwa zrobi mu liste tych "papierków" i niech kupi sobie psa, bo chyba przyjaciół szuka skoro tak często trzeba ją odwiedzać. 

 

Na pewno by to pomogło. Jak ma zrobić listę papierków, jak zajrzała tylko jednym okiem ;] A poprzedni projekt miał dużo błędów.

 

4 godziny temu, dziki_ryj_ napisał:

jmk moze ona jest z Sosnowca czy innego Krakowa, nie chwailes sie ze jestes kibicem Pogoni?

 

Nie widziała mnie na oczy.

 

4 godziny temu, Reaper napisał:

A jak będziesz niemiły, to dostaniesz decyzję odmowną :roll:

 

W ostatni ustawowy dzień...

 

4 godziny temu, Brudinho napisał:

 

Bo? Ponieważ? Kurwa ona tam ma być dla jmk a nie jmk dla niej.

 

HAHA, Ty coś załatwiałeś kiedyś w urzędzie? Rejestratorka w szpitalu nawet nie jest dla Ciebie ;)

 

4 godziny temu, Feanor napisał:

 

Ze względu na to, że jeden ze współwłaścicieli drogi przyśle zgodę dwa dni po terminie. Albo dlatego, że jmk zapomniał dopisać drugiego imienia na wniosku. Lub....

 

No właśnie...

 

4 godziny temu, Brudinho napisał:

 

Ale już teraz robi mu problemy. Przynajmniej by się wyjaśniło :keke: 

 

Nie widziałem się z nią, a przez tel jestem miły i cierpliwy... nawet pogratulowałem jej wyjścia za mąż, ale milczała :D

 

4 godziny temu, Feanor napisał:

 

Może już wcześniej uznała, że jmk był niemiły :lol:

 

Nie ma takiej opcji ;)

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, jmk napisał:

Ja nie wiem jak można w ogóle instalować co się chce na swoim lapku albo lakierować samochód ;) W końcu kupiłeś tylko...Ja mam zgodnie z planem wsio, tylko te papierki jebane, które przecież może po księdze wieczystej sprawdzić. A jak ktoś nie wyrazi zgody, żebym mógł się podłączyć do po części swojej drogi? To jest sprawa w sądzie i wygrana jest tylko czas leci :/

 

Nie no, porównanie jest bezsensu jednak. Przy laptopie czy aucie nie masz planu zagospodarowania przestrzennego, no i ogólnie to jak postawisz auto swoje, sąsiada i sąsiada sąsiada obok to wyjebane, ale np 10 domów każdy od czapy to wygląda debilnie.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, jmk napisał:

Ja mam zgodnie z planem wsio, tylko te papierki jebane, które przecież może po księdze wieczystej sprawdzić.

Ale to przecież nie tak działa. Jeżeli jesteś współwłaścicielem działki, to znaczy, że konieczne są oświadczenia pozostałych byś mógł robić np. przyłącze, sam wpis w księdze wieczystej oznacza jedynie, kto taką zgodę może wyrazić. Skoro są tam inni współwłaściciele, to babka słusznie weryfikuje czy faktycznie zgoda jest czy nie.

Nie mówię, że administracja budowlana to nie jest patologia - bo często jest - ani nie neguję, że babka się na Ciebie uwzięła - bo może faktycznie się uwzięła, a może po prostu jest zawalona wnioskami i nie ma głowy do tego - tylko wskazuję, że tu akurat działa sensownie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...