Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czytałem symulakry i symulacje Baudillarda i też nie kumalem. Nigdy nie miałem zacięcia do filozofii :/

 

Ech, mój kolega z pracy, z którym dzielę biurko, w czasach nastoletnich trenował koszykówkę w Joventudzie Badalona. Grał przeciwko Pau Gasolowi i Rudy'emu Fenrnandezowi. 

 

Ale skalę zazdrości wywalił mi fakt, że był na meczu dream teamu w 1992 roku w Barcelonie, gdy grali przeciwko w Hiszpanii :/

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, schizzm napisał:

Ech, mój kolega z pracy, z którym dzielę biurko, w czasach nastoletnich trenował koszykówkę w Joventudzie Badalona. Grał przeciwko Pau Gasolowi i Rudym Fenrnandezie. 

 

Ale skalę zazdrości wywalił mi fakt, że był na meczu dream teamu w 1992 roku w Barcelonie, gdy grali przeciwko w Hiszpanii :/

Rozumiem, że ostentacyjnie spakowałeś swoje rzeczy i przesiadłeś się do innego biurka? ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Przez przypadek ruszyłem lawinę, przez tego posta na Fejsie nie dość, że ludzie się zmobilizowali do oddawania krwi to udało się załatwić kontakt stowarzyszenia z ludźmi, którzy załatwia spotkanie z... Ministrem zdrowia. INTERNET <3

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, smigler napisał:

Widzę też, że po 1,5 roku w końcu ktoś się zastosował do mojej sugestii żeby usunąć podział na kariery i opowiadania :keke:

 

NIE MA ZA CO

 

 

Było głosowanie wśród wszystkich czytających kariery, no i wynik to miażdżąca przewaga za taką zmianą, a dokładnie to 3-1 :keke: 

  • Lubię! 5
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Co się wczoraj odjaniepawlilo w moim FM

Po awansie do PL moim QPR dostawalem wpierdol praktycznie od każdego jak leci, czasami pechowo (0-1 z Chelsea po golu Hazarda w 93 minucie). Będąc na 19. miejscu w tabeli moja drużyna pojechała do Newcastle, które niespodziewanie zajmowało trzecią lokatę. No i wydarzyło się to:

7gUwRSV.jpg

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...