Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Uuu, to ciekawe co się podziało.
Odpisał, ale nie wiem skąd wniosek że bierze się za wyprostowanie tematu.
Jak dostał groźbę pozwu w twarz to gra na czas to dla niego najlepsze rozwiązanie żeby odkładać oddanie ukradzionych pieniędzy (lub się od niego wymigać bo może z czasem większość machnie ręką), więc to robi sądząc po mętności odpowiedzi jakich udzielił.
  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Man_iac napisał:

Ale chociaż się przyznał i przeprosił, czy "bank nawalił i nie doręczył przelewu", on "nie miał Internetu bo był w szkole policyjnej", a "sms od właścicielki ośrodka nie doszedł"? 

W rozmowie ze mną, gdzie mnie nie musi za nic przepraszać ofkorz, nie wypierał się niczego, żadnych wymówek, do wszystkiego się przyznaje. Twierdzi też, że pieniądze poszły na spłatę długów, a nie do buka jak coś, bo wiem, że to wszystkich najbardziej interesuje (choć ma niewielkie znaczenie ogólnie). Ale oczywiście to są jego słowa, ja osobiście wybieram mu wierzyć, ale niektórzy mogą podejść do tych wypowiedzi z większą rezerwą.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.08.2018 o 11:54, Man_iac napisał:

Nie popieram Gacka i uważam, że zdecydowanie przesadza, ale jednak moim zdaniem ta wypowiedź też trochę śmierdzi Iconem. 

gdzie tam

 

W dniu 18.08.2018 o 17:15, Misiek napisał:

:rotfl: 

uważaj.... uważaj...

 

4 godziny temu, jmk napisał:

Kamień kosztuje 1-2,5 zł, ostrzałka najtaniej widziałem fiskarsa za 40 zł - opłaca się?

mam Gerlacha, dałem 49, spoko opcja, bardzo wygodna, dwa przeciągniecia i można męczyć pomidora w ultra cienkie plastry

 

1 godzinę temu, Kowalinho napisał:

Train simulator na promo za 33 zł, kto by się przejmował że DLC to 26k złotych :keke:

26k?!

22 minuty temu, Pulek napisał:

Żyje. Dzień dobry. 

dzień dobry, dobty czas :-k

 

p.s.

Andrzej pozdrawia! :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...