Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, schizzm napisał:

Cześć

Pozdrawiam z urokliwego (i w zasadzie osiedlowego) stadionu klubu CE Europa - jednego z trzech barcelonskich założycieli La Liga, który na najwyższym poziomie pogral kilka lat a od blisko 90 tuła się po nizszych ligach

Dzisiaj inauguracja IV ligi (tercera division) i w zasadzie na start rivalry i derby ;) - przeciwnikiem jest sąsiad zza między FC Martinenc. Ich stadion, z którego jest świetny widok na Barcelonę i morze, znajduje się może z 400 metrów (jedna stacja metra) obok. Liczę na atmosferę rozgrzaną do czerwoności. ;)

Pierwszy minus - biletowane wejście, na ten poziom myślałem że jest już za friko, a to 10 euro :roll:

Na razie jeszcze nie wiem, w jakich koszulkach są gospodarze, a w jakich goście :kekeke:

A słonecznika niesprzątano z krzeseł chyba od zeszłego sezonu ;)daaf3b4b956fc1b61e0170ea1303adf6.jpg

Podczas jednego z wypadów do BCN oglądałem ten stadion po drodze z Gaudi Experiencia do Sant Pau :D

 

Po drodze zaraz obok Sant Pau jest ciekawie wyglądający budynek Escola Mas Casanovas

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Na półmetku drugi, ale z niewielką przewagą także w każdej chwili mogę spaść poza LM :/ Udało mi się w okienku pozbyć  Pepe Reiny, Zapaty, Strinica i Laxalta. Niestety ciężej pozbyć się będzie Boriniego :/ Przy okazji zrobiłem polowanie na zawodników którym kończą się kontrakty i z najlepszych przychodzi Angel Correaoraz Munir. 

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Brudinho napisał:

Na półmetku drugi, ale z niewielką przewagą także w każdej chwili mogę spaść poza LM :/ Udało mi się w okienku pozbyć  Pepe Reiny, Zapaty, Strinica i Laxalta. Niestety ciężej pozbyć się będzie Boriniego :/ Przy okazji zrobiłem polowanie na zawodników którym kończą się kontrakty i z najlepszych przychodzi Angel Correaoraz Munir. 

 

Kurde ja mam ochotę rozpocząć od nowa Interem, w związku z nowym sezonem, mam niby save rozpoczęty, ale nie grałem od marca :-k 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, me_who napisał:

Większość przezornie zasuneła rolety, pewnie mieli dość pozbijanych okien :) 

To nie Polska ;), w trakcie meczu za stadion wyleciały dwie piłki. Ale nie ma co się dziwić, jak oni tu od małego się tego uczą bo bardzo dużo szkół ma boiska na dachach ;)

 

Male podsumowanie. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Europa zdominowała kompletnie pierwszą połowę i zasłużenie zdobyła bramkę po rozegraniu stałego fragmentu gry. W drugiej połowie na jakieś 30 minut zupełnie oddała inicjatywę i goście wyrównali po bardzo ładnej akcji (szybką akcja prawego skrzydłowego, który puścił dokładną prostopadła piłkę do napastnika wchodzącego w prawy róg pola karnego, a ten ładnym plasowanym strzałem w długi lewy górny róg bramki przelobowal bramkarza, akcja i gol klasa). Europa odzyskała inicjatywę w ostatnich 15 minutach, ale nie dali już rady strzelić zwycięskiej bramki (a w 93 minucie mieli doskonała okazję, ale bramkarz jakimś cudem oo wybronil, chyba mam stopklatke tej parady na lustrze, to mogę potem wrzucić ;)) 

 

Refleksje:

- Mega klimat, dziaduszki cmia swoje fajki i wyklinaja wszystko

- Młyn Europy aktywny cały mecz

- Dobrze wyposażony stadionowy bar z normalnymi cenami (typowymi dla ulicznego baru) ;)

- Poziom meczu był naprawdę dobry. Trochę to smutne, ale przewyższal wiele meczów ekstraklasy, które dobrze opakowane nawet c+ nie ratuje... Nie był to radosny futbol, ale poukładana gra, dużo grania prostopadłych piłek, dobre przerzuty i dosrodkowania, a przede wszystkim ta umiejętność gry krótka piłka, która nie odskakuje co chwilę zawodnikom na metr przy każdym przyjęciu... Niby 4 liga, a w porównaniu z nami kosmos. Poza końcówka nie było gry "laga do przodu i zobaczymy" tylko przemyślane budowanie akcji. 

 

Generalnie polecam, ja jeszcze wrócę, bo mam znajomego, który też chcę pójść :)

Szkoda, że płatne - zastanawiam się, ile ze mną liczyła grupa osób, które kupiły bilet :D, bo:

Emeryci (z 60% publiczności ;) - za darmo

Socios (zapewne większość tych emerytów i jakieś pozostałe 20%) - za darmo

Dzieci do 14 roku życia i dzieci trenujące w klubach (liczmy z 10%) - za darmo

Rodziny piłkarzy za darmo ;)

 

No co zrobić... ;)

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...