Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 544 mistrzostwa Szkocji z rzędu grając Celtikiem


lad

Największe wyzwanie w FM to?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Reaper napisał:

Sytuacja jest delikatna, więc delikatnie do niej podchodzimy. Ja nie jestem bezpośrednio zainteresowany, bo żadnych pieniędzy nie wpłacałem, ale zaangażowałem się ze względów osobistych. MM po prostu szuka taniej sensacji i tak jak Pulek napisał kilka dni temu próbuje zaistnieć. Żenujące, bo ani go sytuacja nie dotyczy, FYM-a na oczy może 1 czy 2 razy widział, a miesiąc temu to w ogóle nie pamiętał, że istnieje coś takiego jak forum. A teraz nagle główny angażujący się w dochodzenie.

 

Konflikt MM vs jmk był kompletnie publiczny, Panowie nawet nie próbowali go ukrywać, więc był do debaty publicznej. Tutaj z jakiegoś powodu jest zamknięte forum - szczegółów nie publikujemy, bo rozmawiamy o bardzo prywatnych sprawach, ale wszystkie aktualizacje jakie są pisane w temacie zlotowym powinny wystarczać, bo i tak za wiele ich nie ma. 

Mnie nie przekonałeś, bodajże Hid chciał dopuszczenia innych do tematu, ale spotkało się to z odmową, nie bardzo to rozumiem skoro sam nie wpłaciłeś i Ciebie to nie dotyczy. No i twoje zainteresowanie to ze względów osobistych, a każde inne to szukanie sensacji. Kabaret.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Kaczy napisał:

Mnie nie przekonałeś, bodajże Hid chciał dopuszczenia innych do tematu, ale spotkało się to z odmową, nie bardzo to rozumiem skoro sam nie wpłaciłeś i Ciebie to nie dotyczy. No i twoje zainteresowanie to ze względów osobistych, a każde inne to szukanie sensacji. Kabaret.

Ja nie chciałem, ja chciałem tylko poznać powody, dla których temat nie jest publiczny.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, krzysfiol napisał:

Cieżko, żeby Reaper jako członek MT nie widział ukrytego tematu, jest to technicznie niemożliwe.

jasne, ale nie musiał się angażować ;)

2 minuty temu, Hidalgoo napisał:

Ja nie chciałem, ja chciałem tylko poznać powody, dla których temat nie jest publiczny.

a to przepraszam w takim razie

Odnośnik do komentarza

Zrozumiałbym argumentację Reapera, gdybym nie widział na tym forum dziesiątków akcji z naruszaniem cudzej prywatności przy powszechnym poklasku i akceptacji MT (owszem, nie obecnego). W takiej sytuacji obecna sytuacja to obrzydliwe podwójne standardy.  Wtedy jakoś w Maryni można było robić co się chce, bo to nie jest publiczne i oj tam, oj tam. 

Może to trwała zmiana polityki i na przyszłość będziecie stosować taka sama ochronę prywatności względem wszystkich, ale na ten moment to niestety tak nie wygląda. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W tym wypadku: 

1. Poszkodowane są poszczególne osoby z forum

2. Ogólną wiedzę o sytuacji ma każdy 

3. Poszkodowani sami zdecydowali, że chcą sprawę załatwić bez publicznego linczu na FYM’ie

4. Sprawa owszem, dotyczy pośrednio całej społeczności, stąd ogólne informacje, bezpośrednio jednak tylko poszkodowanych, stąd specjalne forum dla nich

 

Nie wiem, co w tym obrzydliwego, nie robiłbym sensacji, przecież nikt nie ukrywa faktu, że FYM wyruchał ludzi z forum na kasę.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, krzysfiol napisał:

W tym wypadku: 

1. Poszkodowane są poszczególne osoby z forum

2. Ogólną wiedzę o sytuacji ma każdy 

3. Poszkodowani sami zdecydowali, że chcą sprawę załatwić bez publicznego linczu na FYM’ie

4. Sprawa owszem, dotyczy pośrednio całej społeczności, stąd ogólne informacje, bezpośrednio jednak tylko poszkodowanych, stąd specjalne forum dla nich

 

Nie wiem, co w tym obrzydliwego, nie robiłbym sensacji, przecież nikt nie ukrywa faktu, że FYM wyruchał ludzi z forum na kasę.

:iksde:

  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza

Z Iconem czy AdR można było robić akcje publiczne, ale z FYM już nie. Nie mówiąc o standardowej szyderze Maryniowej z cudzych partnerek i innych spraw osobistych. Wtedy to jest spoko. Ale jak przychodzi do "swojego", to już nie.

Jeśli to nie jest obrzydliwe, to bardzo współczuję moralności.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gacek napisał:

Z Iconem czy AdR można było robić akcje publiczne, ale z FYM już nie. Nie mówiąc o standardowej szyderze Maryniowej z cudzych partnerek i innych spraw osobistych. Wtedy to jest spoko. Ale jak przychodzi do "swojego", to już nie.

Jeśli to nie jest obrzydliwe, to bardzo współczuję moralności.

 

Nie wiem jak z AdR, ale akcje Icona dotykały całego forum, tutaj poza tymi co stracili kasę to nikt nie został w żaden sposób poszkodowany.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gacek napisał:

Z Iconem czy AdR można było robić akcje publiczne, ale z FYM już nie. Nie mówiąc o standardowej szyderze Maryniowej z cudzych partnerek i innych spraw osobistych. Wtedy to jest spoko. Ale jak przychodzi do "swojego", to już nie.

Jeśli to nie jest obrzydliwe, to bardzo współczuję moralności.

 

Tu nie chodzi o „swojego”, tylko o to, że poszkodowani sami zdecydowali, żeby załatwić to prywatnie. Nie widzę związku między tą sprawą a sprawą Icona (gdzie bezpośrednio dotknięta była cała społeczność forum) czy de Rapha (która była obrzydliwa i nie powinna mieć w ogóle miejsca).

 

Nikt Ci nie broni naśmiewać się i szydzić z FYMa tutaj, nie będzie za to banów, tak jak nie było za szyderstwo z partnerek forumowiczów. I tak, to kwestia moralności, tylko nie jesteśmy święta inkwizycją, a ja osobiście nie brałem w tym udziału, bo uważam to za niepoprawne. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, krzysfiol napisał:



Nikt Ci nie broni naśmiewać się i szydzić z FYMa tutaj,

Nie obracaj kota ogonem. Ja się w ogóle nie wypowiadam na temat FYMa - więcej krytyki na temat jego postawy popłynęło z Twojej strony, sam dałeś więcej paliwa do "linczu" - tylko wytykam podwójne standardy ze strony MT, które są dla mnie obrzydliwe.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gacek napisał:

Nie obracaj kota ogonem. Ja się w ogóle nie wypowiadam na temat FYMa - więcej krytyki na temat jego postawy popłynęło z Twojej strony, sam dałeś więcej paliwa do "linczu" - tylko wytykam podwójne standardy ze strony MT, które są dla mnie obrzydliwe.

 

Ja tylko stwierdziłem fakty, jeśli to dla Ciebie paliwo do linczu, to ok, nie dogadamy się tutaj. W żadnym słowie nie oskarżyłem też Ciebie o cokolwiek związanego z FYM’em. Po prostu nie zauważyłem podwójnych standardów i nie zgadzam się z Twoimi argumentami, które odnoszą się albo do spraw bardzo minionych, albo do sytuacji nieprzystających do tej, w której się znaleźliśmy. 

Odnośnik do komentarza

Nie bede wchodzil w te dyskusje, bo nie widze sensu.

 

Co do @Kaczy - ja traktuje te sprawe bardzo osobiscie z kilku wzgledow. Faktycznie duzo sie w nia angazuje, duzo tez pisze w zamknietym dziale, ale nikomu z zainteresowanych do tej pory to nie przeszkadzalo. Ja bylem takze prowodyrem dodania tam kilku osob, ktore nie byly na zlocie, ale kase wplacili i de facto moga ja odzyskac. Jesli komus z zainteresowanych nie bedzie podobalo sie moje zainteresowanie, to na pewno sie wylacze z rozmow. Twoje zdanie w tym temacie ma jednak dla mnie male znaczenie.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Reaper napisał:

Nie bede wchodzil w te dyskusje, bo nie widze sensu.

 

Co do @Kaczy - ja traktuje te sprawe bardzo osobiscie z kilku wzgledow. Faktycznie duzo sie w nia angazuje, duzo tez pisze w zamknietym dziale, ale nikomu z zainteresowanych do tej pory to nie przeszkadzalo. Ja bylem takze prowodyrem dodania tam kilku osob, ktore nie byly na zlocie, ale kase wplacili i de facto moga ja odzyskac. Jesli komus z zainteresowanych nie bedzie podobalo sie moje zainteresowanie, to na pewno sie wylacze z rozmow. Twoje zdanie w tym temacie ma jednak dla mnie male znaczenie.

Mnie bawi jedynie twoje stanowisko, gdzie Ty jako wielce empatyczny i współodczuwający użytkownik CMF angażujesz się  dla dobra sprawy, a każdy kto choćby przejawiał minimalne zainteresowanie uznawany jest za hienę szukającą taniej sensacji, z którą i tak nie miałby co sam zrobić, bo go sprawa nie dotyczy, podobnie jak i Ciebie. No, ale to zdanie podrzędnego usera CMF ;)

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

IMHO sprawa jest dość delikatna i nie tylko chodzi tutaj o kasę, czynników wpływających na to jest więcej.

 

Dziwi mnie aż tak wielkie zniecierpliwienie niektórych osób, wszystko toczy się powoli (albo stoi w martwym punkcie), jak będą wyjaśnienia, to pewnie będzie i odpowiedni komunikat. 

 

Czy to są podwójne standardy - nie, to jest jednak inna sprawa z zupełnie innymi przesłankami.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...