Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz dzisiaj kogoś zaraportowalem na fb. Nie wiem czy to fake

ale po prostu komentarze i ich jakość rozpierdolily mnie jakim my jesteśmy ograniczonym narodem.
"Widzicie zlewaciałe wydmuszki. Naród was nie chce. Łaskawie pozwalamy wam opuścić Polską Ziemię jeśli czujecie jakiś dyskomfort. Ale gdzie robaczki uciekniecie? Do którego kalifatu? Czyż nie lepiej znormalnieć?" :|

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Brudinho napisał:

Pierwszy raz dzisiaj kogoś zaraportowalem na fb. Nie wiem czy to fake

ale po prostu komentarze i ich jakość rozpierdolily mnie jakim my jesteśmy ograniczonym narodem.
"Widzicie zlewaciałe wydmuszki. Naród was nie chce. Łaskawie pozwalamy wam opuścić Polską Ziemię jeśli czujecie jakiś dyskomfort. Ale gdzie robaczki uciekniecie? Do którego kalifatu? Czyż nie lepiej znormalnieć?" :|
 

Zupełnie tylko nie rozumiem po co wieszać tęczowe chorągiewki na tramwajach?

 

Ale za to ten komentarz naprawdę genialny :D

"Ugółem zastanów się ty jeden z drugim człowiekiem, masz głowę, masz pojęcie, masz rozum? 
Czy niewiadomo co?
I ogółem chciałem powiedzieć że takie jest jakie jest i i na ten temat ja to chciałem powiedzieć i bardzo dziękuję za tę wypowiedź."

Odnośnik do komentarza

W mojej karierze Celtami dorobiłem się jednego wroga. St. Johnstone, prowadzone przez Davida Moyesa. Jest to chyba jedyny szkocki zespół, który potrafi wjebać kij w szprychy Celtiku. Ale do rzeczy. Celtic pod moją wodzą tylko raz wygrał szkocki tryplet. Dwa razy, dwa razy przeciwstawił mi się St. Johnstone, dwukrotnie wygrywając w karnych w półfinale Pucharu Ligi. STJ miało również swoje różne układy w innych niekorzystnych wynikach dla Celtów. Już dwa razy byli zespołem, który pierwszy zdobył punkt na Celtach.

Ale tym razem udało się wszystko tak zrobić, że Celtic i St. Johnstone zagrają ze sobą w finale :D C'MON YA HOOPS!

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...