Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem sobie zajrzeć do starych tematów w dziale różne i oczywiście natrafiłem na Heroinę. Jest pewien pozytyw (chyba?), że @IDiO był na forum półtora roku temu ;) O niczym to niby nie musi świadczyć, może dalej się w tym paprać, ale mam przeczucie, że przez te 10 lat mogło się mu poprawić, skoro zdarzyło się mu CMF odwiedzić ;) 

 

Ach, teraz doczytałem, że już w temacie pisał, że rzucił, a w 2014 nawet w jakąś dyskusję wszedł polityczną ;) 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Reaper napisał:

Postanowiłem sobie zajrzeć do starych tematów w dziale różne i oczywiście natrafiłem na Heroinę. Jest pewien pozytyw (chyba?), że @IDiO był na forum półtora roku temu ;) O niczym to niby nie musi świadczyć, może dalej się w tym paprać, ale mam przeczucie, że przez te 10 lat mogło się mu poprawić, skoro zdarzyło się mu CMF odwiedzić ;) 

 

Ach, teraz doczytałem, że już w temacie pisał, że rzucił, a w 2014 nawet w jakąś dyskusję wszedł polityczną ;) 

 

Ekhm, Vami znalazł IDiO jako aresztowanego po jakimś włamaniu :(

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Reaper napisał:

Postanowiłem sobie zajrzeć do starych tematów w dziale różne i oczywiście natrafiłem na Heroinę. Jest pewien pozytyw (chyba?), że @IDiO był na forum półtora roku temu ;) O niczym to niby nie musi świadczyć, może dalej się w tym paprać, ale mam przeczucie, że przez te 10 lat mogło się mu poprawić, skoro zdarzyło się mu CMF odwiedzić ;) 

 

Ach, teraz doczytałem, że już w temacie pisał, że rzucił, a w 2014 nawet w jakąś dyskusję wszedł polityczną ;) 

Ale Ty musisz mieć nudną robotę :D I nawet nie mówię tutaj o idio, tylko bardziej o odgrzebaniu tematu o zboczeńcach :D

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Reaper napisał:

Postanowiłem sobie zajrzeć do starych tematów w dziale różne i oczywiście natrafiłem na Heroinę. Jest pewien pozytyw (chyba?), że @IDiO był na forum półtora roku temu ;) O niczym to niby nie musi świadczyć, może dalej się w tym paprać, ale mam przeczucie, że przez te 10 lat mogło się mu poprawić, skoro zdarzyło się mu CMF odwiedzić ;) 

 

Ach, teraz doczytałem, że już w temacie pisał, że rzucił, a w 2014 nawet w jakąś dyskusję wszedł polityczną ;) 

No chyba nie do końca, bo tak jak Feanor pisze Vami stosunkowo niedawno znalazł jego mug shota z jakiejś strony policja.usa.

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą jak przeczytałem ten temat o "zboczeńcach" to trochę śmieszy mnie własna postawa :D Jednak przez kilka stron dyskutowałem na takim poziomie argumentacji. Teraz pewnie po drugim poście ręce opadły, albo w ogóle zignorowałbym to od początku jako trolling :D 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Feanor napisał:

 

Ekhm, Vami znalazł IDiO jako aresztowanego po jakimś włamaniu :(

Racja, zapomniałem o tym :/ 

28 minut temu, Man_iac napisał:

Ale Ty musisz mieć nudną robotę :D I nawet nie mówię tutaj o idio, tylko bardziej o odgrzebaniu tematu o zboczeńcach :D

Akurat był pierwszy i jedyny zamknięty na ostatniej stronie ;) No i przeczytałem tylko pierwszy post i stwierdziłem, że trzeba odgrzebać taką perełke ;) 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...