Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

obejrzalem dwa dni temu ostatnich avengersow i do tej pory nie moge sie otrzasnac. byla to jedna z najgorszych rzeczy jakie widzialem w zyciu, prawdziwa obrzydliwosc na tylu plaszczyznach, ze nawet nie wiem jak to okreslic.
 
jak ktos jeszcze nie ogladal to niech sie trzyma z daleka
 
ps wiem ze hating popular things doesnt make you awesome, ale taka prawda. okropny film
No i kurwa wiedziałem, dlatego nawet nie pobieram mimo, że średnia na filmwebie że OjEj aRcYDziElO. Film superbohaterski = HIV taka jest prawda
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Hajd napisał:

obejrzalem dwa dni temu ostatnich avengersow i do tej pory nie moge sie otrzasnac. byla to jedna z najgorszych rzeczy jakie widzialem w zyciu, prawdziwa obrzydliwosc na tylu plaszczyznach, ze nawet nie wiem jak to okreslic.

 

jak ktos jeszcze nie ogladal to niech sie trzyma z daleka

 

ps wiem ze hating popular things doesnt make you awesome, ale taka prawda. okropny film

Też mnie nie porwało :-k Miałem wrażenie, że jest jakoś strasznie pocięte i tak skaczemy z miejsca na miejsce.

 

Mam nadzieję, że Deadpool 2 będzie lepszy

 

Bry

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, me_who napisał:

Nie wiem po co mi DPD przysłało SMS, ze kurier będzie między 12:30 a 13:30. Liczą, ze wezmę wolne? Że urwę sie z pracy? 

 

O, mogę przełożyć dostawę na 13, 14 lub 15.08. Po złości powinienem zrobić na 15.08, bo wtedy mogę być o 12:30 w domu :-k 

Jaracz triggered in 3... 2... 1...

 

No przecież kurier to też człowiek i powinien pracować od 8 do 16, jak się jaśniepaństwu wyobraża, że jaśniepaństwo będzie paczki zamawiać, to albo niech jaśniepaństwo siedzi w domu zamiast korzystać z luksusów pracy, albo jaśniepaństwo niech popierdala do sklepu, zamiast biednym, uciskanym kurierom zawracać głowę!!!!11one

Odnośnik do komentarza

Onet z tym swoim zachęcaniem do wyłączenia adblocka poprzez pokazywanie Kuźniara i Pola nie wie że strzela sobie w kolano? 

37 minut temu, Dudek napisał:

"Sędzia Mohammed Al-Hahim" ze Szwecji :D Rodowity ;) 

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie pamiętam czy na pewno DPD, ale kurier powiązany z amazonem jak mi coś takiego wysyłał to czasami też dawał możliwość przekierowania paczki do jakiegoś punktu i wtedy sobie na luzaku odbierałem po pracy w Inmedio. Natomiast rozśmieszyła mnie propozycja ponownego dostarczenia paczki/listu przez Pocztę Polską. Jeśli dobrze zrozumiałem to kosztuje to 4,5 zł i za to listonosz jeszcze raz, w tych samych godzinach będzie starał się dostarczyć paczkę w to samo miejsce xd Nie, że można zmienić np. na do pracy czy do innego punktu poczty.

Odnośnik do komentarza

@Dudek

DHL jest mądry i ma punkty w Żabkach w razie w. Ponadto wszędzie już powinna być ta opcja, ze za dodatkowa opłata chcesz paczkę wieczorem, jak jest to możliwe na Allegro. 

Ale przede wszystkim to paczkomaty najlepsza forma dostawy ewur.

Choć akurat w przypadku tego zamówienia, to bym jednak wolał kuriera, bo jest z 30 kilo do wniesienia na II piętro :) 

Odnośnik do komentarza

@me_who

Taki sms wysyłany jest prawdopodobnie i tak na podstawie jakichś wyliczeń z dupy (u nas jeszcze chyba nie wysyłają, ale ostatnio system wyliczył kurierowi, że pracę powinien skończyć o 22.45 :P) typu średnie odstępy czasowe między doręczeniami w jakimś rejonie.

DPD też ma swoje punkty odbioru (przynajmniej mieli) ale to i tak chyba nie wszystkie paczki można tam przekierować :-k

 

A co do @Gacek to klasyczne nie znam się, ale się wypowiem...

  • Lubię! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...