Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

I tak oto prezentuje się 29 zawodników, którzy są w pierwszym zespole Celtiku na sezon 2021/22

QDSyrSl.jpg

 

Jeszcze pewnie paru (Smith lub Zjawiński, Blake lub Pressley, Nilsson) odejdzie na wypożyczenie, ale po sparingach taki się skład wykrystalizował. Sinclair trochę zawyża średnią wieku, ale to chyba jego ostatni sezon, bo mu się kontuzje mnożą :-k 

Nie wiem też co się stało z cenami, bo spadły conajmniej o 1/3 :-k 

Errata: McGregor jest wart 8,00M, do tabeli przekradł się błąd :(  

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
19 hours ago, schizzm said:

Skończyłem. Polecam w całej rozciągłości. Przerażający obraz skurwysyństwa amerykanów wobec Indian, ale to tylko jeden z wątków tej książki. Fascynująca historia. Bardzo mi się podoba pomysł na tę książkę. Zawsze to mnie najbardziej intryguje - sposób zaczepienia tematu przez autora. Tutaj zauważył on zadziwiające czasowe zejście się losów Kita Carsona (o którym w zasadzie ta książka jest) z losami Indian Navajo, których historię przeplatały się w XIX wieku. Wiele ciekawych wątków historycznych, starć, postaci po różnych stronach barykady. Bardzo często, czytając jakiś rozdział, przerywałem lekturę (albo po jego zakończeniu) i robiłem dodatkowy research na temat opisywanych rzeczy. Fajnie byłoby zdobyć jakieś konkretne i szczegółowe pozycje na temat historii Stanów Zjednoczonych XVIII i XIX wieku. @Feanorcoś znasz w tym temacie?

 

 

Czas krwawego księżyca - to już XX wiek, ale porusza ciekawą historię relacji amerykańsko indiańskich. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...