Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Reaper napisał:

A w ogóle to wczoraj grając w CS-a myślałem, że na zawał zejdę, jak po wyeliminowaniu ostatniego gościa lecę rozbroić bombę i nie mogę jej znaleźć :kekeke: Najbardziej obciachowa rzecz jaka może się wydarzyć. Na czuja zacząłem naciskać przycisk rozbrajania i okazało się, że na Cobblu jest jakieś miejsce, gdzie jak się zaplantuje bombę to jej nie widać :roll: Mogliby takie rzeczy poprawiać...

 

Tutaj filmik z mojej paniki :kekeke: 

 

To jest dosyć znany spot, raz zobaczysz i już zapamiętasz :) 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, me_who napisał:

Tam monkey wrench jest krulem polowania na korzystających ze słowników ;) 

 

edyta: jestem ciekaw jak biedny tłumacz musiałby z tego wybrnąć, żeby miało jakikolwiek sens :-k 

 

Pierwszą zagwozdką był dla mnie już ten pirat z drewnianą nogą ("low moral cośtam  :D ) który chciał bodaj "polish wood" i zachodziłem w głowę, o jaki polski wątek tu chodzi :D Pamiętam jak dziś :D

Odnośnik do komentarza

A propos gier. Postanowiłem ostatnio odkurzyć assassins creed bo jakoś jak to była nowość to miałem za słabego kompa A potem zawsze było coś ważniejszego i jak na taki hicior to się.strasznie zawiodłem. W kółko 3 takie same zadania (wleźć na wieżę, obronić mieszczanina i ewentualnie kradzież kieszonkowa) i to po kilkanaście razy w każdej misji. No i totalnie spieprzona sztuczna inteligencja. Podpowiedzcie mi, czy biorąc pod uwagę moja opinię o tej grze jest sens sprawdzać pozostałe części czy raczej to wciąż takie powielanie schematu? 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Man_iac napisał:

A propos gier. Postanowiłem ostatnio odkurzyć assassins creed bo jakoś jak to była nowość to miałem za słabego kompa A potem zawsze było coś ważniejszego i jak na taki hicior to się.strasznie zawiodłem. W kółko 3 takie same zadania (wleźć na wieżę, obronić mieszczanina i ewentualnie kradzież kieszonkowa) i to po kilkanaście razy w każdej misji. No i totalnie spieprzona sztuczna inteligencja. Podpowiedzcie mi, czy biorąc pod uwagę moja opinię o tej grze jest sens sprawdzać pozostałe części czy raczej to wciąż takie powielanie schematu? 

 

A sprawdzasz jedynkę? Ona była dobra tylko ze względu na fabułę i sam pomysł, potem było wiele takich.

 

Trylogia Ezio to najlepsza rzecz ever z cudną fabułą, III do zapomnienia, Black Flag znowu dawało mega frajdę, a dalej nie skończyłem grać żadnej.

Drugi sezon Luke Cage naturalnie przydługi, ale scena jak Rand i Cage sieją wpierdol w rytm 7th Chamber Part II to sztooooooos

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, kuab napisał:

Nigdy nie gralem w FMa po polsku :-k  Bardzo mnie zaskoczylo, ze atrybut "first touch" Prof przetlumaczyl jako "gra z 1 pilki" a nie "przyjecie pilki" jak zobaczylem tlumaczenie ktorejs tam wersji.

Ja próbowałem. Co do samego tłumaczenia nie mam większych uwag, ale sama gra w FMa po polsku, kiedy grałem po angielsku od 1994 roku, była dla mnie na tyle dziwna, że natychmiast wróciłem do angielskiej wersji :D

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, schizzm napisał:

No ale przecież gra to niemal perfekcyjna platforma do nauki języka. Jesteś zaatakowany tekstem, obrazem i dźwiękiem, więc zdolności skojarzeniowe są ogromne. No a do tego sama gra z założenia Ciebie też angażuje, więc sytuacja idealna :).

 

No ciekawe bo na ogół na uczelni gadka z GTA nie przechodziła :/

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

To ja jeszcze na potwierdzenie wczorajszego wpisu o Enter the Gungeon. Statystyczne podsumowanie tego runu:

 

 

 


i8YrSKE.png
 

 

 

O tyle jestem dumny z tej rundki, że grałem ją z przerwą jednodniową. A każdy, kto grał w tę grę, wie, że wejście po nawet najmniejszej przerwie w rozgrywkę potrafi być dość trudne ;) 

 

PS. 

Tak, gram po polsku, ale lubię tłumaczenie EtG ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.08.2018 o 16:50, Hawkeye napisał:

 

Lol, jeżeli jako argument użyła przebadane i atestowane to ja bym miał to w dupie i zwykłe, wkurwe tańsze białko pił (nawet jakieś bardziej premium niż najtańsze z niechujowych czyli wpc). Tzn jeżeli Cię stać to luz, bo jak ktoś zarabia więcej to całkowicie rozumiem, że dla spokoju dupy nie robi mu różnicy pewna kwota. 

Te atesty itepe to jest dokładnie to co bym powiedział, gdybym chciał komuś wcisnąć produkt co do którego wiem mniej więcej ocb, ale tak naprawdę nie znam się za bardzo bo to tylko dziedzina nieco obok mojej, a nie moja. Foty składu białka XDD jeszcze jakby zapytała o atesty co do białka to chociaż byłaby spójna w tym co mówi, a tak jestem prawie pewny, że pierdoli żebyś się odjebał bo jej się nie chce robić riserczu bo ma stu innych pacjentów i woli wszystkim dać nutridrinka niż doczytywać rzeczy, których pewnie nie bardzo nawet wie gdzie szukać (no bo kto jej ma to powiedzieć) bo jej czas jest zbyt cenny.

 

Nie wiem, może ktoś lepiej ode mnie się tu zna lub może się odnieść czy to co mówię nie jest bzdurą @zovalik @kuab mi się głównie kojarzą.

Patrząc na skład, cenę, brak alternatywy i plakaty na każdej onkologii na której byłem to zapala się światełko czerwone.

Ja akurat podawałem tacie Nutri z racji braku czasu na przygotowanie alternatywy. Ale myślę, że spokojnie można to samemu ogarnąć (co trochę sugerowała mi lekarka) tańszym kosztem i lepszą jakością. Ale też nikogo nie namawiam i nie będę wchodził w kompetencje lekarza. Indywidualna sprawa. Acz bardziej skłaniam się ku zdaniu Hawka.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, schizzm napisał:

@Reaperwspominałeś kilkukrotnie, że dziadkom zakupiliście cyfrową ramkę z opcją wi-fi. Mógłbyś podrzucić jakimś konkretnym linkiem? :) 

Niestety, ramki już nie produkują, a ja kupowałem chyba z jakichś resztek w magazynie :( Info o niej jest tutaj: www.zoom.me 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...