Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, jmk napisał:

Nie zapominajmy, że swego czasu Gacek tak samo minusował Vaarta jak on jego ;)

 

Nutridrinki mam zwiększyć do 1-2 dziennie :| (sztuka 6-7zł), a pytałem też o białko i powiedziała, że zamiast to nie i zależy jakie, te nutridrinki to są przebadane, atestowanie i chuj wie co, ale mówi, że mogę dołożyć białko (nie przesadzać z dawką, bo moje nerki) ale muszę najpierw porobić foty składów i ona mi powie czy może być :D

https://www.aptekagemini.pl/protifar-proszek-dietetyczny-225g.html

Lepsze niż?Polecasz  coś @Hawkeye

 

Lol, jeżeli jako argument użyła przebadane i atestowane to ja bym miał to w dupie i zwykłe, wkurwe tańsze białko pił (nawet jakieś bardziej premium niż najtańsze z niechujowych czyli wpc). Tzn jeżeli Cię stać to luz, bo jak ktoś zarabia więcej to całkowicie rozumiem, że dla spokoju dupy nie robi mu różnicy pewna kwota. 

Te atesty itepe to jest dokładnie to co bym powiedział, gdybym chciał komuś wcisnąć produkt co do którego wiem mniej więcej ocb, ale tak naprawdę nie znam się za bardzo bo to tylko dziedzina nieco obok mojej, a nie moja. Foty składu białka XDD jeszcze jakby zapytała o atesty co do białka to chociaż byłaby spójna w tym co mówi, a tak jestem prawie pewny, że pierdoli żebyś się odjebał bo jej się nie chce robić riserczu bo ma stu innych pacjentów i woli wszystkim dać nutridrinka niż doczytywać rzeczy, których pewnie nie bardzo nawet wie gdzie szukać (no bo kto jej ma to powiedzieć) bo jej czas jest zbyt cenny.

 

Nie wiem, może ktoś lepiej ode mnie się tu zna lub może się odnieść czy to co mówię nie jest bzdurą @zovalik @kuab mi się głównie kojarzą.

Odnośnik do komentarza

Mój były szef chyba naprawdę się gorzej poczuł w te upały. W zeszłym tygodniu o złożeniu wypowiedzenia umowy poinformował mnie mój kolega - nie miał perspektyw do rozwoju przez najbliższy rok (do takich klientów został przydzielony), więc idzie gdzie indziej, gdzie się więcej nauczy.

Mój były szef przyjął wypowiedzenie, przeczekał weekend, kombinował, knuł, a wczoraj dał znać koledze: nie wypłaci mu pensji za okres wypowiedzenia i wystawi negatywną opinię za przebieg patronatu.

Kasa to pal sześć, ale negatywna opinia patrona oznacza uznanie przez samorząd za niezdolnego do wykonywania zawodu - co oznaczałoby, że straci dwa lata aplikacji i nawet jeśli pozwolą mu za rok podejść (bo taka negatywna opinia może też wpłynąć na ocenę "nieskazitelności charakteru", co jest warunkiem dopuszczenia do egzaminu wstępnego), to będzie dwa lata do tyłu i zacznie wszystko od początku...

 

Gdzie się tacy ludzie rodzą?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gacek napisał:

Mój były szef chyba naprawdę się gorzej poczuł w te upały. W zeszłym tygodniu o złożeniu wypowiedzenia umowy poinformował mnie mój kolega - nie miał perspektyw do rozwoju przez najbliższy rok (do takich klientów został przydzielony), więc idzie gdzie indziej, gdzie się więcej nauczy.

Mój były szef przyjął wypowiedzenie, przeczekał weekend, kombinował, knuł, a wczoraj dał znać koledze: nie wypłaci mu pensji za okres wypowiedzenia i wystawi negatywną opinię za przebieg patronatu.

Kasa to pal sześć, ale negatywna opinia patrona oznacza uznanie przez samorząd za niezdolnego do wykonywania zawodu - co oznaczałoby, że straci dwa lata aplikacji i nawet jeśli pozwolą mu za rok podejść (bo taka negatywna opinia może też wpłynąć na ocenę "nieskazitelności charakteru", co jest warunkiem dopuszczenia do egzaminu wstępnego), to będzie dwa lata do tyłu i zacznie wszystko od początku...

 

Gdzie się tacy ludzie rodzą?

no to super system, jak jeden zjeb nie mający racji może zrujnować lata pracy xD

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Hawkeye napisał:

no to super system, jak jeden zjeb nie mający racji może zrujnować lata pracy xD

Jest fatalny, ale kto mówił, że jest dobry? Pozostałość po latach PRL, gdy w ten sposób blokowało się dostęp, od lat patronat to formalność, jak zatwierdzanie kandydatur przez ministra sprawiedliwości.

4 minuty temu, Meler napisał:

Nie trzeba takiej oceny jakoś uzasadnić? Srogi absurd

Trzeba, ale w sporze radca-aplikant nie spodziewam się specjalnej sprawiedliwości ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gacek napisał:
9 minut temu, Meler napisał:

 

 Trzeba, ale w sporze radca-aplikant nie spodziewam się specjalnej sprawiedliwości ;)

A jest tam jakaś droga odwoławcza? W końcu tu dochodzi naruszenie KP, więc i powinno to być uznawane jako okoliczność pozbawiająca radcę jakiejkolwiek wiarygodności. No chyba, że patronat nie podlega pod KP. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Man_iac napisał:

A jest tam jakaś droga odwoławcza?

Jest, ale w międzyczasie i tak nie będzie mógł podejść do kolokwiów = straci obecny rok, więc w najlepszym razie straci rok, a nie cofnie się do punktu zero.

5 minut temu, Man_iac napisał:

No chyba, że patronat nie podlega pod KP.  

I tak i nie. Patronat to stosunek pozostający obok stosunku pracy. Jeśli jednak chodzi o fakt niewypłacenia odszkodowania, to adwokaci między sobą i radcowie między sobą nie mogą się ot tak pozywać, tylko wpierw... muszą udać się do dziekana na próbę polubownego rozwiązania sporu ;)  A tu czas gra rolę, bo jego pierwsze kolokwia są pewnie we wrześniu czy październiku.

 

Trochę mi teraz głupio, że sam go namawiałem na odejście, nie spodziewałem się takich cyrków.

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Gacek napisał:
Godzinę temu, Hawkeye napisał:

no to super system, jak jeden zjeb nie mający racji może zrujnować lata pracy xD

Jest fatalny, ale kto mówił, że jest dobry? Pozostałość po latach PRL, gdy w ten sposób blokowało się dostęp, od lat patronat to formalność, jak zatwierdzanie kandydatur przez ministra sprawiedliwości.

A kto mówił, że ktoś mówił, że jest dobry?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hawkeye napisał:

 

Lol, jeżeli jako argument użyła przebadane i atestowane to ja bym miał to w dupie i zwykłe, wkurwe tańsze białko pił (nawet jakieś bardziej premium niż najtańsze z niechujowych czyli wpc). Tzn jeżeli Cię stać to luz, bo jak ktoś zarabia więcej to całkowicie rozumiem, że dla spokoju dupy nie robi mu różnicy pewna kwota. 

Te atesty itepe to jest dokładnie to co bym powiedział, gdybym chciał komuś wcisnąć produkt co do którego wiem mniej więcej ocb, ale tak naprawdę nie znam się za bardzo bo to tylko dziedzina nieco obok mojej, a nie moja. Foty składu białka XDD jeszcze jakby zapytała o atesty co do białka to chociaż byłaby spójna w tym co mówi, a tak jestem prawie pewny, że pierdoli żebyś się odjebał bo jej się nie chce robić riserczu bo ma stu innych pacjentów i woli wszystkim dać nutridrinka niż doczytywać rzeczy, których pewnie nie bardzo nawet wie gdzie szukać (no bo kto jej ma to powiedzieć) bo jej czas jest zbyt cenny.

 

Nie wiem, może ktoś lepiej ode mnie się tu zna lub może się odnieść czy to co mówię nie jest bzdurą @zovalik @kuab mi się głównie kojarzą.

Nie wiem nie wiem, jedyna roznica na moje oko to ewentualnie przyswajalnosc (czyli zrodlo bialka), ale jak w skladzie jest napisane tylko "bialko" (xD) to trudno powiedziec. Wyglada to wiec na chwyt marketingowy.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...