Skocz do zawartości

Marynia zapomina wpłacić 543 złotych ośrodkowi na Zlot CeeManiaków i jest zmuszona zaprosić wszystkich do Mrągowa


krzysfiol

Jak zakończy się tegoroczny zlot?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak patrzę, czytam, słucham i obserwuję i te wszystkie młodziaki siłą wpychające się w politykę, to mają od samego początku skurwiałą naturę. Nie ma chyba obecnie żadnych młodych polityków, którzy są rozsądnymi ludźmi, bo po prostu tacy nie idą do polityki - ideologicznie można bardziej pomagać przez różne NGO itp., a finansowo jeśli jesteś rozsądny to zarabiać będziesz więcej w biznesie niż w polityce. Tylko skurwiała natura i żądzą władzy pcha ludzi do polityki obecnie. Najgorszym tego przykładem jest Patryk Jaki z przydupasem Kaletą, którego dobrze kojarzę z samorządu UW, trochę wódki przy jednym stole wypiliśmy, a teraz człowiekowi bym chyba ręki nie podał. 

 

Chociaż pewnie uogólniam. Bo w tym samym samorządzie był chłopak, który nawet został jego przewodniczącym i też poszedł w politykę, startował z list PiS-u (choć zawsze w moich oczach wydawał się rozsądny). Podobno przyjął jednak inną taktykę rozwoju niż Kaleta i zamiast pojawiać się w TV z Jakim, to siedzi gdzieś w biurze i pracuje nad faktycznymi zmianami, ustawami itd. Więc może źle ująłem z tym pójściem w "politykę", bo ona ma dużo odsłon, ale chodziło mi o tę "medialną" jej część. Trudno tam doszukać się porządnych ludzi, szczególnie młodych.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Reaper napisał:

Tak patrzę, czytam, słucham i obserwuję i te wszystkie młodziaki siłą wpychające się w politykę, to mają od samego początku skurwiałą naturę. Nie ma chyba obecnie żadnych młodych polityków, którzy są rozsądnymi ludźmi, bo po prostu tacy nie idą do polityki - ideologicznie można bardziej pomagać przez różne NGO itp., a finansowo jeśli jesteś rozsądny to zarabiać będziesz więcej w biznesie niż w polityce. Tylko skurwiała natura i żądzą władzy pcha ludzi do polityki obecnie. Najgorszym tego przykładem jest Patryk Jaki z przydupasem Kaletą, którego dobrze kojarzę z samorządu UW, trochę wódki przy jednym stole wypiliśmy, a teraz człowiekowi bym chyba ręki nie podał. 

 

Chociaż pewnie uogólniam. Bo w tym samym samorządzie był chłopak, który nawet został jego przewodniczącym i też poszedł w politykę, startował z list PiS-u (choć zawsze w moich oczach wydawał się rozsądny). Podobno przyjął jednak inną taktykę rozwoju niż Kaleta i zamiast pojawiać się w TV z Jakim, to siedzi gdzieś w biurze i pracuje nad faktycznymi zmianami, ustawami itd. Więc może źle ująłem z tym pójściem w "politykę", bo ona ma dużo odsłon, ale chodziło mi o tę "medialną" jej część. Trudno tam doszukać się porządnych ludzi, szczególnie młodych.

no to dobrze widać po samorządach studenckich. Zazwyczaj siedzą w nich najwięksi atencjusze, chlory i inne takie :keke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Hidalgoo napisał:

no to dobrze widać po samorządach studenckich. Zazwyczaj siedzą w nich najwięksi atencjusze, chlory i inne takie :keke:

Ja tam byłem tylko i wyłącznie dla darmowej wódy i nigdy tego nie ukrywałem ;) A, no i mam żyłkę do organizacji, czego wcale nie da się ukryć po moim organizowaniu piłki na Bemowie, ogarniania kasy na forum, organizowania jednego (czy więcej?) zlotów itp :roll: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Counter napisał:

tamten frag na słuch był, ale ogólnie to graliśmy na cheaterów i przegraliśmy ten mecz, MMy to zło

Ja zawsze podejrzanych raportuje, ale odkąd mam prime'a to nie wyskakują mi już żadne powiadomienia, że kogoś zbanowali, więc chyba na czytso jednak grają ludzie :-k

Odnośnik do komentarza

A bany w ceesie to tylko na podstawie głosowania na "sesjach nadzoru" są, czy wykorzystują jakieś inne narzedzia, typu logi, komendy w konsoli itp? Tak pytam, bo nawet mi się zdarzy zaliczyć czasem jakiegoś spektakularnego killa, czy np. trzy heady z rzędu i nie chciał bym za to bana dostać albo zostać skazanym na grę z samymi oszustami : )

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...