Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Krzem ubił Marynię na amen..

 

3 sezon Atalantą czas zacząć :) Chciałem być typowym średniakiem, walczyć o miejsca 4-7 i europokale co roku sprzedając graczy, którzy chcą odejść, razem wychowując młodzież tak swoją, jak kupioną, czy wypożyczoną. Wyszło tak, że mam na koncie 3 i 2 miejsca w Serie A i puchar Włoch :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kurde dałem ciała. Koło mnie w supermarkecie zaczęła pracować bardzo ładna dziewczyna i dzisiaj byliśmy sami przy kasie. Kasuje mi zakupy, uśmiechamy się, milczymy i nagle wchodzi dwójka klientów i pytają czy nie zostawili tutaj zakupów :keke: Wyszli i rzuciłem tekstem " Zawsze lepiej zakupy, niż mieliby zostawić dzieciaka :kekeke: " No i cóż spojrzenie było takie, że niestety ślubu nie udzieli mi krzysiofil....raczej Gacek będzie się starał złagodzić zakaz zbliżania się :roll: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Brudinho napisał:

Kurde dałem ciała. Koło mnie w supermarkecie zaczęła pracować bardzo ładna dziewczyna i dzisiaj byliśmy sami przy kasie. Kasuje mi zakupy, uśmiechamy się, milczymy i nagle wchodzi dwójka klientów i pytają czy nie zostawili tutaj zakupów :keke: Wyszli i rzuciłem tekstem " Zawsze lepiej zakupy, niż mieliby zostawić dzieciaka :kekeke: " No i cóż spojrzenie było takie, że niestety ślubu nie udzieli mi krzysiofil....raczej Gacek będzie się starał złagodzić zakaz zbliżania się :roll: 

 

:picard: dzwoń do Żyłka... może to uratujesz

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Ingenting napisał:

Dla mnie to dramat, a nie beka.

 

A to też, ale tego że ludzie żyją w swoich bańkach i w absurdalny sposób się dziwią, że istnieją inni ludzie to akurat byłem świadomy.

 

W dyskusjach nad kanapową lewicą (bo w PO nie ma co wierzyć, oni tego nie wygrają) ciekawie wypowiedział się Szczerek - nikt nie wygra z PiS, dopóki zamiast pogardzać ludźmi, którzy na PiS głosowali, nie spróbują ich zrozumieć. A jak widać KOD i okolice tych ludzi po prostu wypierają.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nagi Sad Wieslawa Mysliwskiego to jedna z najpiękniejszych książek, jakie czytałem. Dotknęła mnie chyba na każdym poziomie, zarówno meta (choć sam nie jestem osobą wierzaca w kontelscie religijnym, tak wiara sama w sobie jest dla mnie czymś pięknym) jak i tym bardziej przyziemnym (niby pogodzilem się że śmiercią ojca kilka lat temu, tzn tak myślę, choć żona mówi że to złudne wrażenie), i sprawiła że autentycznie poleciały mi łzy jak ja skończyłem, choć samo zakończenie - jakże piękne - było mimo wszystko przewidywalne, ale samo wyczekiwanie, żeby je przeczytać i emocje z tym związane - bezcenne. Przepiękna książka, będę do niej wracał wielokrotnie. 

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...