Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pomysł na fajną karierę w opowiadaniu, może wyjdzie z tego ciekawa historia. Tylko czekam na przeniesienie do innego działu w robocie, gdzie będę miał czas na popisanie.

Teraz nawet momentu ni ma.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, kolek23 napisał:

@Pulek

Jak sobie wspominam kariery, które były opisywane tak z 10 lat temu, to aż się łezka w oku kręci, ale to były inne czasy niestety. Masa ludzi na forum, stare wilki były młodsze, wszyscy mieliśmy więcej czasu, mniej żon, dzieci i obowiązków :)

no to prawda, ale absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby teraz też się kilku ogarniaczy pojawiło. ba, powiem więcej - teraz są ku temu o wiele lepsze okoliczności. FM18 jest tak dobry jak żaden inny, i naprawdę można sobie tak zaprojektować karierę w fm, że może z tego wyjść konkretna historia

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Pulek napisał:

no to prawda, ale absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby teraz też się kilku ogarniaczy pojawiło. ba, powiem więcej - teraz są ku temu o wiele lepsze okoliczności. FM18 jest tak dobry jak żaden inny, i naprawdę można sobie tak zaprojektować karierę w fm, że może z tego wyjść konkretna historia

Jedna rzecz stoi na przeszkodzie- chęci. A w zasadzie ich brak.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, jmk napisał:

Ja piszę teraz dla konkurencji :KęKę:

U konkurencji tej opowiadanie jakieś z "naszego" działu nie przetrwałoby pewnie i pół dnia. Myślę, że autor by został zjedzony i "co to w ogóle ma być" ;)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Reaper napisał:

Montowanie TV 55 cali na ścianie z karton-gipsu - czy jak mi to ktoś zrobi kto się na tym zna, to mogę wieszać bez obawień?

Trudno powiedzieć, ale jak się użyje kotwy chemicznej to powinno być okej. Ale jakby co to pretensje nie do mnie!

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Makk napisał:

U konkurencji tej opowiadanie jakieś z "naszego" działu nie przetrwałoby pewnie i pół dnia. Myślę, że autor by został zjedzony i "co to w ogóle ma być" ;)

 

Chyba nie, bywały i gorsze ;)

 

9 minut temu, Gabe napisał:

 

A dałeś wystarczająco dużo mocnych dziś?

 

A Ty plusow tu?;) To to samo, ja zawsze jak przeczytam to staram się skomentować, bo wiem, że dla autora to też ważne. Tu też tak to robiłem w karierach. Modem nie jestem, przymusu nie mam ;)

Odnośnik do komentarza

Nie powiem, żeby Twój post swoją głupotą nie zasługiwał na coś takiego, ale to po prostu typowy błąd serwera - mam identiko sytuację z np. Kolkiem czy Reaperem, jak teraz spojrzałem, a odnośnie Ciebie mam tylko jeden wpis - to wszystko te same błędy, bo wydaje mi się, że nie da się więcej niż raz nacisnąć danej reakcji.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Reaper napisał:

Montowanie TV 55 cali na ścianie z karton-gipsu - czy jak mi to ktoś zrobi kto się na tym zna, to mogę wieszać bez obawień?

przy takiej wadze, to powiem szczerze, dobrze byłoby mieć wzmocnienie konstrukcji za płytą - np. płyta OSB. na samych kołkach i pojedynczej płycie KG bałbym się wieszać cokolwiek tak cieżkiego jak tv 55"

 

 

Godzinę temu, Hajd napisał:

Trudno powiedzieć, ale jak się użyje kotwy chemicznej to powinno być okej. Ale jakby co to pretensje nie do mnie!

weź bo jeszcze uwierzy :D

 

8 godzin temu, Counter napisał:

niestety nikt tego nie gra

smutek i nostalgia, to była piękna mapka na granie UZI i dual berretas

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...