Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Vami napisał:

W Agorze lepiej płacą niż w Playboyu? Nie spodziewałbym się.

Jak się do mnie zgłosili (jeszcze bez konkretów) to też wątpiłem, ale po przedstawieniu konkretów zmieniłem zdanie. Ale kasa to jedna rzecz, przekonali mnie też modelem pracy – głównie robota zdalna, co w mojej obecnej sytuacji jest bardzo istotne.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Vami napisał:

W Agorze lepiej płacą niż w Playboyu? Nie spodziewałbym się.

Znam sytuację Agory ze słyszenia ze strony dziewczyny robiącej fajną karierę w jednej z ich spółek zajmujących się produkcją filmów i jej zdaniem kasa się bardzo zgadza we wszystkich spółkach na tle ichniej konkurencji.

No ale Agora w ogóle bardzo, bardzo dobrze sobie radzi, więc nie dziwię się.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Hajd napisał:

Jak się do mnie zgłosili (jeszcze bez konkretów) to też wątpiłem, ale po przedstawieniu konkretów zmieniłem zdanie. Ale kasa to jedna rzecz, przekonali mnie też modelem pracy – głównie robota zdalna, co w mojej obecnej sytuacji jest bardzo istotne.

Tam jest dobra i tania stołówka, to jest najlepsza rzecz :kekeke: No i możesz w basenie z Michnikiem popływać.

 

Ale ogólnie o Agorze słyszałem do tej pory same dobre rzeczy, zresztą GoldenLine jest spółką córką, więc trochę kontaktu miałem. 

Próbowali mnie rekrutować do Tok FM do rozwoju sprzedaży ich aplikacji mobilnej. Pierwsze spotkanie z dyrektorami w kawiarence, po imieniu, fajnie się zapowiadało, że nie żadne HR-y i pytania w stylu "Jakim zwierzęciem jesteś i gdzie widzisz siebie za 5 lat". Ale później zwlekanie, aż w końcu przestali odpowiadać :roll: Z perspektywy tamtego czasu bardzo żałowałem, ale pewnie oferta Skyscannera i tak by ich przebiła :-k 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...