Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze taki kamień z serca mi spadł z powodu tej diagnozy i że nie muszę do szpitala (już miałem spakowana walizkę w razie w) że chciałem świętować z żoną ten dzień. Kupiłem sobie w Empiku za kartę plus dopłatą Europę Daviesa, dwa swetry z przeceny ;) potem pojechaliśmy do maca coś małego wszamac i do kina na 'Jestem taka piekna'. W trakcie seansu jebnal prąd i z 15 minut nie było filmu, dostaliśmy za to po bilecie na dowolny seans :D Ludzi było może 15 więc zbytnio nie stracili. Mieliśmy jeszcze jechać na obiad, gdzie wygrałem bon 100 zł, ale już padłem z sił, bo mnie łeb bolał chyba z ciśnienia i wrażeń. Wróciłem na chatę, wzialem tabsa, pospałem trochę, łeb dalej boli i 37.4 :/

Odnośnik do komentarza

Pachinko to chyba substytut hazardu, bo o ile się nie mylę to ten jest zakazany w Japonii?

Pamiętam odcinki GameCenter CX jak Arino jeździł po jakichś małych miastach i szukał starych maszyn pachinko, piękna sprawa. Swoją drogą jeśli lubicie stare gry (przede wszystkim (tylko?) japońskie) to polecam tę serię. Dużo można się dowiedzieć o japońskim gamingu jak i samych Japonczykach :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@Reapergeneralnie rozważałem żeby co nie co napisać o moich odczuciach i zderzeniu mej wiedzy z realiami. Oczywiście do dyspozycji mam obecnie nędzne 2 tygodnie i spotkanie ze znajomymi i nowe znajomości. Ale kultura przepracowania jest w nich mocno zakorzeniona. Tak samo nieporadność facetów i dziewictwo dopóki nie odważą się pójść do "domu publicznego" po 30tce.

Niedojrzałość tudzież społeczna nieporadność to tez główny motor napędowy anime i mang, które bardzo wyrażają ich stłamszone osobowości.

 

Co do lektur musiałbym rzucić okiem w domu dopiero, ale bazuję na źródłach jak wiadomości, kinematografia, może jedna książka i rozmowy z lokalnymi ;)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

A tak w ogóle to byłem przy okazji w optyku ze swoją receptą na oksy. Masakra jakaś 200 zł za szkło i najtańsze oprawki 200-300 :D Pomijając, że wszystkie mi się nie podobają i ciężko mi sobie wyobrazić siebie w okularach, no ale muszę kupić do zlotu, co by móc jechać furą, bo po zmierzchu nie widzę ;) pozdro @schizzm :D

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, me_who napisał:

Nie wiem po ile funty, ale ja jak jeżdżę do Niemiec, to staram sie włączyć myślenie walutowe 1 do 1. Szkodliwe dla portfela, ale znacznie uprzejminia życie jak nie myślisz, ze właśnie zjadłeś obiad za 30 euro czy kupiłeś na stadionie kubek sikacza za 4 euro. Zamieniam w głowie na złotówki i jest dobrze ;) 

Przyjechałem do Budapesztu i nie mogę się połapać czy 40 tysięcy za "tradycyjny węgierski gulasz" to dużo czy mało ?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jmk napisał:

A tak w ogóle to byłem przy okazji w optyku ze swoją receptą na oksy. Masakra jakaś 200 zł za szkło i najtańsze oprawki 200-300 :D Pomijając, że wszystkie mi się nie podobają i ciężko mi sobie wyobrazić siebie w okularach, no ale muszę kupić do zlotu, co by móc jechać furą, bo po zmierzchu nie widzę ;) pozdro @schizzm :D

 

Jakby co mam prawo jazdy ;) (tylko od 13 lat nie jeździłem :P)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...