Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając tutaj swego czasu apel @Pulek dotyczący karier zacząłem sobie nową karierę spisywać, chociaż trochę opisywać każdy mecz, ale niestety wydłuża mi to grę i boję się, ze stracę zapał :-k Chyba lepiej mi się wrzucało takie podsumowania na koniec sezonu jak z Coventry, czy Interu :-k 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

znaczy ja uważam że opisywanie każdego meczu to jakiś totalny absurd :D ale już jakieś swoje spostrzeżenie po połowie sezonu, albo nawet całym, to już całkiem spoko. jak sobie czytam, jakie miałem założenia na początku kariery Le Havre... heh:) plan był dobry!

Odnośnik do komentarza

Francja Srancja, Chelsea walczy o pierwsze zwycięsto w w Lidze Mistrzów. Rewanż z Bayernem okazał sie formalnością po 5:1 w pierwszym meczu. Bawarczycy wyszli z piątką napastników (w tym z Neymarem :D) , ale szybki gong w 6. minucie ich ostudził. Potem drugi przed przerwą i spokojna gra do końca.

W drugim półfinale Atletico lepsze od Man Utd. Chyba  lepiej. Wczoraj miałem pietra, dzis jestem spokojny. Powinniśmy to wygrać.

 

Teraz tylko 3 mecze mi zostały do konca sezonu. najpierw prestiżowy pojedynek z United. Mam już mistrza, ale oni też mają świetny sezon, a ja chciałbym chciałbym pozostać bez porażki Potem nuda z Blackburn i finał. Powinienem miec juz wszystkich najważniejszych piłkarzy zdrowych.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Misiek napisał:

Czytając tutaj swego czasu apel @Pulek dotyczący karier zacząłem sobie nową karierę spisywać, chociaż trochę opisywać każdy mecz, ale niestety wydłuża mi to grę i boję się, ze stracę zapał :-k Chyba lepiej mi się wrzucało takie podsumowania na koniec sezonu jak z Coventry, czy Interu :-k 

Nie wyobrażam sobie czegos takiego też - każdy mecz, składy, komentarz, transfery w miesiącu. Chętnie bym to zrobił, ale szkoda mi czasu strasznie, a nie lubię jednego sezonu długo prowadzić.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Mauro napisał:

Nie wyobrażam sobie czegos takiego też - każdy mecz, składy, komentarz, transfery w miesiącu. Chętnie bym to zrobił, ale szkoda mi czasu strasznie, a nie lubię jednego sezonu długo prowadzić.

No ja zacząłem mecze opisywać w formie krótkich relacji z akcji bramkowych, plus jakichś ciekawostek dotyczących składu i na koniec wrzucać podsumowanie po meczu w postaci screena z wynikiem, składami, ale to i tak jest sporo. 7 sparingów, 9 spotkań o punkty. Niby czasem są 2 zdania o meczu, ale to też trzeba jeszcze jakoś sklecić, a potem i tak się nikomu nie będzie chciało czytać :P 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...