Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Vami napisał:

A że w naturze ludzkiej jest szukanie winy wszędzie poza sobą, przed nami wojna prekariuszy z burżujami.

Znam sporo prekariuszy, którzy nie łapią się na ten populistyczny lep Kaczyńskiego i reszty oszołomów, więc z tą diagnozą się nie zgadzam.

A co do tych straszaków i "funkcjonariuszy państwa", to jeśli poborców skarbowych witamy ogniem, a prywatne firmy windykacyjne szanujemy, bo dochodzą należności prywatnych, to co z komornikami sądowymi, którzy są "funkcjonariuszami państwa", ale dochodzą należności od osób prywatnych i firm? :keke:

45 minut temu, Gabe napisał:

No przecież tak działa wolny rynek... Wróć! Demokracja.

Thanks, cpt. Obvious!

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Brudinho napisał:

@lad Rudzki wrócił na tt? Przecież przed chwilą usuwał konto :keke:

Dzisiaj Pol tez sie ostro napiął z powodu Rudzkiego i PS. Nie kumam :D

ale Rudzki nie pisał nigdzie, że usuwa konto :) tylko, że usuwa apkę w telefonie, a będzie tylko wrzucał linki do materiałów z PS :)

Odnośnik do komentarza

Twitter to jest jakas aberracja, w swiecie, w ktorym i tak jest juz za duzo nieistotnych informacji, pojawia sie narzedzie, w ktorym mozesz miec te informacje jeszcze szybciej, najczesciej z rownie niepotrzebnym i przewidywalnym komentarzem. Potem mozesz np. na jakims portalu tworzyc newsy o twitterowych dyskusjach, a potem zajawiac je na twitterze i dyskutowac o dyskusjach. Dzieki twitterowi mozna sie tez szybciej skompromitowac, klepiac cos bez sprawdzenia przez sztab, np. flirtujac z ruchadlem lesnym.


W Polsce twitter to juz w ogole rak - szybko zawlaszczylo go spolaryzowane dziennikarstwo polityczne (przyspiesza i intensyfikuje polajanki cepem miedzy publicystami), swoje poletko uprawiaja tez sportowi, technologiczni i naukowi, ale to nisze w niszy. Zart z ktoregos serialu (chyba HoC), ze wrzucilismy to na twittera, wiec nikt tego nie przeczyta, bardzo mnie bawi.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja tam głównie obserwuje gości związanych z koszem, kilku z piłką i kilku z youtube. A powiadomienia mam ustawione tylko na Wojnarowskiego i Charanię, co się przydaje szczególnie rano, bo tylko biorę telefon do ręki i widzę kto z nim podpisał ;)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Vami napisał:

Lepiej umrzeć w walce niż się poddać bez niej. To po pierwsze. Po drugie - agresja bezpośrednia na obywateli nie pozostanie bez echa na tzw. świecie. Rozbrojenie i wzięcie za mordę - owszem.

 

Vami ma trochę racji. Gdy Waco pokazało, że grupa zdeterminowanych i silnie uzbrojonych ludzi może się bronić, to po masakrze i związanym z nią skandalu jankeskie służby zaczęły omijać szeeerokim łukiem siedziby milicji stanowych.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Feanor napisał:

 

Vami ma trochę racji. Gdy Waco pokazało, że grupa zdeterminowanych i silnie uzbrojonych ludzi może się bronić, to po masakrze i związanym z nią skandalu jankeskie służby zaczęły omijać szeeerokim łukiem siedziby milicji stanowych.

Albo Bundy Standoff. Afera była na cały świat.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, SZk napisał:

W Polsce twitter to juz w ogole rak - szybko zawlaszczylo go spolaryzowane dziennikarstwo polityczne (przyspiesza i intensyfikuje polajanki cepem miedzy publicystami), swoje poletko uprawiaja tez sportowi, technologiczni i naukowi, ale to nisze w niszy. Zart z ktoregos serialu (chyba HoC), ze wrzucilismy to na twittera, wiec nikt tego nie przeczyta, bardzo mnie bawi.

Czy ja wiem czy nisza Ci dziennikarze sportowi? Ja właśnie obserwuję największą aktywność jeśli chodzi o piłkę nożna właśnie na twitterze. Nie tylko dziennikarzy, ale działaczy, piłkarzy, byłych piłkarzy. Dzięki temu też zacząłem aktywniej korzystać z twittera, bo po prostu polskie dziennikarstwo sportowe się tam przeniosło.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...