Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, MitnickMike napisał:

Nie no,  moja. Przecież dobrze wiemy że w urzędach mamy wyspecjalizowanych fachowców w każdej dziedzinie. Makk czy u Ciebie był ten geolog potrzebny? :)

Otwórz stronę 43 projektu, z tego co pamiętam. 

Geolog? Raczej Indiana Dżons ;)

A poważnie- absolutnie nie. Zagospodarowanie terenu mieliśmy, projekt architekt robił mniej więcej miesiąc (z kilkoma konsultacjami meilowymy co jeszcze do poprawy). Oddaliśmy wszystko, dostaliśmy pozwolenie na budowę raz dwa- nie pamiętam jaki dokładnie czas, szybko poszło. O grunt, co jest pod spodem itd to nikt nie pytał.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, lad napisał:

A ja sobie kupiłem biurko :D w końcu będę mógł grać w gry jak człowiek.

 

W weekend zacząłem Fallouta @schizzm, ale pograłem tak długo że jestem dopiero w Shady Sands i zrobiłem questa ze skorpionami.

Ty mnie pokaż postać i powiedz, jaki styl rozgrywki przyjąłeś i jakie założenia sobie dałeś :) 

Odnośnik do komentarza

Podzielę się pokrótce moja karierą. Kiedyś pisałem jak grałem Gillingham i z League Two zrobiłem rok po roku awans do Premiership, potem był od razu spadek, potem awans i w ko ncu zakotwiczylem w okolicach 6-7 miejsca. W międzyczasie odrzucalem oferty angielskich gigantów. To był niestety max. co mogłem tym klubem wycisnąć, co mnie  już mocno denerwowało więc skusiłem się na ofertę Chelsea. No i od tego momentu wszystko poszło z górki. Minęło już 4 lata, mam dwa mistrzostwa, puchary Anglii, jakieś puchary ligii, wujek Romek sypie kasą i reguluje debety. Brakuje mi tylko Ligi Mistrzów. Teraz mam trzecie podejście, szczególnie frustrujące doświadczenie miałem dwa sezony temu, po zajebistym sezonie i podwójnej koronie przegrałem w finale z Tottenhamem. Zeszły sezon do zapomnienia, totalny kryzys na koniec sezonu, utrata mistrzostwa w ostatniej kolejce, odpadnięcie z LM w ćwierćfinale.

 

Ten sezon znowu zajebisty. Bez porażki w lidze po 32 kolejkach, jedynie 3 remisy, 9 punktów przewagi nad United.

 

Tylko, że najważniejsza jest dla mnie ta Liga Mistrzów. I mega się denerwuję, że będzie deja vu i znowu będzie lipa na koniec. Ćwierćfinał z Barceloną teraz a mój pierwszy i zajebisty gk akurat kontuzja na 2 tygodnie, może fuksem na rewanż. W każdym razie chodzi mi o to, że się denerwuję, jak przed jakimś prawdziwym meczem :D i sie strasznie wkurwie jak nie znowu nie wygram tej Ligi Mistrzów. Dodam tylko, że to FM 11 i Chelsea nigdy nie wygrała LM.

 

Jak wieczorem siądę do kompa to będę raportował jak mi idzie z Barcą.

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza

Uwaga, tak na szybko pytanie kontrole: jaką Maryniarze mają prędkość netu? Działa wam sprawnie? Pytam, gdyż w nowym mieszkaniu mam do wyboru światłowód Orange o prędkości 100 lub 300mb/s albo netię 50mb/s. Oczywiście to wszystko prędkości „do” ale Pani w salonie Orange przekonywała że przy ich ofercie gwarantowane jest 50mb/s. Raczej skłaniam się ku pomarańczy, choć nie miałem z nimi długo do czynienia.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, wojt3k napisał:

Uwaga, tak na szybko pytanie kontrole: jaką Maryniarze mają prędkość netu? Działa wam sprawnie? Pytam, gdyż w nowym mieszkaniu mam do wyboru światłowód Orange o prędkości 100 lub 300mb/s albo netię 50mb/s. Oczywiście to wszystko prędkości „do” ale Pani w salonie Orange przekonywała że przy ich ofercie gwarantowane jest 50mb/s. Raczej skłaniam się ku pomarańczy, choć nie miałem z nimi długo do czynienia.

To chyba pytanie do mnie, bo moja branżunia. Generalnie to większość firm gwarantuje prędkości, które mają w ofercie, ale po kablu. Na wifi nikt niczego nie gwarantuje, bo jest to zależne od wielu czynników.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, wojt3k napisał:

Uwaga, tak na szybko pytanie kontrole: jaką Maryniarze mają prędkość netu? Działa wam sprawnie? Pytam, gdyż w nowym mieszkaniu mam do wyboru światłowód Orange o prędkości 100 lub 300mb/s albo netię 50mb/s. Oczywiście to wszystko prędkości „do” ale Pani w salonie Orange przekonywała że przy ich ofercie gwarantowane jest 50mb/s. Raczej skłaniam się ku pomarańczy, choć nie miałem z nimi długo do czynienia.

Ja mam 250mb/s i taką prędkość mam. >30 MB pobierania na steam

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
To chyba pytanie do mnie, bo moja branżunia. Generalnie to większość firm gwarantuje prędkości, które mają w ofercie, ale po kablu. Na wifi nikt niczego nie gwarantuje, bo jest to zależne od wielu czynników.

Wiem, wiem. Dlatego też domyślnie smart TV (gdy się go dorobię) planuję połączyć po kablu.

Edyta: niezłe macie prędkości, ja mieszkając teraz na wsi zabitej dechami mam radiówkę 10 Mb/s. Orange daje max. 2 i to niekoniecznie działające. Jednak co miasto to miasto, nawet jeśli to tylko BB

Odnośnik do komentarza

Ja mam Netie do 3 Mb :D

u mnie nie da się więcej, bo to bo tamto bo sramto. Teraz już nie zawracam se gitary. W przyszłym roku będę się rozglądał w temacie neta do siebie na wioskę. Albo uda się światłowód darmowy dla Mazowsza albo jakaś radiówka. Nie wiem co tam jest i czy coś ciekawego.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ingenting napisał:

ale Kaziyski to już trochę stary jednak, no i ciekawe czy Kurek się odbuduje

33 lata to nie az taki stary - szczegolnie, ze ma konskie zdrowie, a poza tym od dawna nie gra w kadrze, wiec nie jest taki zajechany. Z Kurkiem to rzeczywiscie ciekawe, ale u niego bardziej jest IMO problem z glowa. Moze ma niedoleczona depresje? Przeblyski w Lidze Narodow mial, swietny mecz z Rosja. Na Pluslige spokojnie bedzie starczyl. 

 

Mnie najbardziej ciekawi czy podpisza Seyeda, bo takie info podaly iranskie media. No i wtedy mogliby miec zagranicznego libero, ale Wika ( :kekeke: ) musialby grac w szostce. Probowali wykupic kontrakt Jana Nowakowskiego z Polibudy, ale chyba to nie doszlo do skutku.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, wojt3k napisał:

Uwaga, tak na szybko pytanie kontrole: jaką Maryniarze mają prędkość netu? Działa wam sprawnie? Pytam, gdyż w nowym mieszkaniu mam do wyboru światłowód Orange o prędkości 100 lub 300mb/s albo netię 50mb/s. Oczywiście to wszystko prędkości „do” ale Pani w salonie Orange przekonywała że przy ich ofercie gwarantowane jest 50mb/s. Raczej skłaniam się ku pomarańczy, choć nie miałem z nimi długo do czynienia.

250 mb/s UPC FM się ściąga po wifi w 7 min ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kurde mam rozkminę na wieczór. Cały czas czekam na decyzję hematologa i onkologa co ze mną robią, ale już próbuję mieć jakiś plan A, B, C... Najpóźniej w środę będę wiedział, bo mam już planową wizytę. Szef w robocie chce wziąć urlop 16-20 lipca i byłoby git, bo ja gdy nie trafię do szpitala to mam na zlot i jeszcze trochę. Kwestia taka, że jak dostanę w środę skierowanie to tak ni w pizdę ni w oko, bo w 2 dni to mi nic nie zrobią i myślę czy nie przeczekać z tym ten tydzień tydzień urlopu szefa, bo w sumie w niepewności to już prawie miesiąc jestem. Z drugiej strony przewidują kilka opcji albo czekanie aż się rozwinie albo zniknie albo wycięcie części nerki albo całej od razu i dopiero wtedy będą badać materiał czy nie ma przerzutów. No to tak szybko chyba tego nie załatwią w szpitalu, a w takim wypadku w sumie mi wszystko jedno, bo na zlot nie pojadę i z urlopem też pewnie kiepsko. Tyle rozkminek ehh, a wszystko przez to, że trzeba czekać :/

 

Odnośnik do komentarza

Kurcze, trzymaj sie cały czas jmk. Na pewno urlop szefa nie ejst ważniejszy niż zdrowie. Jak powiedza, ze do szpitala, to idź. Zresztą sam to pewnie dobrze wiesz.

 

Ja tylko pwiem, że tottenham pokonany 2:1, a Fabio moro - brakarz zagrał na 8.3. Teraz Barcelona

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...