Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem wczoraj odcinek Top Gear "Ekstremalna wyprawa po USA", w którym bohaterowie dochodzą do wniosku, że może lepszym pomysłem od wypożyczenia samochodu na 2 tygodnie jest kupno auta za równowartość wynajmu a po skończonym urlopie sprzedać samochód i odzyskać część kasy. Właśnie zarezerwowałem w wypożyczalni samochód na dwa tygodnie klasy opel astra za 800 zł i zastanawiam się co za tę kwotę mógłbym kupić. 

Według otomoto mógłbym za to dostać 17 samochodów z polską rejestracją np.:

Lanosa z 2000 r. z gazem,  który  "lekko kuleje na 3 cylindrach ale dalej ciągnie do przodu a zawieszenie stuka i puka" 

Skodę Favorit z 1991 r. 

Fiat Punto z 1999 r., w którym "jak się nagrzeje sprzęgło to pedał zostaje w podłodze"

Seat Ibiza z 1995 r. w którym "prawdopodobnie do wymiany uszczelka pod głowicą, znika płyn chłodniczy, nie dymi, nie zauważyłem wycieków pod samochodem, silnik czasami nierówno pracuje, nie gaśnie i dobrze odpala"

Citroen Saxo z 1997 r. - "bardzo atrakcyjny wygląd" i przegląd do grudnia 2018 (na zdjęciach podarte siedzenie kierowcy)

Fiat 126p z 1992 r. "do renowacji ale auto zostało nieudolnie wypiaskowane ma pofalowaną blachę po za tym jest w dobrym stanie jak na swój wiek."

 

Może to jest pomysł na ciekawy film jutubowy: ekstremalna wyprawa po Bieszczadach samochodem w cenie auta z wypożyczalni. Co byście wybrali na taką wyprawę?  

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Tio, podobno w najniższej półce warto starych oplow Corsa szukać. Taką opinię dostałem od kolegi, który z ziomkiem mechanikiem kupują auta, jak naprawa jest opłacalna to naprawiaja/poprawiają stan techniczny i potem sprzedają z zyskiem.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, dziki_ryj_ napisał:

Do czego można porównać smak bobu?a co do wpisów w tygodniu nie pije, ale piątek czy sobota no cóż:)

 

Bo ja wiem, strączkowate, lekko jak groszek, ale konsystencja bardziej zbita, a la ziemniak. Zajebisty z chilli do spaghetti.

9 minut temu, Hawkeye napisał:

Tio, podobno w najniższej półce warto starych oplow Corsa szukać. Taką opinię dostałem od kolegi, który z ziomkiem mechanikiem kupują auta, jak naprawa jest opłacalna to naprawiaja/poprawiają stan techniczny i potem sprzedają z zyskiem.

 

Podbijam

Odnośnik do komentarza
 
Co prawda nie zmienia to faktu, że nie korzysta czasem ze świetnych szans, ale ciekawa analiza roli Sterlinga.

Kojarzy ktos czy u nas są gdzieś dostępne takie analizy? Poza magicznymi kredkami w telewizji w przerwie i po meczu nic nie przychodzi mi na myśl, a fajnie się ogląda.
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, wojt3k napisał:


Kojarzy ktos czy u nas są gdzieś dostępne takie analizy? Poza magicznymi kredkami w telewizji w przerwie i po meczu nic nie przychodzi mi na myśl, a fajnie się ogląda.

Co to znaczy „u nas”? Chodzi ci o takie materiały po polsku?

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, lad napisał:
1 godzinę temu, wojt3k napisał:


Kojarzy ktos czy u nas są gdzieś dostępne takie analizy? Poza magicznymi kredkami w telewizji w przerwie i po meczu nic nie przychodzi mi na myśl, a fajnie się ogląda.

Co to znaczy „u nas”? Chodzi ci o takie materiały po polsku?

nie wiem co odpisze @wojt3k, ale tak, ja bym coś takiego chciał znaleźć gdzieś po polsku, i bardziej wokół polskiej piłki

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...