Skocz do zawartości

Marynia wybiera nowego selekcjonera spośród 542 reprezentantów Polskiej Myśli Szkoleniowej


lad

Kto na selekcjonera?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zareklamuję Opla motzno xD

Dzisiaj mieliśmy wymianę aut, odbiór nówki Corsy z salonu i w ogóle. Pani odebrała auto - przejechała kawałek, nie działa prędkościomierz :roll:  Wróciła, dali jej inne. Odjechała 20 kilometrów od salonu i samochód rozjebion, wszystkie kontrolki się świecą. Wczoraj inna kobita odebrała swoją Corsę i po 50 km zapaliła jej się kontrolka silnika.

No cudowne auta.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, me_who napisał:

Zareklamuję Opla motzno xD

Dzisiaj mieliśmy wymianę aut, odbiór nówki Corsy z salonu i w ogóle. Pani odebrała auto - przejechała kawałek, nie działa prędkościomierz :roll:  Wróciła, dali jej inne. Odjechała 20 kilometrów od salonu i samochód rozjebion, wszystkie kontrolki się świecą. Wczoraj inna kobita odebrała swoją Corsę i po 50 km zapaliła jej się kontrolka silnika.

No cudowne auta.

Moja Corsa jest nie do zajebania. Poza wymianami związanymi z eksploatacją (to rocznik 2002, więc ma prawo) nic się z nią nie dzieje. Co prawda ostatnio przy przekroczeniu 120km/h zapala się check, ale po powrocie z trasy do miasta gaśnie xd

 

Poza tym miałem już 4 zderzenia i zawsze wychodziła zwycięsko (raz tylko lampę musiałem wymienić po tym jak mi gościu wjechał tyłem). Chyba to jeszcze rocznik do którego Niemcy używali stali zbrojeniowej z II WŚ.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, me_who napisał:

Zareklamuję Opla motzno xD

Dzisiaj mieliśmy wymianę aut, odbiór nówki Corsy z salonu i w ogóle. Pani odebrała auto - przejechała kawałek, nie działa prędkościomierz :roll:  Wróciła, dali jej inne. Odjechała 20 kilometrów od salonu i samochód rozjebion, wszystkie kontrolki się świecą. Wczoraj inna kobita odebrała swoją Corsę i po 50 km zapaliła jej się kontrolka silnika.

No cudowne auta.

 

Zapomniałeś dopisać "Pozdrawiam, użytkownik Alfa Romeo" ;)

 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, me_who napisał:

Zareklamuję Opla motzno xD

Dzisiaj mieliśmy wymianę aut, odbiór nówki Corsy z salonu i w ogóle. Pani odebrała auto - przejechała kawałek, nie działa prędkościomierz :roll:  Wróciła, dali jej inne. Odjechała 20 kilometrów od salonu i samochód rozjebion, wszystkie kontrolki się świecą. Wczoraj inna kobita odebrała swoją Corsę i po 50 km zapaliła jej się kontrolka silnika.

No cudowne auta.

Francuzi kupili Opla i efekty widać.

Odnośnik do komentarza

Dotarłem w końcu na siłkę i całkiem fajnie było. Oczywiście musiałem się o wszystko pytać, łącznie z tym, że szarpałem za drzwi bezpośrednio z dworu na salę, które oczywiście nie są wejściowe i nie da się nimi wejść, więc od początku pośmiewisko xD później nie potrafiłem wejść do budynku, wiedziałem że muszę wpisać swój PIN (8 cyfr :|), ale po wpisaniu nie otworzyła mi się taka "kapsuła" do wejścia i mi musiał przechodzący kolo pomóc. Kapsuła nieźle klaustrofobiczna, miejsca tyle, że gruby z torbą już by się nie zmieścił (może ona taka motywująca ma być), otwiera się wejściowa ścianka, wchodzisz, zamyka się za Tobą i dopiero po zamknięciu otwiera się druga ścianka :o Później poleciałem w stronę sali szukając przebieralni, to trener musiał mnie pokierować w drugą stronę :roll: A na koniec musiałem polecieć do biura, bo nie miałem zamka, okazało się, że obok szatni są automaty i tam się kupuje zamek za 5 funciorów...

 

Na wyjściu była maszyna do mierzenia wagi, wzrostu, BMI i tkanki tłuszczowej (ciekawe na ile to jest jakkolwiek dokładne). Wzrost bez zaskoczeń :kekeke: ale waga już pozytywna, nie przytyłem jeszcze nic, no może 1-2kg, ale ważyłem się w ciuchach, butach itp :-k Co nie zmienia faktu, że z 7kg w dół to bym sobie życzył. Tkanka tłuszczowa wyszła 20,5%, więc chyba jak na takiego nieroba jak ja to bez tragedii? :-k 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Reaper napisał:

Dotarłem w końcu na siłkę i całkiem fajnie było. Oczywiście musiałem się o wszystko pytać, łącznie z tym, że szarpałem za drzwi bezpośrednio z dworu na salę, które oczywiście nie są wejściowe i nie da się nimi wejść, więc od początku pośmiewisko xD później nie potrafiłem wejść do budynku, wiedziałem że muszę wpisać swój PIN (8 cyfr :|), ale po wpisaniu nie otworzyła mi się taka "kapsuła" do wejścia i mi musiał przechodzący kolo pomóc. Kapsuła nieźle klaustrofobiczna, miejsca tyle, że gruby z torbą już by się nie zmieścił (może ona taka motywująca ma być), otwiera się wejściowa ścianka, wchodzisz, zamyka się za Tobą i dopiero po zamknięciu otwiera się druga ścianka :o Później poleciałem w stronę sali szukając przebieralni, to trener musiał mnie pokierować w drugą stronę :roll: A na koniec musiałem polecieć do biura, bo nie miałem zamka, okazało się, że obok szatni są automaty i tam się kupuje zamek za 5 funciorów...

 

Na wyjściu była maszyna do mierzenia wagi, wzrostu, BMI i tkanki tłuszczowej (ciekawe na ile to jest jakkolwiek dokładne). Wzrost bez zaskoczeń :kekeke: ale waga już pozytywna, nie przytyłem jeszcze nic, no może 1-2kg, ale ważyłem się w ciuchach, butach itp :-k Co nie zmienia faktu, że z 7kg w dół to bym sobie życzył. Tkanka tłuszczowa wyszła 20,5%, więc chyba jak na takiego nieroba jak ja to bez tragedii? :-k 

Spoko, jak wystarczająco dużo potrenujesz to dasz radę :keke:

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, me_who napisał:

Zareklamuję Opla motzno xD

Dzisiaj mieliśmy wymianę aut, odbiór nówki Corsy z salonu i w ogóle. Pani odebrała auto - przejechała kawałek, nie działa prędkościomierz :roll:  Wróciła, dali jej inne. Odjechała 20 kilometrów od salonu i samochód rozjebion, wszystkie kontrolki się świecą. Wczoraj inna kobita odebrała swoją Corsę i po 50 km zapaliła jej się kontrolka silnika.

No cudowne auta.

Wy nie mieliście Hyundai we flocie? To chyba lepsze teraz niż Ople :-k 

Odnośnik do komentarza

http://www.90minut.pl/liga/1/liga10050.html

 

pierwsza kolejka 1-2 września, od razu hitowy pojedynek z GKP Targówek :> 

Cytat

 

 Kolejka 1 - 1-2 września

 

UKS GOSiR Stare Babice - AP Brychczy Warszawa  
AON Rembertów (Warszawa) - Amigos Warszawa  
Inter Warszawa - Coco Jambo Warszawa  
Weszło Warszawa - GKP Targówek (Warszawa)  
KS Wesoła (Warszawa) - GLKS II Nadarzyn  
Marymont 1911 Warszawa - Jedność Warszawa

 

 
  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...